Allgreen

Vyslúžilí Texaský Rangeri alias Dršnák Costner a Týpek Harrelson idú v old school Forde po stopách asi jedného z najslávnejších zločineckých párov, Bonnie a Clyda. Obidvaja hlavný protagonisti držia film vo vysokom nadpriemere, takže aj napriek svojej dĺžke to ubehne... Na záver stačí len dodať... Manos arribas you sons of bitches. ()

Blazis34

Velice hezky natočeno, dobové prvky byly vystiženy skvěle a herci jakbysmet. Costner a Harrelson jsou zárukou kvality. Na druhou stranu mi scházela větší akce a preciznost rangerů. Chválím NETFLIX, že se dali do natočení tohoto známého příběhu, sledování mě bavilo. Hodnotím za 70%, tři hvězdy. ()

srolyma

Dva vysloužilí texas rangers v honbě za vraždícími celebritami Bonnie a Clydem. Ačkoliv to bylo poměrně dlouhé a jen s minimem akce, přesto velmi slušná a skvěle obsazená retro gangsterka. Sice je těch filmů podle skutečných událostí poslední dobou víc jak polí s řepkou, ale tenhle se podařil. ()

zdenzo

Po Green book další povedený retro Buddymovie. Costner hraje neskutečně i potichu houpající se v křesle. Woody pozvolna dosahuje ostruh legendy a kamera s výpravou lovely. Mě tohle pianissimo nadchnulo. Hodnocení snižují uživatelé zřejmě očekávající megazvraty v každé scéně, ale toto neni film o Bonnie a Clyde! 90 poctivých % ()

JohnCoffe

Dýchla na mně atmosféra 30.let a film byl precizně vypiplaný do detailu. Bohužel jsem se u filmu nudil a ani tvrďáci Costner a Woody film díky unylému scénaři neměli možnost pozvednout. Poctivý film ale snadno zapomenutelný. ()

AndrewNewman

Krásne natočené, čo sa vizuálnej stránky týka. Herci skvelí a to obaja. Costner ako Kapitán a Harrelson ako jeho pobočník boli skutočne vierohodní a potvrdili svoje herecké kvality a nadanie. Ale je to taká ukrutná zívačka! Ak by sa film nevenoval tak zaujímavému príbehu podľa skutočnej udalosti, zrejme by som pritom bez srandy zaspal. Je to totiž príliš dlhé, naťahované, bez väčšej akcie akurát sledujete dvoch vyslúžilých rangerov ako sa ťahajú od jedného miesta na druhé a hľadajú slávny zločinecký pár. Chcelo to trochu väčší rozpočet a hlavne vyrozprávať tento príbeh trochu aj zo strany Bonnie a Clydea. Skrátka po remeselnej stránke tomu skutočne nemáte čo vytknúť, nie je to však vôbec také záživné, ako by ste predpokladali. Škoda. ()

DonBraso

Asi nejzbytečnější film z druhé strany barikády,která má neskutečně přepálanou stopáž.Tenhle film klidně mohl mít hodinu dvacet a byly by jste na tom mnohem líp.Žel tomu,že hlavní dvojka a režie je sice ustálená,ale jinak je to zdlouhavělá vata,která dělá z těhle rangerů hrdiny.Film bych nepustil,ale když jsem nedávno četl o Bonnie & Clyde v jednom plátku,tak jsem se přesto namlsal.Nejhorší je,že u tohohle filmu už víte konec,takže se o nějaký velký krimi moc ani říct nedá.Sice to má slušnou atmošku,ale stále kecání na pětníku prostě neutáhnou ani filmový matadoři.O tom,že Bonnie vlastně ani nejspíš nikdy nestřílela ze zbraně,tak zde máte protistranu vcelku o tom,že dřív by za tohle místo metálu,dostal ranger či policajt tepláky.Žádný soud a provrtaný auto bez soudu.Už tohle dřív značilo určitou dysfunkci systému let minulých,kde brokovnice ukáže svojí sílu.Road movie nevalných kvalit,která už je upečená od první sekundy,ale díky dvojcici a slušné atmošky té doby,to vlastně na průměr je bez debat.50% ()

