meda2016

Od scénky ke scénce používá jednoduchá a okamžitá schémátka. Na nic nečeká a divákovi naservíruje hned po úvodu rychlé řešení a okamžitý důvod k následujícímu rozhodnutí. Návrh nepřijatelný pro guvernérku - a souhlas. Atd. Typičtější než typické americké oddechovky, zkratka za zkratkou. Má to podržet Costner s Herrelsonem a ověřené téma zločinu a jeho drsné potrestání. Podobně jako opěvovaná Streepová své herecké mistrovské šablony nad-užívají. Gesta, zamyšlení, mimiku, ano, je často profesionálně zbytečná a nevýznamná, snad jen zaplňuje neplynoucí děj. Ale jsou to chlapi na straně práva.To je jedna polovina, kterou od druhé odděluje málo zobrazovaná dvojice a její vraždění. Druhá polovina vnímání filmu je o Americe chudých, bez práce, obraných systémem klientelistického vládnutí a bankami. O tom, jak se přestanete divit pomýlenému fandovství k Bonnii a Clydovi, když k náklonnosti stačí být obdarován malou panenkou nebo pocitem, že vraždí za vás. Americký sen rozdělený samopaly na dvě poloviny - být v té majetnější nebo chudé? Snad to o tom mělo být. Po úvodních titulcích měl zřejmě připomínat stenograficky reálný děj. ()

Kushina

Krásně autenticky natočený film o nejznámější vražedné romantické dvojici Bonnie a Clyde v historii USA. Herecké výkony, kamera a režie Costner a Harrelson jsou skvělá dvojka, až jsem to nečekal. Bohužel co říct k tomu, že film byl ve výsledku hrozně utahaný a zdlouhavý a krom jedné akce to byla celkem nuda. Chtělo to víc akce a napětí. Co se historie a hereckých výkonů týče dávám 95%, bohužel scénář byla zdlouhavá nuda 30%. Výsledek je pro mě lepší průměr, 60% ()

rigby

Příjemně natočený film, na který se pěkně dívá. Příběh se odvíjí pomalu, možná až moc pomalu. A bez větších zvratů či vybočení, skoro až láká k usnutí. Ale jistá atmosféra tam je, která usnout nedá. V závěru to nabere na otáčkách a konečný masakr je ztvárněn velmi působivě. Bohužel nelze dát více než průměrné hodnocení. ()

r007

Kevin Costner a Woody Harrelson,jak je neznáme. Staří páprdové, kteří ještě pořád mají co říct. Nevím, jak dalece se film zakládá na pravdě, ale rozhodně jsem se u něj nenudila a konečně někdo ukázal Bonnie a Clydea z jiné stránky než zamilovaný párek zločinců. Kevin mě příjemně překvapil budu se těšit na další jeho filmy. Není tam žádné nudné místo a ačkoliv to není přímo akční film, tak děj plyne svým tempem a je na co se dívat. ()

v.indruchova

Mě to sedlo, i když to bylo po staru rozvláčnější. Člověk se dokázal vcítit do postav. Slušně zahrané. Dobře obsazené. Říkala jsem si že jsem ráda že žiju dnes. A né v prachu a špíně. Některé filmy dle skutečnosti jsou takové přitažené za vlasy, tady jsem se cítila že jsem toho součástí, jako pozorovatel nebo člen vyšetřovatelů. good job. ()

Lars2

Costnerovi som odpustil aj tancovanie s vlkmi.... Takmer 5 hviezd. Polka sa nedá dať, no strih občas drhol.... ()

bonovox

Film mal všetky predpoklady byť skvelý ale výsledok je málo zážíviný mix gangsterky a drámy. Tempo je príliš pomalé, napätie takmer nulové a záverečné dolapenie slávnej dvojky taktiež bez výraznejších emócií. Kladom sú samozrejme herci, ústredná dvojka je fajn, taktiež výprava. 60% ()

sirjohn

Pěkné téma a příjemné vdechnutí 30.let v čele s Kevinem a Woodym, zasazené do rozsáhlé epopeje, která byly místy svoji zbytečnou délkou až moc bolestivá. Dát tomu 82 místo 132 minut, mohla to být pecka! ()

