Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). (Cinemart)

pafka

Tri a to jsem jeste hodnej. Sice Jiri Langmajer je uzasnej tak, jak byl treba jako vojak v Co pak je to za..., rozomilej a vtipnej, ale to nestaci. Dost casto se stane, ze koukate na plonkove a zbytecne sceny a cekate na neco lepsiho. Popravde, moje zena se bavila o dost vic, nez ja. Takze cilova skupina asi nejsem. A krome toho sportovni sceny proste neumime a neverite tomu nic. ()

koza3

Začátek působil průměrným dojmem, ale příběh, zajímavé twisty a pár super vtipů to vyšvihlo o level výš. Přesně v těchhle rolích mám Langmajera rád. Takový ten sympatický chlap s pokřivenou minulostí. Některé momenty byly už přestřelené, ale celkově to působilo dobrým dojmem. Klobouk dolů Hřebíčkové, která ukázala že dokáže hrát vyzobanou slunečnici i sexy kočku v jednom filmu. ()

sorrow

Není to úplná pecka, ale z toho, co jsem za poslední dobu z české strašidelné tvorby viděl (Teroristka, Chvilky, Bajkeři, Národní třída, …) mělo tohle aspoň nějaký příběh a občas to bylo i vtipné, asi tak na úrovni filmu Bezva ženská na krku. Jak se říká, jednooký mezi slepými králem, a tak i díky srovnání s tím jiným českým odpadem dávám vysoké hodnocení tři hvězdy. Potěšil herecký výkon Langmajera. ()

yazik

Naprosto vynikající Langmajer mě bavil celý film. Hlavně díky němu vysoké hodnocení, jinak by to tak žhavé nejspíš nebylo. ()

Marcas

Klasická česká letní komedie, která chvílemi pobaví, ale často se taky snaží až moc uměle vtipkovat, což může působit poněkud trapně. Jako odlehčení na večer to beru a nejsem nijak výrazně zklamán. Co mi tu ale strašně vadí je střih. Přijde mi, že ve střižně neseděl profesionál, nýbrž amatér, který viděl stříhací program teprve podruhé za život. Střih je opravdu tristní, mnohdy to chronologicky nesedí tak, že postava je v jednom záběru někde a v dalším záběru je najednou o 20 metrů dál, což působí strašně rušivě a mně to tady vadilo. Jinak prostě čistý průměr s průměrným příběhem, který jak jsem psal na uvolnění a pobavení poslouží vcelku dobře. ()

zdenzo

PROČ TY NEDOTAŽENÉ DŘEVNÍ ČESKÉ SCÉNÁŘE? Rozhodně se nejedná o typickou českou juchajdu. Dej se snaží vyhýbat klišé, tam mu to vyjde, tu zase ne. Bohužel kdo trochu zná sport, nesedí logicky pár věcí, ale hlavně - od Petra Kolečka bych čekal víc. Hlášky super, ale ten stredoevropskymalomestsky tah na branku... Přitom vyhnout se cukrkandlu a film by dosáhl na 70%. Více hlášek, méně nudy. ()

Bajo. odpad!

V Česku se prostě točí sračky, ale není to vina režisérů a scénáristů oni to umí když se jim chce, ale je to vina naší společnosti co nedá dopustit na seriály jako Ulice nebo Ordinace a v kinech vyhledává filmy jako je tento, a proto místo celovečerní Lajny (jeden z nejlepších českých počinu za hodně dlouhou dob) tady máme tuhle píčovinu, kde je naprosto všechno úplně špatně, ani to nepůsobí jako film, spíš jako scénky halabala sestříhané do sebe, nějaká ta snaha o hlášky ze zmiňované Lajny tady sice je, ale vůbec se to sem nehodí a působí to spíš trapně. Velké zklamaní... Chápu nejsem cílová skupina, ale i tak tohle je fakt hodně špatný... ()

