Proč právě on?

Prečo práve on?

• Austrálie

Komedie

USA / Kambodža, 2016, 111 min

Hit and miss. Pozerateľná a v najsilnejších momentoch naozaj vtipná komédia, ktorej však zbytočne ubližuje scenáristická snaha oživiť klišovitú zápletku zbytočne vulgárnym humorom. Niekedy to funguje, niekedy vôbec a z viacerých scén je cítiť hlavne dialógová samoúčelnosť a nedostatok kreativity. A že je týchto scén v 110 minútach viac než dosť. Výsledok ako-tak zachraňuje hlavne zábavný koncept, vynikajúci James Franco a tých pár skvelých nápadov typu Justine. Nie je to málo, ale premárnený potenciál je to určite.(18.3.2017)

• chelseaman22

Jedním slovem ubohé. Nevtipný a dějově nezajímavý počin zcela jistě vsází jen a pouze na Jana Franka, který se snaží být všude, což filmu přirozeně škodí. Ve filmu současně není patrna jakákoliv herecká kvalita, což při obsazení Bryana Cranstona překvapí nejednoho diváka. odpad!(3.6.2017)

Spousty přisprostlejch scén,hodně legrace,děj mě bavil.Prostě pohodová sledovačka .70%.(13.9.2017)

Bukakke ... GA Cinema(24.1.2017)

• venison

Jsou dvě věci, které na filmu "Why Him?" nechápu.. Tou první je vysoké hodnocení, tou druhou účasti Jamese Franca.. Vždyť je to horší než série "Fotr je lotr" a to je fakt co říct..(15.4.2017)

Komédia roku 2016. Ako je možné, že som ju prehliadla...(21.4.2017)

Prvoplánový agresivní humor by nevyzněl zle, kdyby nebylo křečovité režie. 1) Jak říkám, není to špatně napsané, ale ta režie. Expresivní herectví snímku dělá medvědí službu. 2) Největší dojem na mě udělalo parádně vypracované tělo už 38letého Jamese Franca (boháč Laird), když tedy nepočítám obrovské charisma, které z herce přímo prýští. 3) Ani 16letý Griffin Gluck (Scotty) nebyl k zahození.(20.3.2018)

Kino, 60% ‖ James Franco je šílenec, myslím to v tom dobrém slova smyslu. Jeho filmy jsou vždy jedna velká jízda a pokud se k němu přidá podobně naladěný pošuk, v tomhle případě jím Bryan Cranston rozhodně je, tak se můžete těšit na neutěšený navál čisté legrace. Nebýt sprostých slov, asi by tenhle film moc nefungoval, ale většina legrace je postavená právě na vulgarismech. Jediné, co se opravdu nepovedlo byl casting dcerky, ta holka je fakt na zabití. Jinak fajn komedie.(21.1.2017)

Na tomto filmu jsem byla s kamarádkou v kině a jsem za to ráda, byla to super odreagovačka. Veděla jsem, že je film mládeži nepřìstupný, ale že bude tak sprostý, to jsem opravdu nečekala, ale hodilo se to tam a v originálnìm zněnì to byla bomba! Jairda tu hrál James Franco, který byl hrozný blbec, přitom byl ùžasný zároveň. Takového chlapa přece nejde nemilovat, ne? Upřìmně si v této roli nedovedu představit někoho jiného. Leckdo by si myslel, že je v komediìch jak ryba ve vodě, ale viděla jsem, že umì zahrát i vážnějšì role (127 hodin). Jak už to, ale u komediì bývá, že druhá půlka je slabšì, než prvnì a pak je tam takové to zbytečné natahovánì, tady to bylo bohužel také. Určitě doporučuji a v českém dabingu je to fakt nářez!(27.1.2017)

"Why Him?" je podľa mňa absolútne osviežujúcou americkou komédiou. Už dlho neprišlo od nich niečo, čo by pôsobilo síce americky, no súčasne by to malo srdce na správnom mieste a človek by sa pri tom reálne aj zabavil. A môže za to skutočne hlavná dvojka v podaní Bryana Cranstona a Jamesa Franca, ktorí obaja tieto role dávajú vynikajúco. A oboch ich chápeme. Plus Larid je mi neskutočne sympatický a obdviujem tú jeho snahu. Celkovo komédia má pobaviť a to sa splnilo. No rovnako dobre buduje postavy, hlavná myšlienka je dobrá a správna, film sa na nič nehrá a nepôsobí absolútne pateticky a plný všetkých klišé. Nejaké tu sú, ale minimálne sú v úzadí, alebo využité správne. Som rád, že som film videl a možno sa to v budúcnosti aj stane novou vianočnou komediálnou klasikou. Rozhodne to potenciál má a je to film, ktorý si viem predstaviť vidieť znovu. Takže jednoznačne hovorím, že je hodný vášho času. Hodnotenie: B(13.3.2017)

Dost nadprůměrná komedie, která nepotřebuje být úplně tupá a dokáže pobavit skoro na "úrovni". Franco je samozřejmě hlavní tahoun a pokaždé když se objevil na scéně, bylo postaráno o skvělou podívanou. Rozhodně milé překvapení! I mean, what in God's name is a double dicker? (14.4.2017)

