Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení. (Bontonfilm)

Pat_rick_fan

Jediný dôvod dopozerať tento film, a zrejme tiež príčina, prečo nie odpad, bolo uzavretie linky Bartošku a Vášaryovej. Teda, nie kvôli "kvalite" uzavretie danej linky, ale kvôli nim dvom. Už dávno sa mi nestalo, aby mi tak strašne nezáležalo na žiadnej postave. Mám chuť rapídne zvýšiť hodnotenia všetkých nielen Bajgaroviek, ale ešte aj Evitoviek a iných českých aj nečeských vzťahoviek, lebo mi v kontexte tejto záležitosti prídu ako filmové veľdiela. Prázdne, maximálne neromantické, ničnehovoriace trápenie toxických a hlúpych figúriek, kde mi konečnú katarziu spôsobil fakt, že v reálnom živote nikoho takého našťastie (zatiaľ) nepoznám. ()

tomik99

Je to blbý jako většina českých filmů, ale asi ne tolik, abych to zase bezdůvodně hejtil. Když někdo zkrátka chce na hodinu a půl vypnout, sednout si, dát si drink a podívat se na blbou komedii, kde jsou muži opět vyobrazeni jako největší svině a podvodníci, tak je to film pro něj. Očekávání byla proklatě nízko, proto k tomu odpovídá i hodnocení. Předabování určitých herců je extrémně rušivé a odpoutává pozornost, i ve „Třech oříškách pro Popelku“ v minulém století si s mixem zvuku tvůrci poradili lépe. Ale co čekat od namyšlených, českých tvůrců, kteří si stále myslí, že jsou mistři kinematografie? Stále stejné herecké obsazení tisíckrát viděných herců nemá smysl komentovat. Přesto i přes všechny tyto zápory na filmu něco je a jako jednohubka na jeden večer to funguje. ()

Maximilianus

Slovenský Sex v meste / nákupné maniačky / reklama na Hotel Kempinski. Bolo fajn vidieť opäť hlavné predstaviteľky seriálu Milenky pokope, aj keď škoda, že nešlo o sequel. Ale aj tak to bolo milé pripomenutie tohto seriálu. Zuzana Norisová a Táňa Pauhofová hrali klasiku a nesklamali, Gabriela Marcinková bola trochu v úzadí a skôr bola iba do počtu. Zato Antónia Lišková sa mi páčila veľmi. Z ostatných postáv bavil samozrejme Tomáš Maštalír, aj maďari, aj šofér Rudolf, prípadne Marek Majeský so svojou "influencerkou". Milý film na jedno pozretie určený prímárne ženám, ktorý neprekračuje tieň slovenskej kinematografie, ale ani naurazí. 6,4/10. ()

Trixinka

Nuda a šeď, kterou nedokázali vytrhnout ani Bartoška s Vašáryovou. Jen kvůli nim dám 2*, víc si to nezaslouží ani náhodou. ()

bearmeedek

V kině bych to nedal, ale v TV jsou jiné nároky na "relax". Prostě poslední léta byly daleko blbější CZ komedie, kde se humor jen těžko hledal. Tady jsem se párkrát zasmál a ostatní mě taky nijak nevytáčelo. ()

netWoor

Vzhledem k tomu, že jsem viděl i blbější český komedie, dám tomu bod navíc. Hercům ani nemá cenu vytýkat, že nehráli, bo tam nebylo co. Zoufalá nuda. ()

rublik05

Mimořádně hloupá a naivní romantická komedie, která krásně reflektuje úroveň slovenské, ale i české kinematografie. Komediálních prvků minimum, iracionální chování postav, scénář plný nelogičností a extrémně trapné herecké výkony. Překvapilo mě, že i například Táňa Pauhoufová, Jiří Bartoška nebo Emília Vášáryová hrají naprosto katastrofálně a přehrávají až to hezké není. Pokud se zaměřím na příběh, ten toho pochopitelně moc nenabízí, je opět plný chyb a různých nesmyslů. Dostal mě také český dabing, protože nechat slovenské herce se nadabovat do češtiny, to je už teda hodně velký bizár. I když jsem se několikrát relativně pobavil a snímek má pár světlých chvil, nemůžu hodnotit jinak, než jednou hvězdou a bohužel uznat, že se jedná o další naprosto zbytečnou rádoby komedii. 2/10. ()

