Alien: Containment

Chris Reading

Kamera:

Howard Mills

Adam Loxley

Na palubě lodi Borrowdale, která je 16 měsíců od Země, dojde k výbuchu, kterou zapříčinila neznámá rychle se šířící epidemie. Čtyřem pasažérům se podařilo uniknout smrti v malém záchranném modulu. Na jeho palubě se snaží porozumět tomu, co se stalo. Zároveň ale nevědí, zda mohou jeden druhému věřit a zda někdo z nich není infikovaný. (Geralt z Rivie)

Likan7

Záběr "Do not open" je parádní. Atmosférický, temný, bezvýchodný. Zbytek je celkem nic neříkající nuda na prostoru jedné místnosti a tří herců. ()

Knor

Fajn kraťas připomínající, že Vetřelec ještě neupadl do zapomnění. Super potitulková scéna :-) ()

st4nford

Dvě hvězdičky za vynikající styl. Kamera, střih, režie a vizuální efekty jsou skvělé. Bohužel nápad je slabý a vše, co známe z předchozích filmů a knížek není inovováno či redefinováno. Poslední dobou si říkám, že nově vycházející knihy jsou o dost lepší než filmy, což je škoda ./ ()

Sadova302b50

V průběhu snímku se tvůrcům přice jen podařilo vykřesat náležitou atmosféru, herci předvedli solidní výkon a když k tomu přičtu stylový začátek a syrový konec s nápisem, vše vychází na lehký nadprůměr. ()

tXtX

Skutočne neviem, čo mám k tomuto povedať.. Niekoľko spotených nehercov v jednej miestnosti a presne 0 záberov na votrelca, alebo aspoň niečo, čo by nám ho pripomínalo. Zbytočných 10 minút môjho života. Jedna hviezda za snahu, inač naozaj úplná zbytočnosť. ()

Puxina

S těchto bonusů ke 40.letům prvního vetřelce je tenhle asi nejlepší. Byl by to krásný úvod pro celovečerní film. ()