Reklama

Reklama

Politik

(seriál)
  • USA The Politician
Trailer 2
USA, (2019–2020), 10 h 59 min (Minutáž: 28–62 min)

Hudba:

Mac Quayle

Hrají:

Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Bob Balaban, Benjamin Barrett, David Corenswet, Laura Dreyfuss, Theo Germaine (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(15)

Obsahy(1)

Payton vždycky věděl, že se stane prezidentem. Nejprve ale musí překonat to nejzrádnější politické období ze všech: střední školu. (Netflix)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (8)

Patw 

všechny recenze uživatele

Tohle bylo velmi příjemné překvapení. Pravda, někde v polovině těch osmi epizod jsme se z politického "drama" dostali do telenovely, jenže to je divák už vtažen a kliknutí na 'další' po skončení epizody je jaksi nevyhnutelné. Ben Platt byla příjemná změna v tom všem viděném a rozhodně příjemný hrdina seriálu. Gwyneth Paltrow zde také příjemně překvapila a zářila. Stejně tak jako celý tým kolem hlavní postavy. Jessica Lange od Murphyho dostává stejné role pod jiným jménem, ačkoliv její výkon byl v pohodě ničím nepřekvapil. Poslední epizoda se naprosto povedla a sakra, jak já doufám, že se druhé série dočkáme. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Netflix ponorený do politickej korektnosti a liberálnych výplachov strčí buzifajtášov všade a ešte aj ten, čo je hetero, je skrytý homoš. Príbeh tohto uplakánka ma odradil hneď prvou časťou. Myslel som, že ma pritiahne aspoň Gwyneth, ale ona už je taký obrázok. Obrázok, na ktorý keď zaprší, roztečie sa a odhalí že tých letokruhov tam je už viac. ()

Reklama

Klara 

všechny recenze uživatele

Není to to nejlepší, ale Ryan Murphy stejně znovu překvapil. Poučné, zábavné, v nějakých místech se tam ale opakuje to, co už bylo v mnoha seriálech. Co ale tento seriál zvedá na úplně novou úroveň je vynikající Ben Platt, obrovský talent s krásným hlasem, pro kterého Ryan Murphy přímo (!!) napsal roli potom, co viděl Dear Evan Hansen. S radostí budu sledovat, kam se Plattova kariéra posune dál! ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

zvláštně rozháraný kus,který většinu času nedrží moc při sobě a střídá styly a žánry jak se mu to zrovna hodí.Čekal jsem víc politiky a hlavně víc komedie a nakonec dostal jen politikou lehce líznuté Glee s příchutí Dynastie.Na druhou řadu,pokud bude,se čistě ze zvědavosti nejspíš mrknu,ale dychtivě vyhlížet jí nebudu...60% ()

ER 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Méně tradiční komedie, na jejíž tón si je nutno zvyknout,štiplavé ironicko sarkastické dialogy mohou občas zaniknout,ale poté se rozehraje koncert. A i když to u mně lítalo v každém díle od skvělé až po normal,přesto jsem se zaujetím dokončil všechny epizody a rád si počkám i na druhou,pokud bude,což je i přičiněním hlavní postavy a jeho volebního štábu.Zajímavé je,že part Jessicy Lange jako babičky Infinity,byl nakonec ten nejpůsobivější a neztratila se ani Gwyneth Paltrow. ()

Galerie (278)

Zajímavosti (4)

  • Postava Infinity (Zoey Deutch) je inspirována příběhem Gypsy Blanchard, o které vypráví seriál The Act (od r. 2019) z produkce Hulu. (FTP)

Reklama

Reklama