Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit, než v zasněženém Špindlu? (Bohemia MP)

GeusX

I na nezáživný film s hromadou známých tváří se dá sestříhat zajímavá vtipná upoutávka. Film však se marně znaží tvářit jako komedie. I tak se na tom dá najít nějaké kladné body. Dá se na to dívat bez újmy na zdraví. (viděl jsem: 1x) ()

Marsik

KINO BENEŠOV - Uff, bylo to zlé. Tolik českých neherců, osobností ze světa showbyznysu nebo sportu hrající s průměrnými, seriálovými nebo špatnými herci. To přece nemůže fungovat. A taky, že to nefungovalo. Trochu mi hlava nebere, co pana Balaše vedlo k natočení tohoto "skvostu". Vždyť on je tanečník, ne filmový režisér. Podle toho to taky tak vypadalo. Humor nevtipný, dialogy na (někdy za) hranou trapnosti a divoký hudební a filmový střih. Znovu se na to podívám až budu hodně pod parou. 30% ()

Paxxx.cz

V době vzniku tohoto filmu bylo tak nějak v módě mít ve snímku kupu cool megavtipných hlášek (viz ty od Marvelu), ale kdo je proboha vymýšlel zde? Mě to přijde jako by je dávaly dohromady dvě děti, které čmajzly flašku vína rodičům a poprvé v životě se napraly v parku."Vy spíše vypadáte jako chodící sbírka pohlavních nemocí" - to jako má být vtipné? Tomu bych se leda tak lehce pousmál někdy na počátku puberty. Hodnotit nebudu (reaguji jen na ukázky z telky). Na takový hnuj bych se nikdy nedíval - to už bych si možná radši pustil další odpadní film z české produkce Indián nebo bych si pustil hudbu Justina Biebra, ze které by mi asi tak po dvou písničkách vybouchla hlava. Českému filmu přeju, aby podobných nesmyslů vznikalo (pokud možno) už co nejméně... ()

Ellmariachi

Nebudu úplně fér. Na filmu jsem byl s ženskou, která se mi líbí a ta se bavila. Což jsou prostě atributy, který jdou do plusu. Čekal jsem naprosto šílenou, nekoukatelnou hovadinu. No a dostal jsem blbost na jedno shlédnutí, která uměla pobavit i ve chvílích kdy chtěla pobavit. Což se dá brát jako plus také. Film sráží dvě věci. První jsou neherci. Prostě už je čas pochopit, že známá tvář neudělá dobrý herecký výkon. Druhá je ta, že film prakticky nemá děj. To beru jako zásadní. Připomínalo to chvílemi kameňák. Střih , fór a nekecám občas i povedený, střih, napodobenina fóru, střih. Tohle ještě asi 137x a závěr, kdy všechno hezky dopadne a skončí. Opravdu jsem se chvílemi bavil ale občas se styděl za herecké výkony. Takže s povzdychem, že jsem jen chlap, lehce ovlivnitelný, dám asi tu nejslabší trojhvězdu a 50 procent. !!!Jo a bacha. Totálně narvaný sál už několik týdnů po premiéře!!! ()

slunicko2

Ještě horší než jednička. 1) Zpočátku jsem měl pocit, že sleduji Ordinaci v růžové zahradě. Stejní herci, stejné role. Pak se tedy ukázalo, že ne._____ 2) Ovšem zpracováním se film od podobných seriálů příliš neliší. Prvoplánové vtípky, herecké obsazení a celé je to nablblé, pokud ne vyloženě blbé. Tvůrci sázejí na známé tváře, kterým vkládají do úst hloupé, věru, hlášky. ()

kajas

Slabé, ale paradoxně ne horší než první "Špindl". Tady jsem totiž na rozdíl od staršího brášky vysledovala hned několik zápletek, které se snaží držet pohromadě více či méně kvalitní herci. Už jsem letos viděla horší české patlaniny. ()

maverick10 odpad!

Takže....., ále kašlu nato. Špatné nejen jako film, ale i jako reklama. Tak proč to hodnotit. Raději se budu věnovat něčemu užitečnějšímu, například přelepit nálepky na dózách v kuchyni z fontu Arial na font Calibri. ()

M.i.k.e

já v tomhle případě půjdu trochu proti proudu.Po prvním strašidelném díle jsem očekával velký špatný a ani jsem nečekal že to budu schopný dokoukat,ale opak je pravdou.Jasně,ani druhý Špindl není dobrý film,ale ani zdaleka mi nevadil tolik jako jednička.I přes místy toporné dialogy a navzdory tomu,že často působí jako slepenec náhodných scén a záběrů totiž tu a tam vykoukne dobrý a povedený vtip a nakonec těch 109 minut uteklo rychleji než sem čekal.Samozřejmě i nadále nevěřím tomu,že největším lamačem dívčích srdcí a dobyvatelem dámských kalhotek by měl být někdo jako Kohák (popřípadě Roman Skamene),ale co už...40% ()