LencaN

Mně se to líbilo. Nevadilo mi, že se děj víc nemotal kolem Bonnie a Clyda, protože o těch už toho bylo natočeno spoustu. Tady naopak vidíme do hlav těm, kteří je nakonec dostali. Bonnie a Clyde byli svého času miláčky lidí, ale někteří je i nesnášeli za jejich krveprolití během jejich řádění. Proto se bývali Texas rangerové postavili do nevděčné role a museli je chytit. Hezky tu vidíme, co všechno je trápilo a jak probíhalo vyšetřování v době bez mobilů, počítačů a rychlých aut. Dávám palec nahoru. ()

Diaconix

Jednou si Čak Norys vzal dovolenu. Toto obdobi se označuje jako Velka hospodařska kryza. A bo měl pravje Čak dovolenu tak nefungovali texazžti rendžrz zato fungovali celerbryty Bony a Klajd, keřy obklopeni sfyma vjernyma vytvařeli interaktivni zabavu ve stylu Robina Uda a Marijany.  Někere jejich zkazky asyk inspyrovali i ty čezke bratry co zdrhali za kopečky, ale určitě neinspyrovali dva stare rendžry, keřy odhazuju sve francuzske kryky a z notnu zasobu prostenalgela idu te neschopne omladině ukazat jak se to ma robyt. A že to zrobyli dobře svjedči i fakt, že se mužeme kukat na ten ich dluhy přyběh o cestovani autoveteranem z občasnu zastafku na chcanec a poptani se na cestu a končici pichlu pneumatyku a tuningovu upravu odvjetravaňa autodveřy. Zdař buch! ()

Muf911

Film zachycující hon na slavné zločince Bonnie a Clyde. Tvůrcům se povedlo skvěle navodit atmosféru 30. let, vč. kostýmů, aut, interiérů, prašných cest a hospodářské krize. Vyzdvihnout musím některé fakt povedené scény, třeba rozhovor s Clydovým otcem v jeho obchodě. Nicméně hodnotím film jen průměrně, protože se strašně vlekl a chvílemi jsem se nudil. ()

Pilgrim6

Pomalá náladovka s charismatickými herci. Bonnie a Clyde se film nevěnuje skoro vůbec, ale je to spíš o atmosféře, než o příběhu. Má to trochu nevyvážené tempo, ale zas z tohohle období moc filmu není. Tahle hranice novověku a moderní doby (20s/30s - z koní do aut, z revolverů do kulometů) mi vždycky přišlo hrozně zajímavá. 3* za zpracování, 1* za tématiku. ()

Troniq

Perfektní vykreslení doby, plný expozic s dlouhými silnicemi mezi lány polí a různými charaktery venkovského amerického středozápadu. Skvělá dvojce rangerů to však sama o sobě neutáhne, ač je výprava hodně poctivá. ()

Al90

Tesil jsem se hlavne na meho oblibence Costnera,ze by mohl po dlouhe dobe konecne se predvest v nejake strilecce..Bohuzel film zklamal,Costner a Woody sice film drzi,ale akce tu skoro zadna neni a finalni ,,masakr,, film u me nevytrhne..Takova dobra myslenka jen vysumi brzy do ztracena,bohuzel... ()

Johanner

Moc dobrá krimi dobovka, který by slušela poněkud kratší stopáž. Syrovost vyšetřování a herectví Costnera a Harlesona se člověku nemůže nelíbit. Ale že by to bylo něco, co by musel vidět i někdo jinej, než fandové žánru-to ne, všechno tu už totiž bylo spoustakrát. Ale z danýho materiálu asi víc vytřískat nešlo, takže palec nahoru! ()

LoArmistead

Líbilo se mi to dost. Výbornej casting (hlavně muj oblíbenec Woody), parádní atmosféra amerických 30. let je tou nejsilnější zbraní filmu, scénář se snaží v rámci umělecký licence držet skutečných reálií. Na filmovou produkci jde podle mě o dost nadstandardní snímek. Tyhlety příběhy o stárnoucích hrdinech mam rád. Scéna s Harrelsonem na hospodským záchodě je parádní. Film by měl vidět každej, kdo má pocit, že hodnoty dnešní společnosti jsou úpadkový a "za nás tohleto teda nebylo". Ve 30. letech totiž zase byli 13ti násobní vrazi málem za národní celebrity. ()