mira.l

47%?? Hmm, musím konstatovat, že nemaje velkých očekávání, jsem teda čekal o dost větší blbost. Nebo možná ani ne tak blbost jako trapnost. Nakonec se dostavilo celkem příjemné překvapení, na které se docela dalo podívat, aniž by se člověk styděl za tvůrce doma v obýváku, což už se mi u našich filmů posledních let párkrát stalo. Je teda pravda, že samotný "příběh" je vlastně žádný, body výrazně přidává krásné prostředí Vysokých Tater. A v neposlední řadě musím konstatovat, že ačkoliv mi to ze začátku přišlo, že je tam těch postav nějak moc, tak se z toho vyklubala hlavně co se ženské části týká, velice zajímavá sestava slovenských hereček, z nichž některé znám, některé nikoliv, ale v celku se na ně koukalo velice dobře. Od těch nejmenších až po E. Vašáryovou. Takže ve výsledku taková velmi příjemná oddechovka. A viděl jsem do češtiny nepředabovanou verzi, takže ač jsem asi dvěma někým proneseným slovenským větám prostě nerozuměl ani po pátém couvnutí, tak musím říct, že pro mě osobně ta slovenština jisté kouzlo má. ()

Jonatána

Tak jo, je to romantická kravina, u které od začátku víte, jak to dopadne. Ta chudinka, která před Vánoci zjistila, že jí manžel zahýbá, okouzlí miliardáře.  Jasně, jak jinak. :-D A všichni běžní lidé žijí v luxusních bytech a domech a dovolenou tráví v luxusním hotelu v Tatrách.  Myslím, že je škoda, že nikdo nenatáčí romantickou komedii o kantorce nebo účetní, která žije s kámoškou v paneláku, jede na hory a nabrnkne si prima ajťáka. Ale to by nebylo ono. pochopitelně. Ovšem Bartoška s Vášáryovou jsou ta správná romantická linka. Zimní hory jsou fajn a Tomáš Maštalír se svou lehkostí bytí je prostě k sežrání. :-) ()

Nix

Jediná scéna, kdy jsem se zasmál, je s medvědem. Prachař se to snaží zachraňovat, ale jinak je to typická slaďárna, která má blbej scénař a ještě horší provedení. ()

Likan7

Strašný peklo, který od totálního odpadu zachraňuje jen ten nejmenší ale také nejmilejší příběh. Těch několik málo minut, který film věnuje Jiřímu Bartoškovi a a Emílie Vašáryové jsou příjemný a pěkně napsaný. Je věčná škoda, že v tom guláši příšerných postav a příběhů je právě tenhle ten nejkratší a jen čistě výplňový. ()

Sebastianek1 odpad!

Tupá sračka úrovně Ulice bez debaty. Vaněk v roli vyměněného milionáře to odskákal nejvíc, Prachař je mizérie vždycky, toho už neřeším, čtyři kočky, ok, ale nesmí pusy otevřít, jinak kanál odpovídající páté cenové, děj nula, vrcholem humoru je kurvování nad spadlou čínskou bednou z auta, no to jsme si zase dali. Vašáryová a Bartoška tam skoro nehrajou, jsou jen v tom, co se ukazuje v traileru, veru bieda, neuveritelná bieda, bratia. Bartoškovi se divím, je to sympoš. Druhý slovenský film viděný na SK během posledního měsíce a nestačím se divit, jakých ubohostí jsme se dočkali. Příště jen lyže a odchod na hotel, bez kina. ()

crashy

milo prekvapená slovenským počinom.... jemne vtipné i s dávkou už bežných vulgarizmov, ktoré vôbec neboli prehnane ako čítam v predchádzajúcich komentároch (za celý film tuším padli tri?)....snímka neurazí príjemne pobaví až budete prekvapený ako to rýchlo utieklo .... na moje prekvapenie Maštalír ma ozaj bavil a to ho veľmi nemusím ..... odporúčam ako oddychovku na Vianoce ()

masekjc

Nic nového pod sluncem, občas trapné, občas vtipné, občas dost přehnané (porod, medvěd..)...ale jako celek docela na pohodu ()