bloodline

Ordinárna jednohubka, pri ktorej aj nežnejšie polovičky vypínajú šiesty zmysel. Je to megalomanskejšie, prostoduchejšie, šialene drahé a hrá tam The Rock. Čo je to? Stávka na istotu, že končiaci rok uzavrie účtovné oddelenie v čiernych číslach a pred sviatkami producentom cinknú na účet vianočné prémie. ()

kery-

Nedokážu pochopit v co se proměnilo tohle pokračování, na kterém se jen tak mimochodem podíleli ti samí lidi. Kvalita šla strmě dolu, dobré hlášky nahradil jeden trapas za druhým (humor založený na důchodcích je totiž úplně stejný odpad, jako černošské komedie) a čas, který v jedničce upaloval o 106, se tady vleče jako ten nejhorší bad trip na LSD. Vydržel jsem to 40 minut a dál to prostě sledovat nechci - 4. pokus už nebude. ()

Ledkodlaq

Překvapivě zábavné, herecké výkony příjemně překvapily, kůň byl skvělé zpestření a pořád ještě se dá evidentně z jumanji těžit. ()

SpaceOdyseus

Kdyz se konecne dej dostal do videoherniho sveta, bylo to fajn. Beckove, blbe, naivni, ale fajn. Z deje v realnem svete se mi ale chtelo zvracet. Takovy debilni emocni prujem fakt neni pro me. U trojky (nebo ctyrky?) uz asi nebudu. ()

Gogo333

Předchozí díl docela ušel, tak jsem se pokračování nebránil. Celé to je ale zbytečně nafouknuté a nahoněné a všeho je víc, ale ve finále to vůbec nebaví a měl jsem co dělat, abych to dokoukal. Otevřený konec pro trojku navnadil, tak snad do třetice všeho dobrého. 50% ()

Hanys_

Tentokrát se nejede jenom ve stylu "jsme ve hře a budou se dít zvláštní a zábavné věci", ale scénaristi se očividně snažili i o nějaký ten emoční dopad. Oživení staříkama je jednoznačně plus, otevřený konec bych už ale osobně vynechal. Tohle ždímat donekonečna taky nepůjde. 5.5/10 ()

Mitin

Jumanji je zábavný a osobně si film užiju. Avšak když si od toho člověk odmyslí, že jsou ve hře, jedna se o dost průměrný film. První díl myslím splnil vše, co by se od takového námětu očekávalo a Next Level je sice next level, ale same shit. ()

Patrik256

Rozpočet_ 125–132 miliónov dolárov // Tržby_ 796.5 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 72 533 358 Kč // Diváci v ČR_ 490 103 // Tržby v USA_ 316.8 milióna dolárov ()

Asmodin

Nejvíc mě na filmu rozčilovali dementní staříci. Proč se Fridge jmenuje Chláďa mi pořád není jasné. Z filmu se vytratila ta temná atmosféra, která byla patrná v původní filmové verzi. ()

Prochy38

I když to toho prvního dílu úrovně nedosáhlo, pořád super zábava. Postavy vele-sympatické a oživení novými tvářemi více než příjemné. Není moc co dodávat :) ()

filipvrbik

Jako já su spokojený, mně se to moc líbilo. Sice prvních 10minut to bylo jak přes kopírák první Jumanji, tak to mi trochu zatrnulo, ale pak se to hezky rozjelo a byl jsem svědkem dalšího dobrodružství a hlavně, hlavně jsem se bavil a dokonce mi to zlepšilo náladu... Jasně pokud si řeknete, že to je kopie jedničky, že to je předvídatelné (ano je) - tak se Vám to líbit nebude, pokud ale přistoupíte na novou hru je to parádní jízda s humorem, skvělým 3D (budu se taky opakovat- ale 3D tomu stejně jako u jedničky hodně přidává - i když jsem viděl už lepší 3D) a spoustou nových dobrodružství... Takže já tomu prostě dám plnou palbu (protože to subjektivně bylo snad ještě lepší než jednička) a dvě scény se mi fakt líbily ( Spoiler - bitka s Mandrony na visutých lávkách byla prostě boží a stejně tak nápad vyměnit si role byl taky super - sice to pak bylo trošku nepřehledné, ale Spencer byl prostě Dr. Smolder Bravestone a hotovo. Jinak, že kůň bude létat mi došlo, a že ve hře zůstane taky, ale i tak byl konec velmi povedený)...A určitě si počkejte na potitulkovou scénu, které otevírá zajímavou možnost trojky (tedy pokud budou výdělky přát)...viděno v kině ve 3D (cze.)...90% ()

Marius_ss

Je to skôr pre násťročných, ako pre dospelejšie, inteligentnejšie publikum (čomu odpovedala aj zostava divákov v sále a bolo ich pomerne dosť vzhľadom na to že sa to už nejaký čas premieta, hold sviatky), no návštevu neľutujem, bol to celkom príjemný zážitok. Jedno pozretie ale stačí ;) ()

aLPaC

Jede se samozřejmě ve stylu prvního dílu, jen akce je více, výprava rozmanitější, hráči se mění avatary, což dává možnost ke spoustě skvělého humoru a jako bonus jsou tu dva staří dědci, kteří nemají ponětí, kde se to ocitly, nebo co je to videohra. Konec trochu horší, ale stále skvělé dobrodružství. No a podle konce jsem hodně zvědav na třetí díl. P.S. Dwayne je prostě sympaťák! ()

Milky.

Pořád zábavná videoherní blbina na kterou se dobře dívá a u které je poměr "délka filmu/doba za kterou na něj zapomenu" velmi vyrovnaný. Dvojka mi přijde hodně roztříštěná, málo napínavá a strašně moc trpí kvůli zapřáhnutým důchodcům. První půlhodinu je to vtipné, pak už to ale spíš jen otravuje. Bavil jsem se, ale prostě to nebylo ono. A strašně mi lezla na nervy jakási transka Awkwafina, ať využije svůj dvojitý titul z "women's studies and journalism" a jde si natáčet rozhovory s kundama a bojovat za práva vagín, ale ve filmech už ji vidět nechci. ()

Zombi

Dvojka je pořád parádní dobrodružná zábava, ale jede podle stejné šablony jako jednička a to jí trochu ubírá. Celkově jsem se ale opět bavil. Slabší 4 hvězdy. ()

gumolit

Po technickej stránke ide o podarený film. Po obsahovej stránke je jeho najväčšou slabinou fakt, že vlastne úplne kopíruje predošlý film. Ten bol celkom zábavný a vtipný. Keď sa ale do rovnakej rieky vstupuje po-druhýkrát, nebýva to už ono. Nečaká tu žiadne prekvapenie. Tých pár zmien, ktoré majú predovšetkým podporiť komediálnu rovinu filmu, nie sú žiadnym ternom. vlastne väčšina vtipov je na hranici trápnosti a nudy. Kvôli tej zatvrdlej snahe vymačkať z témy maximum ide film občas vyložene na nervy a varí len z vody.O hercoch radšej nič v zlom snažia sa, ale takého Dwayne Johnsona sa už obávam že stretnem na rohu ulice je proste všade v každom filme ťažko môže prekvapiť. Aspoň že veteráni ako Danny De Vito a Danny Glover potešia miniroličkami a tí pozorní si všimnú aj postavu z povôdného filmu s Robinom Williamsom. ()

mosnak

Jumanji není pro každého a ani pro mě. Nikdy jsme tomu nepřišel na chuť, ale jako puštěné pozadí například u vaření to není špatný - 38% ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům