Reklama

Reklama

Simpsonovi - Série 11

(série)
USA, (1999–2000), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Alf Clausen
(další profese)

VOD (1)

Epizody(22)

Recenze (15)

DJ_bart 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"A z toho plyne ponaučení Lízo: Pokud se tvoje sny neplní, stěžuj si a obviňuj všechny kolem." "To je tedy mizerná lekce, pane Clintone." "Jó, a já jsem zas mizernej prezident." ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zo zlatých časov seriálu mi jedenástka pripadá možno tesne pod vrcholnými sériami, nie je tu totiž až tak veľa plnohviezdičkových epizód, aspoň z môjho uhla pohľadu. Geniálnych, kultových a legendárnych fórov sú tu ale stovky. Opäť sa ťažko vyberá to najlepšie, ale asi jednoduchšie ako pominulé série. Tak len tak z voleja; Kto vie, kto ovdovie, Pánska rodina alebo Plastický Očko asi vedú. ()

Reklama

snebka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Průměr jednotlivých dílů jedenácté série 80,5% ***** (u Simpsonů dávám 5* od 80%) . Zlatá Simpsonovská éra je ta tam. Co se všech dílů týče nejhorší řada od druhé sezóny. Spousta tuctových dílu se sice občasnými geniálními fórky, ale také dost často slabším příběhem. Pořád se zde ovšem dají najít skvělé a zábavné díly jako Fujtajbl nebo netradiční Cena smíchu. **** ()

Galerie (14)

Zajímavosti (132)

  • Jedna z Homerových recenzí je na restauraci Patte LaBelle. Jedná se o poctu zpěvačce Patty LaBelle. (peeteno78)
  • Na nástěnce, kterou má Bart ve svém pokoji, se mění barva papírů připnutých ve spodní části. Taktéž se mění jejich vzdálenost od sebe. (Duoscop)
  • Než Simpsonovi zastaví na semaforu, tak mají v autě stromek. V dalším záběru už ale v autě není. (Duoscop)

Reklama

Reklama