Motorkář Cary Ford se vrací do Kalifornie z Thajska, kam uprchl před zákonem a drogovou mafií. Chce srovnat účty s grázlem, který na něj poslal policii, usadit se a žít v poklidu se svou přítelkyní. Jeho impulzivní chování a problémová povaha tomu však brání a zpráva o jeho návratu se rozšíří rychleji, než by si přál. Dříve, než stihne vše vysvětlit, namočí se do nových problémů a je znovu na útěku. Dealer Henry chce zpátky svoje drogy, a navíc Forda křivě obviní z vraždy bratra šéfa černošského gangu Treye. Proti Fordovi teď stojí nejen Henry, Treyovi motorkáři, ale i FBI. Nezbývá mu nic jiného než utíkat. Po jeho boku jedou nedovolenou rychlostí na motorkách dva přátelé a krásná Shane... (TV Nova)

chrchel

Průměrnost z toho teče všude, možná na ni jezdí i ty mašiny ve filmu. Ale stejně jsem se při každém zhlédnutí (snad už 3x) pokaždé nakonec docela bavil. ()

AndrewNewman

Ako malý zasran som každý deň susedovi kradol kazetu s týmto filmom a každý deň aspoň dva mesiace som si ho púšťal. Bol som unesený akciou, ženami, Ice Cubeom a hlavne motorkami. Bolo to pre mňa niečo neuveriteľné a preto aj keď teraz v dospelom veku viem, že je tento film úplná haluz, navždy zostane v mojom srdci ako film môjho detstva. Mnohí z vás vyrastali na filmoch ako Star Wars, Indiana Jones a pod. Ja som vyrastal na akčňákoch od Jackieho Chana a na tomto a viete čo? Nehanbím sa zato! :) ()

Belerofon

Nechutně pózerskej film o rádoby cool motorkářích co si krátí život adrenalinovou jízdou..Každá hláška v tomhle filmu a každej výraz herce je skoro až trapný..ovšem nejtrapnější je finále...Kutil Tim a jeho sekačka s motorem z vrtulníku téhle slátanině natře triko kdykoliv..Jednoznačně zábava pokud momentálně nemůžete najít mozek nebo z nějakých příčin prostě nefunguje.. ()

kubazzz odpad!

pořád se mi v hlavě vrací ta scéna, kdy jede po městě bez helmy asi 300 km/h, kličkuje mezi autama a něco přeskakuje....... ()

AdamK.

Až neuvěřitelná srač*a ve všech ohledech. Stokrát raději se podívám i na ten nejhorší díl rychle a zběsile, než na tohle. Jednu hvězdičku dávám za pěkný ženský a pěkný motorky. ()

Riker

Co ve filmu uvidíte: Megahustostroje a megahustýho Ice Cube s řetězem z motorky kolem krku místo řetízku. Pak jsou tam taky sexy zásuvky (asi fakt motorkářky bo maj helmy i v posteli!!!). Jo a taky na těch megahustostrojích jezdí samý megahustý týpci bez helem. :-D Jo a na ty řetězy z motorek jsou tam dost ulítlí, používaj je taky jako zbraň. Agenty FBI, taky hustý, ale ne megahustý. Místní šerify, ale ty nejsou ani hustý ani cool, ty sou úpa blbý a proto tam museli přijet hustý agenti FBI (Mulder a Scullyová a maj Hummera!). Co ve filmu neuvidíte: Všechno ostatní. :-) Jinak je to ale sranda. Jo a taky sou tam motorky, jestli sem na to zapomněl :-D ()

Proditor

Film je těžké hodnotit je to sice naprostá hovadina, plná silných řečí, cool oblečení a hlášek, motorek morfujících ze supersportů na endura, nemluvě o finální scéně na turbínové motorce. Ale přesto se na tento film můžu dívat pořád, možná je to tím, že je to tak blbé až je to vynikající. Je to takový můj guilty pleasure. ()

@nthr4X

Myslím, že zase takový průser to nebyl. Je pravda že je to chvílemi až zábavné ale o to právě jde. Navíc zvukové efekty a vizuální (i když jsou hodně nerealistické) byly na slušné úrovni. Já jsem se bavil. ()

krt7236826

čo bolo na tomto dobré okrem peknej blondky a silných motoriek? nič... to si môžem pustiť aj youtube.. nič moc ..nepostupuješ ďalší prosím! ()

punco

Letná atmosféra, sexy Mazur, sympaťák Henderson a záporák Schulze, to sú jediné dovody prečo dávam "až" 2 hviezdičky. Inak absolútne o ničom a kto nevidel o nič neprišiel. ()

karnifex odpad!

Tento film lze sledovat různě: někteří uživatelé radí vnímat jej jako parodii, jiní ho vítají jakou prostou (prosťáčkovskou) zábavu na páteční večer, Roberto Bolano by jej jistě (s pobaveným úsměvem) označil za "skrytý manifest proti černochům, Židům a Hispáncům", ale já to považuju spíš za porno pro typy, které více než ženy vzrušují motocykly. Mě osobně snímek nesmírně nudil (vydržel jsem ho sledovat sotva do půlky) a v hlavě vyvolával rčení "Rychlá kola - děláš vola!" ()

nate_DAVE

Neskutecna ptakovina z detstvi, ktera me ale vzdycky pobavi.Scena, kdy ford jede na motorce s motorem z vrtulniku asi 400km/h v dopravni spicce a pri tom se kope s jinym jedoucim motorkarem na chopperu jedoucim taky asi 400 km/h je proste legenda mezi filmy s motorkari :-D jinak ale skvela hudba, paradni momenty a sem tam nejaky ten vtipek. ()

albiebennett

"Proč auta řídí jenom debilové." Kdo potom ale řídí motorky? Vítejte v levnější a méně úspěšnější verzi Rychle a zběsile tentokrát na motorkách a místo otravného Vina Diesela je tu otravnější a tlustší Ice Cube. Pokud chcete vidět spoustu záběrů na to jak někdo přidává plyn nebo jak se točí kola je to film pro vás. Kdyby mi bylo 9,5 asi by se mi to líbilo, nestále ujíždění spoustu pseudodrsných pohledů, ženy, hadi motorky jízda na motorce na střeše jedoucího vlaku, kde nikomu není divné, že mezi vagony je prázdné místo a samozřejmě finální jízda popírající zákony fyziky, prostoru, času, rychlosti i filmu. Být drsný na začátku 21. stoletá je strašný kýč. ()

KolarikKing

Naprosto uspokojující adrenalinová béčková zábava, kde forma vítězí nad obsahem. Má to jenom 81 minut a celou dobu to šlape na plyn. 7/10 ()

Z daleké Galaxie skokem do virtuálního světa

Z daleké Galaxie skokem do virtuálního světa

10.01.2008

Hayden Christensen zůstává věrný žánru sci-fi. Brzy jej uvidíme v akčním thrilleru Douga Limana Jumper, v němž ztvárňuje mladíka se schopností v sekundě se přesouvat na velké vzdálenosti bez toho,… (více)

Adaptace Neuromancera v špatných rukou

Adaptace Neuromancera v špatných rukou

21.05.2007

Konec světa je na spadnutí. Všechna proroctví totiž tvrdí, že krátce před armageddonem svět ovládne Zlo. A k tomu už došlo. Jinak by se nemohlo stát, že dlouho očekávanou filmovou adaptaci slavného… (více)