Během pouhých pěti let Ted Bundy, jeden z nejobávanějších amerických masových vrahů, unesl a zavraždil stovky žen. Byl inteligentní, přítažlivý a měl charisma. Navždy změnil profil masových vrahů a právě proto je jeho příběh tak děsivý. Ted Bundy žil mezi námi a vraždil přímo před našima očima. Film byl natočen podle skutečných událostí a pokládá divákovi provokativní otázku: poznali bychom takového člověka? Vzbudil by v nás důvěru? (Intersonic)

haWranka

Tak tohle je pro mě hodně těžký ohodnotit. O Tedu Bundym a vlastně vůbec o sériových vrazích mám, myslím, docela dobrý znalosti. Jenomže v tomhle případě si nejsem tak úplně jistá, co tím tvůrci chtěli říct. Podstatnou část, totiž vrahovu psychiku, tak nějak vypustili. Co se věrohodnosti týče, taky se zrovna nepředvedli. Nesedí ani jména obětí ani data. Některý scény byly vyloženě zbytečný a nudný, jiný zase chyběli. Celou dobu jsem čekala na dovětek, jestli se dozvím něco novýho nebo zajímavýho, ale ono nic. Pokud vás tenhle případ zajímá, doporučuju si přečíst knížku. Film nic neřekne a mám takový tušení, že je vhodnej jenom pro ty, kdo se vyžívaj v násilných záběrech. ()

BLabaKAn

Ted Bundy, navenek roztomilej student práv, ale uvnitř perverzní uchylák první třídy. Žlutej naleštěnej brouk, něco do ruky, čím pokuď možno nejlépe omráčit náhodnou mladou dívku a hůrá si s ním trochu více nechutně pohrát. Vůbec mě nenapadlo, že takowej dobytek mohl mít přítelkyni, která mu ještě ke všemu dávala peníze na studii práv. Ted Bundy nebyl ledajaký člověk, dokázal dobře manipulovat s lidmi okolo sebe. Už jenom to, že se mu dvakrát podařilo utéct z vězení o něčem svědčí. Herec co ztvárnil Teda je fakt třída, chwilkami to vypadalo, že si doslova v této roli libuje. Skvěle zfilmovaná biografie masového vraha ze 70-let doprovázena skvělou hudbou. ()

rublik05

Když to srovnám s ostatními filmy o sériových vrazích z té doby, vychází z toho asi snímek Ted Bundy nejlíp. Konečně se dočkáme náznaku atmosféry, děsivé a zvrácené. Michael Burke v hlavní roli si vedl vcelku dobře, role mu sedla a působí přirozeně. Úchylných a drsných scén je tu tentokrát víc, nicméně jejich provedení není až tak kvalitní, jak by si film zasloužil. Celkově by se dalo říct, že ve všech ohledech by si tak zajímavé téma, jako je život sériového vraha Teda Bundyho, zasloužil daleko lepší zpracování. Vše také působí dost lacině, což je asi vlivem malého rozpočtu hlavním kamenem úrazu. Nakonec jako laciná TV produkce na jedno shlédnutí se snímek dá přežít, ale nemyslím si, že bych se k němu ještě někdy vracel. 4/10. ()

Hellknight12

Včerajšia premiéra. Docela slušný film nič extra ale zas ani nič hrozne. Herecký je to celý priemer. Hudba ani nwm že tam nejaká bola. Celkový vizuál mi prišiel nejaký čudný. Je tu pár vrážd ale aj tie nie sú nejako extra spravené. Film o najznámejšom masovom vrahovi poňať týmto spôsobom a ešte aj tak nezáživné? Čakal som teda od filmu viac. To už mi o dosť lepšie príde spracovaní film Zlo s Ľudskou Tvárou ak mi dobre pamäť slúži nie je tam síce žiadna vražda ale je to omnoho pútavejšie spracovanie ako toto, teda aspoň pre mňa. Odporúčam film výhradne ľuďom, ktorí sa o masových vrahov zaujímajú. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. ()

rivah

Neinvenčně a ilustrativně natočený film o sériovám psychopatickém vrahovi, včetně jeho usmrcení.(max.50%) ()

Mocoft

Ano byl to SÉRIOVÝ vrah, ale i ve filmu se český dabing jednou splete a nazve ho ho vrahem masovým. Hodně se mi líbila perfektně vykreslená rozpolcená postava Teda, který sám o své osobě dokázal říci, že je hnusný a na druhou stranu se obdivoval za to, "jak s těma děvkama naložil". Ačkoli moc příznivců neměl, systém ve finále znovu zabil člověka (i když vraha), a to nám dal Ted ve své poslední řeči pěkně sežrat... ()

Leksland

Točit film o masákách je dosti obtížný. A po pravdě očekával jsem více. Na rok 2002, kdy film byl natočen jsem čekal vážně více. Jak zde bylo již napsáno, některé scénky působí komediálně a nevím zda tady je to v těch momentech příhodné. Určitě to není zase nějaký velký propad, ale 3 hvězdy jsou max. co mohu dát. ()

Scorn_

Celkem kvalitní žánrovka, neurazí, nenadchne...ALE, přece jen mě trochu nadchla. Za prvé - Ted Bundy je dobře (mrazivě) herecky ztvárněn, za druhé - jde o věrohodné vykreslení sériového vraha, jenž byl okouzlující pro většinu žen a "zapadal" do většinové americké společnosti (což je vlastně nejděsivější složka filmu, s jakou rychlostí, tichostí a lehkostí můžete být ve vteřině mrtví - opravdu teď budu mít problém vůbec vyjít z baráku), a za třetí - závěrečné scény alá "Dead Man Walking" skvěle popisující nepopsatelnou hrůzu lidí, které chystají na elektrické křeslo. Aneb jak se z lidí, jakkoliv dříve nebezpečných, stane ponížené ustrašené děcko. Snad byste jim to ani nepřáli. ()

chlebo

Ako zbaliť ženu (sedemdesiate roky). Budeme potrebovať žltého brouka, putá, hasák, rôzne palice a trošku vycibriť svoj prejav na získanie dôvery vybranej dámy. Ako prvý použijeme svoj šarm a prejav a dotyčnú trošku namotáme a dostaneme ju do auta, tu sa už fantázii medze nekladú, môže ísť dobrovoľne alebo použijeme hasák, prípadne putá, odvezieme sa na odľahlé miesto a šukáme do mŕtva a aj potom.No proste Burke zahral dokonalého gentlemana Bundyho bravúrne a miestami som sa pristihol jak veselo pokyvkávam hlavou pri tej pohodovej hudbičke. Bundy to proste so ženami vedel:-DD ()

markettka

Trochu stupidní, ale bavila jsem se:)) Ten konec byl geniální, ptž mi trochu přiblížil, jak to vlastně v takových situacích chodí a Ted vypadal poprvý jako totální chudák a ubožák a ne jako frajer, kterého nic nerozhodí.. Nejvíc jsem se smála, když někdo skončil v rybníku :-D ()

CrazymanM

Ted Bundy byl hnusnej hajzl a sociopat,ledacos jsem o něm přečetl,no a tento film mě nijak moc nezaujal.Musím ale uznat,že Burke byl v hlavní roli celkem přesvědčivý! ()

The Skala

Film podle skutečných událostí, ve kterém M. R. Burke předvedl vynikající herecký výkon. Jen škoda, že místy to bylo takové nemastné neslané, ale rozhodně jsem se nenudil. Zasloužené čtyři **** :-) ()

Mikecat

Veľmi kruté a dramatické, hlavne keď si človek uvedomí, že sa to naozaj stalo. Neverte sladkým lžím....výborne zahrané. ()

moviefan4

Taketo filmy môžem. Milujem čítať o luďoch ako ból Ted Bundy a filmy o nich milujem taktiež. Tento film mal pútave rozprávanie, príjemné herecké obsadenie, dobrú kameru a super scénar. Vrážd bolo ukázanich len málo ale aj tak mali tu správnu atmosféru. Naozaj podarený kúsok o človeku ktorého činy zatriasli svetom. ()