Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Naivní dívka se bláznivě zamiluje do bohatého vdovce. Po svatbě se nastěhuje na jeho rodinné sídlo, ale nedokáže uniknout všudypřítomnému stínu jeho zesnulé první ženy. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (105)

pepo 

všechny recenze uživatele

Necakal som, ze to bude az tak slabucke. Bez vasne, napatia, atmosfery a chemie medzi hlavnymi predstavitelmi. Vysledkom je priserna nuda, ktoru zachranuje akurat obcas pekna kamera. Ked pri podobnej teme nestrhne ani jedna scena, pan reziser by mal tocit serialy. Povodna Rebecca bol mozno viac Selznickov film ako Hitchcockov, no je stale paradny. 4/10 ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Za mě OK. Wheatley přibližuje slavný příběh divákům, kteří by na 80 let starý černobílý film nekoukali. Rychlejším střihem, vyhrocenější dramatičností vybraných scén a i dobře vystiženou úzkostí hlavní hrdinky v její nemilé pozici. A remakovat Hitche zde není hloupé ani neetické jako v případě Psycha, protože původní Rebecca byla přece jenom více Selznickův film než Hitchův. Neměla mistrův unikátní rukopis, byla “pouze” uhlazeným kostymním Hollywoodem. Lily James dobrá, Kristin Scott Thomas s temným mejkapem a nasvícením snad až příliš doslovně démonická. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Napriek podľa mňa typovo dosť zle vybratým (alebo rovno slabým) hercom slušná psychotrilerová (?) jazda, od ktorej (ak ste nečítali knižku a nevideli predchádzajúce filmy) neviete, čo máte čakať, takže vás scenár na viacerých miestach (dúfajme, že príjemne) zaskočí. Ale tak nejaký zázrak to nie je, občas je to divné, niektoré veci by som vystrihol a koniec je voľajaký čudný. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Hitchcockův originál jsem neviděl a pravděpodobně se k němu jen tak nedostanu a když tento remake vyšel a nesbíral nijak extra hodnocení, přemýšlel jsem, že to vynechám. Ale možná právě proto, že jsem původní snímek neviděl, mě to celkem bavilo a byl jsem překvapen stále silným příběhem, jež není úplně černobílý. Armie Hammer je sympaťák, kterému se nikdy nepovedlo úplně prorazit, ale sem se hodí výborně a spolu s Lily James tvoří harmonické duo..tedy minimálně na začátku. 😛 Nemám proti zvolenému tempu a moc hezké výpravě co namítat, kdyby Netflix produkoval alespoň takto dobré kousky, vůbec bych se nezlobil...7/10 ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Vlastně jsem netušil do čeho jdu. Že se jedná o remake nějakého dobového amerického filmu jsem neměl ani tušení. Lákal mě pojem mysteriózní a Lily James s Armie Hammerem v hlavních rolích. Výsledek je ale totální nuda, navíc blábol a nesmysl v jednom. Dlouho se mi nestalo, že bych koukal na film, který mě vlastně vůbec nezajímá. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (3)

  • V celém filmu nezazní křestní jméno hlavní postavy. Stejně je to tak i v původní knižní předloze. (Jolinar)

Související novinky

Hammer a Lopez v akční romantice

Hammer a Lopez v akční romantice

28.10.2020

Armie Hammer a Jennifer Lopez byli obsazeni do nové akční romantické komedie Shotgun Wedding. Lopez už má s tímto žánrem samozřejmě bohaté zkušenosti, pro Hammera se ovšem bude jednat o premiéru.…

Ben Wheatley se podívá žralokovi na zoubek

Ben Wheatley se podívá žralokovi na zoubek

24.10.2020

Zatímco Rebeka, nová adaptace slavného románu Daphne Du Maurier, před třemi dny odstartovala na Netflixu a od diváků a kritiků sklízí vesměs velmi vlažné reakce, vypluly na hladinu informace o…

Reklama

Reklama