Na dotek (S01E03) (epizoda)

Touch

Horor / Drama

USA, 2018, 53 min

Komentáře uživatelů k epizodě (16)

Okej, takže až pri tretej časti som pochopil, že sa tu prelínajú dve časové línie a v skutočnosti tu tým pádom nie je až tak veľa postáv, keďže deti sú v skutočnosti neskorší hlavní, dospelí hrdinovia. Inak som ale veľmi inteligentný. Po fakt slabej druhej epizódy sa atmosféra v tretej predsa len zlepšuje a je tu pár fajn nepríjemných scénok (hlavne tá s pivnicou a baterkou). Negatívnejšie hodnotím slabšie scenáre plné predvídateľných momentov a priemerných hercov, až na bisexuálnu Theo.(20.10.2018)

Keďže je to dnes moderné, tak sa zameriame na dnešnú modernú ženu, ktorá je silná a je...lesba. Príbeh to nikam neposúva a bez tejto podrobnosti, by to aj bez toho bolo nudné. Strašenie opäť nikde a pomaličky prichádzam k celkovému hodnotenie, ktoré má ešte 7 šancí na reparát.(5.2.2019)

"Touch me." ... Parádní epizoda prokreslující již tak zajímavý charakter Theodory - teprve v této epizodě jsem si všiml, že její mladší já je hráno velice talentovanou Mckennou Grace... Prolínání přítomného a minulého dění obstojí i z gradačního hlediska... Vedlejší dějová linka s Mr. Smileym byla špičková!(21.1.2019)

Posledních dvacet minut jsem se konečně chytil a uteklo to rychle, do té doby jsem si řikal, proč je tohle takový fenomén. Snad se to rozjede ještě víc.(4.3.2019)

Z "té navíc" se během jednoho dílu stává nejlepší a nejzajímavější postava seriálu. Navíc Theo ztvárňuje vynikající herečka! Seriál má pomalejší tempo, neservíruje horor v pravém slova smyslu, ale zaměřuje se na osudy a traumata jednotlivých postav a skrze flashbacky přenáší nepříjemnou tísnivou atmosféru. Dojde na pár docela silných scén a závěr láká dál. Slabší scénář jsem tentokrát skoro nevnímal - pořád mě uchvacuje řemeslná stránka, režie a práce s detaily (postavy stojící v pozadí při "paranormálních" jevech v Hill House jsou neuvěřitelně creepy!).(17.12.2018)

Příběhově hodně povedené představení schopnosti jedné ze sester. Ta originálně otevírá možnosti v dalším ději.(22.10.2018)

Theo, najzaujímavejší súrodenec a viac o jej schopnostiach.(1.4.2019)

První díl byl o Stevenovi, druhý byl o Shirley, třetí se až retrospektivně věnuje doposud upozaděné Theo, z níž se náhle vyklubala snad nejsympatičtější postava.(1.10.2019)

Wohooou, tak tu máme další díl a tentokrát jsme se dozvěděli konečně něco více o domu a na návštěvu přišla zase ta dobrá, strašidelná atmosféra z prvního dílu. Všechno rychle ubíhá a seriál nás naplňuje informacemi a otázkami. No a i pár lekaček jsme se dočkali..(24.1.2019)

Celý díl se zaměřuje na postavu Theo, která si mě po tomhle dílu získala hodně. Opět je to dobře natočený, a ten děj je tak vztahující, že si to začínám neskutečně užívat. Závěrečná scéna byla, WTF?! Zajímá mě co bude dál. : )(20.10.2019)

Treti diel a pribeh zamerany na strednu zo sestier, vnimam vyrazne pozitivnejsie, ako ten predosly. Dej rozhodne potemnel a opat sa nacrtnute zakulisie poodhalilo a trochu sa i zmenil doterajsi nahlad na zvysnych clenov rodiny. Parada.(15.10.2018)

• Solverino

Sestupná tendence, nic výrazného se neděje, pořád jen žvanění a jakoby tajuplné náznaky, které nudí a prakticky nic se neděje.... nudné na usnutí.(13.10.2018)

Konečně se nám to začíná trochu rozjíždět a vykreslovat. Dozvíme se spoustu věcí o Thee a její zvláštní schopnosti. Ke všemu vidíme slušné herecké výkony jak talentované McKenny Grace, tak Kate Siegl(6.5.2019)

Vyborna epizoda. Navyse neviem, ci len mne ale Kate Siegel (Theo) sa mi extremne podobala na Angelinu Jolie.(20.10.2018)

Už je to lepšie. Začína to do seba zapadať a dej dáva zmysel.(1.1.2019)

Príbeh Theodory. Ako tu už povedali. Zatiaľ najzaujímavejšia postava. A podobá s angelinou Jolie. Skvelý diel.(16.1.2019)