Pokémon: První film

• Japonsko Pocket Monsters: Mewtwo no gyakushū (více)

Animovaný film založený na úspěchu japonských televizních seriálů a Nintendo her je situován do fantastického světa obydleného vedle lidí také 150 druhy imaginárních příšerek, nazývanými Pokemon. Každá z nich má nějaké speciální schopnosti a dovednosti. Čekatel na titul Mistr Pokemon Ash Ketchum, jeho přítel profesor Oak a další přátelé spojí své síly s elektricky nabíjeným Pokemonem zvaným Pikachu. Jejich rivalové Jesse, James a Meowth, známí jako Raketový tým se snaží Pikachu ukrást a s jeho pomocí získat nadvládu nad všemi Pokemony. (oficiální text distributora)

Borat

Když asi před šesti lety panoval po celé zeměkouli fenomén ,,Pokémon" a já jeho velký fanda, jsem si nemohl nechat film ujít. Samozřejmě nadšení bylo veliké, ale film mě tak nebavil, jako krtší epizody. Jedna hvězdička myslím stači;-). |24%| ()

Sir-Filip odpad!

Je zcela jedno, zda se jedná o první, druhý nebo padesátý film. Důležité je, o čem skutečně je. A víte o čem je? Naprosto o ničem!!!! Nikdy jsem tomuto žánru nepropadl, nekupoval jsem kartičky ani nic podobného. Byla to pro mě ztráta času, je i dnes. "ENJOY IT !!!" ()

Obivan

Film byl opravdu hodně jednoduchý, ale rozhodně koukatelný. Taky si myslím, že je to dobře zpracované a je tam pěkná hudba. Je to hlavně pro děti a tak se to musí brát. ()

Opsha odpad!

Ne každá výhra potěší. Lístky na tenhle nesmysl jsem vyhrál při nějaké pofidérní prodejní akci -podotýkám že mi bylo 12 a pokémony jsem žral-. Už tehdy mi tenhle celovečerák o ničem, zbytečně dlouhý a nudný, animace odfláklá. To o něčem vypovídá. ()

Cejny

Fenomén Pokémon neminul ani mě a po x-letech, kdy jsem je viděl naposledy jsem náhodou zhlédl tento pokéfilm. Takže jsem si připoměl své dětství a "nekonečné" hodiny, strávené díváním se na Pokémony. Ve světě Pokémonů se tentokrát odehrává spíš lidský příběh s meganáloží emocí. Tři hvězdičky za připomenutí starých dobrých časů. 50 % ()

BluT

Já na tom tak ulítával.... Teď si připádám trochu trapně, ale zrovna jednička je dobrej film. I když ho asi už NIKDY v životě nechci vidět. ()

Paity odpad!

Dodnes prostě nechápu, jak se dá postavit seriál na tom, jak různá zvířata střílejí cosi z ocasu, hrudi, tlapy či čím jí vím. ()

záplata

když běželi v televizi nova pokémoni ohromilo to snad celé čechy i mě samozřejmě bylo v dobu cca když jsem chodil do 2-3. třídy letěla mánie sbírali jsme kartičky a kapesní monstra nás ohromě zbláznila ten seriál z roku 98 snad sledovaly celé čechy, ale to ještě nic není když jsem se já jeden z největších nadšenců pokemonu třídy dověděl o prvním filmu pokemon tak jsem neváhal a běžel ihned do kina film mě fascinoval dnes už bych samozřejmě neda 5, ale tenkrát bych to viděl navíc než je5 bodů ,ale co dříve se mi to líbila tak dám tolik nakolik se mi to líbilo tenkrát. ()

Gore odpad!

Důkaz toho, proč se z dnešní mládeže stávají magoři na drogách, co okrádají a znásilňují důchodce v poledne na ulici. ()

toi-toi

Ono je to vlastné zábava. Pokiaľ súhlasíte s hrou autorov a nevadí, že to je len reklamný ťah tak sa zabavíte. Ako decko som mal seriál rád a nevynechal som temer žiadny diel. Keď si to zoberiem je blbosť ako kockaté koleso, no zabavil som viac ako pri sledovaní väčšiny amerických blockbusterov od režisérov ako sú Bay alebo Emmerich. ()

TaanStari odpad!

Přidat do infantilního (byť neškodného a koukatelného) seriálu pseudokecy o "místu na světě" a natáhnout stopáž na film? Né, diky. ()