Život je hra

• angličtina Match (festivalový název)
Komedie / Krátkometrážní
Česko, (2018–2020), 4 h 6 min (Minutáž: 10–15 min)

Michal Suchánek, Petr Marek, Václav Marhold, Jenovéfa Boková, Vojtěch Hrabák, Roman Vaněk, Pavel Mencl, Jakub Klingohr, Anna Fialová, Michal Balcar (více)

Série(2) / Epizody(20)

Desetidílná adaptace norského sitcomu o klukovi, kterému je něco přes dvacet a má problémy jako někdo, komu je přes dvacet, takže chce přítelkyni, víc sexu a míň situací, v nichž si připadá jako úplný idiot. Štěpán je navíc neustále sledován dvěma „sportovními“ komentátory, kteří se se svou komentátorskou budkou ocitají u všech klíčových okamžiků jeho života, včetně těch intimních. (MALL.TV)

godycz

S01 byla citliva a vtipna na hranici vkusu. s02 byla za hranici, nevtipna az nechutna. to opravdu zmena rezisera udela tak moc? ano, udela. na S03 uz koukat nechci. Jedina hvezda serialu je Petr Marek, ktery je osobity a vtipny. ()

papaprochy

Suchánek i Marek jsou výborní, Štěpán je někdy až moc velký idiot, ale jinak by nebylo co komentovat. I když tyhle dva vypadají, že by to zvládli. Rozhodně doporučuji koukat se postupně, nikoli kontinuálně sjet celý pořad. Pak nepřijde rutina v té nejvyšší podobě a vás tak nikdy nepřestane upřímně rozesmívat přítomnost komentátorské budky na molu nebo v ložnici. ()

Don82

Scenáristicky a herecky je tento webseriál pevný v kramflecích a to se dneska zas tak často nevidí. Hlavní postavu Havlise není možné nemít rád. Jeho životní "útrapy" a tragikomické situace, do kterých se dostává svoji nešikovností mnohým připomenou nejednu reálnou předlohu. Život je hra jede čistě na gagy a funguje to skvěle a to i díky komentátorské dvojici Michal Suchánek a Petr Marek, která vtipnými hláškami rozhodně nešetří. ()

MFloyd

Naprostá škoda, že museli udělat z hlavního hrdiny takovýho debila. Jako jinak musím říct, že první polovina série byla dobrá, potom ale přišli témata jako velikost péra a kadění. To už je trochu moc a neumím si představit, že by byl někdo takový retard. ()

unrocker

ano je to trochu ulítlé... ano někdy trapné... ALEEE seriál má grády, spád, humor a hlášky jsou taky SUPER!! Jen tak dál !!! ()

kubilov

Michal Suchánek, Petr Marek a Jenovéfa Boková parádní. Ovšem Václav Marhold v hlavní roli je fakt neuvěřitelnej jouda. Některé díly vyloženě skvělé, jiné zoufale podprůměrné. ()

MartinTerran

Zpracování tohoto seriálů je bezesporu originální a tento formát se mi líbí. Příběhově je to klasika ze života, což je pochopitelné. Některé díly jsou dobré a vtipné, ale v některých dílech řeší strašné píčoviny, které pochybuji že ostatní muži řeší či řešili a moc vtipné mi to nepřišlo. Takže takový seriálový průměr, ale vzhledem k délce a počtu dílů bych seriál spíše doporučil, pokud vás zaujme a sedne vám formát. Hodnocení: 57/100. ()

rigby

Suchánka nemusím, ale tohle mě hned prvním dílem zaujalo. Až asi na dva příběhy jsem byl ze dvou sérií opravdu nadšený. Spojení reálných situací a komentátorů je opravdu originální a vtipné. Humor se mi moc líbil, ačkoli občas byl až moc přehnaný až do nechutnosti (korek, holub). Ale proč ne. Oživilo to naši mrtvou scénu. Klidně bych snesl další pokračování. 4+ ()

ttoommaakk

Tak já nevim. Prvních pět dílů super. 6. - 10. fakt nevim co si o tom myslet. Komentátoři geniální jako vždy, ale hlavní hrdina? Naprostej retard ()

PoprockCZ

Za mě nejlepší díl s pizzou, možná i nakupování nebo celkově první epizody. Zbytek už slaby, opakující a přespříliš úchylný či nechutný. Palec nahoru za pěkný zvukový mix a hlášky komentátorů. ()

Kivis

Jeden by čekal, že takovýto formát skvěle pobaví, ale brzy se vyčerpá, jenže chyba lávky. Život je hra má jednoznačně stoupající tendenci. Tvrdá životní cesta lemovaná jemným slovním humorem dvou životem protřelých glosátorů. Vymýšlet umístění budky v různých prostorech musela být také pěkná zábava a gagy z toho plynoucí jen podtrhly celkový velmi příjemný dojem z celého seriálu. ()

Richard.Jezd

Internetový seriál kterému ubírá kvalitu všudypřítomný product placement. Některé problémy mi přišly irelevantní(utopit bobek) ,ale některé jako potřebné do života ( schovat smradlavé ponožky, skórovat před pohřbem nebo vzpomenout si na jméno). Asi nejlepší části seriálu jsou komentátoři v podání Suchánka s Markem a některé jejich hlášky ze sportovního světa. Zatímco v 1.sezóně se některé epizody ukončovaly v neprospěch hlavního protagonisty, tak v 2. sezóně jsou zatím konce prvních dílů příliš moc pozitivní a předvídatelné. 1.sezóna 65%, 2.sezóna zatím 50%. Nejlepší momenty: Některé hlášky obou moderátorů a jejich vzájemná chemie. ()

Nefarian odpad!

Tyvo*e a to je zas co? 60%. To je sračka jakou jsem dlouho nevidel. No hnus to snad někdo vymýšlel na hajzlu při sraní. Děs, odpad, šílenost a zlatý Mádlovy zamilovaný kartáčky. ()

MajklGaming odpad!

Původně jsem očekával že od Norského originálu bude převzatý jen koncept, námět a motivy. Ale je to rozkradený záběr po záběru. Seriál se mi strašně líbí ale nevidím v tom žádnou přidanou hodnotu. Mohli ušetřit, udělat dabing a já bych byl spokojen. Pokud vznikne důstojná 3. série, změním své hodnocení na 5*. ()