Reklama

Reklama

Politik

(seriál)
  • USA The Politician
Trailer
USA, (2019–2020), 10 h 59 min (Minutáž: 28–62 min)

Hudba:

Mac Quayle

Hrají:

Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Bob Balaban, Benjamin Barrett, David Corenswet, Laura Dreyfuss, Theo Germaine (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(15)

Obsahy(1)

Payton vždycky věděl, že se stane prezidentem. Nejprve ale musí překonat to nejzrádnější politické období ze všech: střední školu. (Netflix)

Videa (3)

Trailer

Recenze (8)

Patw 

všechny recenze uživatele

Tohle bylo velmi příjemné překvapení. Pravda, někde v polovině těch osmi epizod jsme se z politického "drama" dostali do telenovely, jenže to je divák už vtažen a kliknutí na 'další' po skončení epizody je jaksi nevyhnutelné. Ben Platt byla příjemná změna v tom všem viděném a rozhodně příjemný hrdina seriálu. Gwyneth Paltrow zde také příjemně překvapila a zářila. Stejně tak jako celý tým kolem hlavní postavy. Jessica Lange od Murphyho dostává stejné role pod jiným jménem, ačkoliv její výkon byl v pohodě ničím nepřekvapil. Poslední epizoda se naprosto povedla a sakra, jak já doufám, že se druhé série dočkáme. ()

Mr.Ripley 

všechny recenze uživatele

Z Murpyho produkce je Politician tím nejméně vhodným kandidátem na binge watch, neboť není konzistentní a týdenní rozestup by mu mohl jenom prospět. Jednotlivé motivy do sebe nezapadají, vyznění seriálu je roztříštěné (satirický Glee tón, parodický podtón Scream Queens a takřka Gilmore Girls obal) a hlavní postava (ač úmyslně) nesympatická sledování příliš neusnadňuje. Naštěstí zbytek castu vykouzlí nejeden úsměv na tváří. Gwyneth po dlouhé době září a královna "murpyho srdce" Jessica si může připsat další ikonickou postavu, jejíž "moudra" by se mohla tesat do kamene. Být to více ucelené, soustředěné na hlavní téma voleb, mohla to být plná palba. Takhle zůstává Politik kdesi v půli cesty, závěrečné přemostění nicméně slibuje, že by druhá řada mohla být více konzistentní. ()

Reklama

Klara 

všechny recenze uživatele

Není to to nejlepší, ale Ryan Murphy stejně znovu překvapil. Poučné, zábavné, v nějakých místech se tam ale opakuje to, co už bylo v mnoha seriálech. Co ale tento seriál zvedá na úplně novou úroveň je vynikající Ben Platt, obrovský talent s krásným hlasem, pro kterého Ryan Murphy přímo (!!) napsal roli potom, co viděl Dear Evan Hansen. S radostí budu sledovat, kam se Plattova kariéra posune dál! ()

TeraBum 

všechny recenze uživatele

Trochu to v půlce ztratilo dech, hlavní dějová linie se lehce tříští, což může někoho (jako třeba mě) zarazit, ale pořád je to radost sledovat, a zakončením si tvůrci našlápli na druhou řadu, která má hodně velký potenciál. Jinak vše ostatní je tu nadprůměrné, od úvodní znělky přes herecké obsazení, a je poznat, že Ryan Murphy napsal seriál přímo pro Bena Platta, který je bezchybný. Už jenom kvůli němu si to 4. hvězdu zaslouží. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Netflix ponorený do politickej korektnosti a liberálnych výplachov strčí buzifajtášov všade a ešte aj ten, čo je hetero, je skrytý homoš. Príbeh tohto uplakánka ma odradil hneď prvou časťou. Myslel som, že ma pritiahne aspoň Gwyneth, ale ona už je taký obrázok. Obrázok, na ktorý keď zaprší, roztečie sa a odhalí že tých letokruhov tam je už viac. ()

Galerie (278)

Zajímavosti (4)

  • Postava Infinity (Zoey Deutch) je inspirována příběhem Gypsy Blanchard, o které vypráví seriál The Act (od r. 2019) z produkce Hulu. (FTP)

Reklama

Reklama