• Aljak

Akosi som mal celý čas pocit, že sledujem nejaké modernejšie alternatívne prevedenie Meet the Parents / Meet the Fockers / Little Fockers. A po tom ako som zbadal meno režiséra Johna Hamburga, už mi bolo všetko jasné. Akurát, že toto celé ani zďaleka nemalo na tradičné scény plné rivality v podaní Bena Stillera a Roberta De Nira. Celé mi to prišlo akési nevýrazné a zbytočne prekombinované mnohými nevkusnými scénami, ktoré až moc tlačili na pílu. Ale až taká katastrofa to zas nebola, a niektoré dialógy a scénky sa aspoň ako tak dajú označiť za úsmevné. Snaha bola, no niekedy je menej viac.(27.5.2017)

U mě zavládlo především zklamání, jelikož jsem čekal i díky reakcím ze svého okolí něco trošku jiného. Herecké obsazení je hodně příjemní, ale ve skutečnosti už tolik nefunguje, a John Hamburg jako záruka celkem zajímavých komedií bohužel pouze vykrádá sám sebe. Vzal prostě úspěšný model Fotr je lotr a obrátil ho. Jinak se jede podle zažitých regulí žánru. Kontrasty jsou jasně viditelné. Mladí - stáří nebo technologický pokrok - klasická výroba. Vtipy jsou více či méně většinou infantilního nebo lehce nechutného ražení. Nic výrazně oslňujícího. Franco působí hodně utahaně a já mu jeho postavu moc nevěřím. Jedná se plus mínus o průměrný film. Spíše lehce podprůměrný.(29.6.2017)

Když si vaše dcera, kterou jste si vypiplali, přivede domů úplně vypatlanýho borce a chce si ho vzít, je to zkouška ohněm. O tom je tenhle film, který ani moc vtipný není. Možná mne dovedl k zamyšlení, že dneska už hodně věcem nerozumím a začínám chápat, jak se ten tatík cítil jako úplněj mimoň v tom baráku plným technologií. Že se dneska dá pohádkově vydělávat na něčem co vlastně ani neexistuje je pro starší generace dost málo pochopitelné. Nicméně všichni jsme jednou byli mladí, stačí zavzpomínat. Pak se obvykle podaří najít společnou řeč i s těmi, kteří jsou mnohem mnohem mladší. A o tom tahle komedie asi je...60%(21.7.2017)

Franco nezklamal :D(12.1.2017)

Tak tohle se vydařilo. Odvážím se říct, že jsem se v kině takhle hooodně dlouho nenasmál a to není dlouho, co jsem viděl jednoho tlustoprda, kterej šel s popkornem a pitím a poslal tam pěknou rybičku ze schodů. Blbeček. Několikrát ve mě dřímal pocit, kdy to tam Walter White vybalí pěkně po Heisenbergovsku. Každopádně Franco pobavil a až na slabší poslední třetinu filmu to bylo perfektní. Bylo to tak dobré, že i když poblíž mě seděla velice svůdná dívka, která mi dělala neplechu (Tam dole), tak jsem stále dokázal film vnímat. Takže s tvrdym klackem dávám krásných 90% tomuhle motherfuckin filmu. okay ?(12.1.2017)

Super forky, James a Bryan, skvělá pointa a zápletka, včetně Kiss hudby.(3.2.2017)

Jedna z mála povedených komedii, ale chybělo mi tam víc humoru Jamese Franca, jako na příklad v akčnomedii Interview.(17.3.2017)

Zasmál jsem se a to je u komedie hlavní. Hackování počítače budoucímu zeťákovi bylo vtipné díky hereckým výkonům. Ty zachránili dokonce i (pro někoho) trapáckou scénu na záchodě. Jak je James Franco k něuvěření, tak je to někdy přes čáru tolik, že je to vtipné. A co mě hodně potěšilo, byly odkazy na Růžového pantera a Kissáci.(2.5.2017)

Typická americká komédia, ktorá je ale vtipnejšia ako je bežné. Pritom to obsahuje všetky kliše a trápnosti ktoré nemusím. Dokonca ani otravný Franco mi film nepokazil. Jednoducjá zábava. Rko pomohlo. A Kiss rules.(15.4.2017)

Odpočinková komedie, která dokázala, že i nenáročný mainstreamový film se dá udělat kvalitně. Nechybí skvělý humor (místy ujetý či dost perverzní), který až na pár kratičkých sekvencí nesklouzl k trapnosti. Což si u komedie s tímto humorem velmi cením, jelikož to byl snímek, který neustále balancoval na tenkém ledě. Nelze nezmínit dobré herecké obsazení, především fantastického Bryana Cranstona, který toho "tatíka, jenž nechce provdat svou dceru" zahrál asi úplně nejlépe, co jsem zatím viděl. Konec filmu byl na mě až příliš klišé a to nemám rád tak moc, že jsem uvažoval nad tříhvězdičkovém hodnocení. Jelikož ale komedie plní svůj účel a není při tom trapná a prvoplánová, tenhle čin jsem si odpustil. A navíc - scéna s japonskými toaletami a Bryanem Cranstonem byla na to až moc dobrá.(18.2.2017)

1 3 4 5 6 7 8 9 12 17 22