mata77

Táto nenáročná krimoška na mňa pôsobila, ako stará dobrá filmová klasika a z nejakého zvláštneho dôvodu som si ho najprv zaradila k tým starším. Páni Costner a Harrelson sú už síce v rokoch, ale obaja herci s kvalitnou reputáciou, predvádzajú svoje umenie na výbornú. Kamera bola väčšinou statická a zábery zostrihané na dosť krátke, často až neprimerane. Dohromady preto nedávali filmu ucelenosť, pôsobili nervózne a chýbal mi ten pokoj pred búrkou, ktorou malo byť vyvrcholenie filmového deja. To, čo ma udržalo sledovať film až do konca, bol celkom vydarený scenár, popretkávaný jemnými humornými narážkami. Primeraná dávka sarkazmu ale nerobila z filmu komédiu, len podčiarkovala vážnosť situácie, do ktorej sa dostali dvaja starí texaskí rangeri. Zaslúžených 70% ()

rotator

No, čakal som asi veľa od tohoto filmu, kvôli jeho hereckému obsadeniu. Myslím, že Woody by zo scenára vytiahol viac, keby ho mohol "niekto" lepšie napísať. Zle natočené scény, ktoré zaberali hercov do tváre s očakávaním, že z ich úst "vypadne" niečo chytré. Občas aj nejaky ten "kec" vypadol. Inak by som to ani nedopozeral. Na ten film stačila 90 min stopáž. ()

HellsAngel

Diametrálne odlišná optika na tento nesmrteľný príbeh, než akú si pamätáme z Pennovej klasiky. Tempo je po vzore westernov poctivo pomalé, dialógy sú zväčša dlhšie, akcie je poskromne, no autentická dobová atmosféra je jednoducho na nezaplatenie. Istej tajomnosti prispieva aj skutočnosť, že samotní Bonnie a Clyde sa vo filme mihnú len na pár krátkych okamihov. Duo Costner-Harrelson je sympatické a záver je prvotriedne vygradovaný. Veľký palec hore pre Netflix. ()

BlackAdder87

Výborná westernově laděná gangsterka. Pokud máte rádi atmosféru 30´ let líbí se vám filmy jako Nesmiřitelní, Road to Perdition, nebo chcete jen zavzpomínat, jak jste se proháněli v obstarožních kočárech v první Mafii, jste na správné adrese. Nečekejte však přehršel akce ani svižný drajf, celý film, včetně ústřední artritické dvojky si jede ve svém pomalém až líném tempu, někdo by mohl říct, že se to vleče, ale podle mě se to k filmu a té době celkově hodí. Kevin Costner a Woody Harrelson si jako parťáci sedli a podali excelentní výkon. Není to film pro každého, mě se ale do vkusu trefil. ()

`barocco

Vypiplana zanrova jednohubka ktoru suverejne kociruju Costner s Harrelsonom. Ide sa na istotu, rozpocet nepusti ziadne experimenty ale to vobec nevadi. Konecne film ktory ma hlavu a patu , dvoch budy tahunov a hlavne to cele nenudi... ()

Saxos

Počátky Texas Rangerů, kteří úspěčně loví bandity do současné doby. Konečně ukázka lovu na Bonnie a Clyda, který ukončila opravdu až jednostranná střelba. ()

Ace.A.T.L.

Doufal jsem, že z toho neudělaji nějakej přemrštěnej akčňák. A naštěstí neudělali. Je to přesně takový, jaký to má bejt. K úplný spokojenosti, bych ukázal obě strany příběhu a i víc zločinů B a C. Ale i takhle je to fajn. Atmosféra super Kevin a Woody si notujou a sedí k sobě parádně, spád super a konec přesně, jakej měl bejt. Jak říkám, já si to moooc užil a k tu 1* dávm dolu za to, že se mohlo ukázat i víc z obou stran děje. Takže za mě 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()

hony23

Hvězdné obsazení je tak to jediné, co celý film táhne kupředu. Děj se totiž dost táhne, 2 rangeři putují napříč Amerikou po stopách vraždících legend Bonnie & Clyde. Jelikož je osud těchto zloduchů dopředu znám, nejnapínavější okamžiky přicházejí v momentech, kdy se duo Costner a Harrelson pokusí popoběhnout, což v jejich věku může být životu nebezpečné. ()