poster

Politik (TV seriál)

 • USA

  The Politician

Komedie / Drama

USA, 2019, 6 h 16 min (Minutáž: 28–62 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.i.k.e
  ***

  zvláštně rozháraný kus,který většinu času nedrží moc při sobě a střídá styly a žánry jak se mu to zrovna hodí.Čekal jsem víc politiky a hlavně víc komedie a nakonec dostal jen politikou lehce líznuté Glee s příchutí Dynastie.Na druhou řadu,pokud bude,se čistě ze zvědavosti nejspíš mrknu,ale dychtivě vyhlížet jí nebudu...60%(20.2.2020)

 • Mr.Ripley
  ***

  Z Murpyho produkce je Politician tím nejméně vhodným kandidátem na binge watch, neboť není konzistentní a týdenní rozestup by mu mohl jenom prospět. Jednotlivé motivy do sebe nezapadají, vyznění seriálu je roztříštěné (satirický Glee tón, parodický podtón Scream Queens a takřka Gilmore Girls obal) a hlavní postava (ač úmyslně) nesympatická sledování příliš neusnadňuje. Naštěstí zbytek castu vykouzlí nejeden úsměv na tváří. Gwyneth po dlouhé době září a královna "murpyho srdce" Jessica si může připsat další ikonickou postavu, jejíž "moudra" by se mohla tesat do kamene. Být to více ucelené, soustředěné na hlavní téma voleb, mohla to být plná palba. Takhle zůstává Politik kdesi v půli cesty, závěrečné přemostění nicméně slibuje, že by druhá řada mohla být více konzistentní.(28.9.2019)

 • ER
  ****

  Méně tradiční komedie, na jejíž tón si je nutno zvyknout,štiplavé ironicko sarkastické dialogy mohou občas zaniknout,ale poté se rozehraje koncert. A i když to u mně lítalo v každém díle od skvělé až po normal,přesto jsem se zaujetím dokončil všechny epizody a rád si počkám i na druhou,pokud bude,což je i přičiněním hlavní postavy a jeho volebního štábu.Zajímavé je,že part Jessicy Lange jako babičky Infinity,byl nakonec ten nejpůsobivější a neztratila se ani Gwyneth Paltrow.(14.10.2019)

 • Patw
  ****

  Tohle bylo velmi příjemné překvapení. Pravda, někde v polovině těch osmi epizod jsme se z politického "drama" dostali do telenovely, jenže to je divák už vtažen a kliknutí na 'další' po skončení epizody je jaksi nevyhnutelné. Ben Platt byla příjemná změna v tom všem viděném a rozhodně příjemný hrdina seriálu. Gwyneth Paltrow zde také příjemně překvapila a zářila. Stejně tak jako celý tým kolem hlavní postavy. Jessica Lange od Murphyho dostává stejné role pod jiným jménem, ačkoliv její výkon byl v pohodě ničím nepřekvapil. Poslední epizoda se naprosto povedla a sakra, jak já doufám, že se druhé série dočkáme.(19.10.2019)

 • Klara
  ****

  Není to to nejlepší, ale Ryan Murphy stejně znovu překvapil. Poučné, zábavné, v nějakých místech se tam ale opakuje to, co už bylo v mnoha seriálech. Co ale tento seriál zvedá na úplně novou úroveň je vynikající Ben Platt, obrovský talent s krásným hlasem, pro kterého Ryan Murphy přímo (!!) napsal roli potom, co viděl Dear Evan Hansen. S radostí budu sledovat, kam se Plattova kariéra posune dál!(1.1.2020)