honajz2

Ona už jednička je mizerná, hodinu a půl dlouhá reklama na Špindl (a na nejmenovanou autobusovou službu), ale aspoň působí dojmem, že na ní dělal někdo, kdo aspoň trochu filmařinu ovládá. Dvojka je ale ještě horší. Celý film působí dojmem, jako by někdo ve střižně omylem zaměnil původní film za vystříhané scény, co jsou nahodile poskládány za sebou. Vinu na tom má i příšerný střih, díky kterému se tu různě střídá den a noc, scény na sebe buď nenavazují nebo navazují, ale úplně nepochopitelně a sem tam se objeví i nějaká scéna úplně bez kontextu (někdo jede na lyžích k nějaké zasněžené chatě, přitom nevíme, kdo to je, proč tam jede a vnitřek chaty pak taky nevidíme). Fakt by se to dalo pouštět na FAMU jako studie toho, jak nestříhat filmy. Dále ten filmy absolutně postrádá tempo, je plný vtipů bez pointy a v tradici s většinou současných českých filmů, naprosto postrádá nějaký příběh. A co se těch ostatních vtipů týče, málokterý (vlastně skoro žádný) vyzní alespoň úsměvně. Taky je tu zbytečně moc postav, přičemž většina z nich je k ničemu (Pavlásek) a některé tu mají jediný úděl - nahodile se zjevovat a mizet (Skamene). Chvílemi jsem i přemýšlel, jestli to náhodou není fantasy a některé z postav jsou, co já vím, duchové Špindlu, třeba. Ale bohužel, je to jen vina kreténského scénáře. Jediné, co stojí za zmínku, jsou herecké výkony NĚKTERÝCH účinkujících, ale nikdo tu nemá co pořádně hrát, takže to není bůhvíjaký klad. Místy to bylo ale tak strašně špatné, že jsem se bavil, takže tu slabou 1* dám. Víc fakt ne. Ale rozhodně je to pořád povedenější, než třeba Román pro pokročilé nebo Revizoři. Slabá 1* ()

rakovnik

Na tomto díle je vidět, že mnoho známých a oblíbených herců dobrý film neudělá. Děj téměř chybí, humor tvůrci neumí a drama už vůbec ne. Na konci je alespoň po všech sprosťárnách trochu romantiky. ()

bourec odpad!

Z jedný strany mě baví sledovat tyhle filmový hovna.A pak to ohodnotit.Tady se hodí spousty slov..Ale při pohledu na Keiru Hrachovcovou,Skameneho nebo Koháka, se mi chce blinkat.A to tam vystupujou i moji oblíbenci Blažek a Zima.Proč? .-mínus 100% ()

PodPantlofak

Pokračování české komedie, které snad nikdy nemuselo vzniknout. V našem českém rybníčku jde snad jen o peníze. Komedie už opravdu nejsou to co kdysi. Nevím zda je chyba mně nebo někde jinde. Třeba jsem až moc ovlivňován zahraniční tvorbou. Začínám být pomalu alergický na spojení Česká - komedie, když jen to slyším neočekávám nic velkého. Škoda, český humor je úžasný, viz. Cimrman, ale to už porovnávám nebe a dudy. ()

angel74

‎Bezprostředně po zhlédnutí filmu se mi zdá, že je o trochu povedenější než Špindl s Annou Polívkovou. Zásluhu na tom má především herecká dvojice Hana Vagnerová a Filip Blažek. Pod tíhou všech těch nevtipných trapností, které prachbídný scénář nabízí, jsem si jejich příběh směřující k romantickému vyústění nakonec docela užívala. (30%) ()

DarkDemon odpad!

Výrazně horší než jednička a to je co říct. Tohle už ani není film, ale sled scének, kde jedna je tupější než druhá. Nemá smysl cokoli a kohokoli rozebírat, nebo se snažit něco vyzdvihnout ... vůbec to nestojí za námahu. Zajímalo by mě jestli si to alespoň vydělalo na náklady, ta hrůza nepatří do kin, možná pozdě v noci na TV Barrandov. ()

sir-dave

Přiznám se, u jedničky jsem se bavil královsky. Tady nezůstal kámen na kameni. Teda krom Katky Klausové, nádherná herečka, pojítko s jedničkou a strčí ji tady jen na 10 minut. Děj to nemá opět skoro žádný, což o to, jen jsem se chtěl pobavit. Ještě bych to chápal, když by tohle vzniklo po koronavirusové krizi, nacpat tady co nejvíce herců, aby si po karanténě něco vydělali. Fiala tu herectvím dost připomíná Vetchého, na kterého asi nebyly peníze, nebo je odmítl. Peroutka je sympaťák ale přehrává a moderování mu jde líp. O Hrachovcové ani nemluvím, tam jsem vymačkal tlačítko fast forward. Kohák s Pavláskem hrají svůj standard. Rímského jsou plné dokumenty, reklamy v rádiu, čekal jsem, že jim u stolu začne vyprávět o druhé světové. Nosek už zas ta podivná nebo teplá role. Navrátil taky nepředvádí nic nového. Bendová s Verešovou ani nic hrát nemuseli. Vágnerová má určitě na víc než hrát trochu hloupou.. Aspoň Skamene to ještě zachraňoval. ()