Aniki

Veškerá kritika v komentářích přede mnou má určitě nějakou tu hlavu a zřejmě i patu, jenže tyto dvě části lidského těla má vlastně i komedie samotná. Za prvé jsem se některým scénám opravdu od srdce zasmál, za druhé mám v současnosti podobný "výzor" jako Langmajer (také, a to nejen v současnosti, podobnou dávku nesebevědomého sebevědomí, jako jím ztvárněná postava) a za třetí, líbí se mi již nějaký ten pátek Hřebíčková. Nesvačilka sice místy vypadala, jako když šilhá, ale figury měla obě děvčata famózní. Pro mne byl filmík příjemně oddechový, nemusel jsem o ničem přemýšlet, takže i když stupiditka, tak vlastně roztomilá. PS: hlášky tam byly, né že né! ()

Iono

Film je o dost lepší než většina českých tzv. komedií posledních dekád, od kterých se liší zejména tím, že je alespoň občas skutečně docela vtipný a postavy jsou mnohem realističtější (byť je to zde samozřejmě velká nadsázka). Pikantní je, že by mě vůbec nenapadlo se na něco takového podívat, protože české komedie jsou kapitola sama o sobě (s výjimkou úletů typu Polski film). Nalákalo mě pouze to, že dva "trendy" moderátoři z pořadu Kompot na Radiu Wave o něm mluvili jako "o nevtipném dnu českého filmu". Vzhledem k tomu, že oba vydávají své progresivní názory za kategorické pravdy, tak jsem si řekl, že to asi nebude tak horké a filmu jsme dal šanci. Samozřejmě je vše úplně jinak a naše názory na film se liší stejně jako naše názory třeba na cenzuru, gender studies nebo americký feminismus posledních dvaceti let. Chápu, že ten film nemusí sednout každému (zase tak skvělý určitě není), ale dno českého filmu je úplně jinde. Tím tedy děkuji moderátorům Kompotu za pěkný tip na poměrně zábavný film. ()

Mamutol

Takovej Kameňák z prostředí plážového volejbalu. Dvě afektovaný pipiny si to tam různě rozdávají s kdekým a mluví vulgárně tak, že by se nemusel stydět kdejaký Bulhar na stavbě kanalizačního potrubí. Celkově je to taková trapná skoro odpadová blbina. ()

blondboss

Ale hej, uvariť si kávičku, otvoriť bonboniéru, vyložiť nohy, objať drahú polovičku a s úsmevom a vypnutým mozgom sa zapodívať na celkom vydarenú romantickú komédiu s celkom príjemným soundtrackom. Asi tak by som zhrnul tento snímok. Samozrejme nečakajte nejakú duchaplnú smršť, ale ako oddychovka je to skvelá vec. Navyše mám rád Petru Hřebíčkovú, takže o to som si to viac užil. Do štvrtej hviezdičky tomu ale čosi chýbalo. 65 % ()

PamelaJJK

Docela milé překvapení. Zhruba čtvrt hodinky to bylo takové nic moc, pak to chytlo rytmus a atmosféru a jelo se v poklidu až do cíle. Příjemné obsazení, hlavně ústřední trio Petra Hřebíčková, Denisa Nesvačilová a Jiří Langmajer. Potěšil i Jan Komínek ztvárňující postavu Jiřího Langmajera za mlada a Igor Chmela (škoda, že jen chvilku). Zajímavé a neokoukané prostředí beach volejbalu, pohodová a korespondující hudba, sem tam nějaká ta hláška, trochu erotiky,... Ty správné ingredience na milou komedii... K tomu všemu přidám trochu neobjektivního nadhodnocení (protože zde české komedie nemají na růžích ustláno - cha chááá) a jsme na čtyřech hvězdách. ()

Lisa odpad!

Nic tak nechutného jsem snad nikdy neviděla. Po zhlédnutí mi bylo z filmu fyzicky zle. Kolečko musel úplně zešílet, už jde jenom po prachách, hodně smutný. Je možné, že se ten samý člověk podílel na scénáři k Okresnímu přeboru? ()

waltosin

Jedině co se mi líbilo bylo krasné prostředí našeho krásného města Čelákovice, kde se tenhle nesmysl také nátáčel. 20% ()

MIchael90

Jako oddychovka velmi dobré. Langmajer je perfektní, upřímně jsem se smál a to u novějších českých komedií není zvykem. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů