Během pouhých pěti let Ted Bundy, jeden z nejobávanějších amerických masových vrahů, unesl a zavraždil stovky žen. Byl inteligentní, přítažlivý a měl charisma. Navždy změnil profil masových vrahů a právě proto je jeho příběh tak děsivý. Ted Bundy žil mezi námi a vraždil přímo před našima očima. Film byl natočen podle skutečných událostí a pokládá divákovi provokativní otázku: poznali bychom takového člověka? Vzbudil by v nás důvěru? (Intersonic)

*Dosis*

Poprvé přísluší člověku pojem "sériový vrah". Ted Bundy si to opravdu zasloužil. Počátky jeho psychiky byly téměř bezproblémové až směšné. Ale Ted postupem času ztrácel kontrolu nad svojí problematikou. Tím se dostal k brutálnímu vraždění , které bylo občas zpracováno velmi humorně :). Po nějaké době se mu to vymstilo z rukou a následovalo elektrické křeslo za 3 oběti. V této chvíli začal mít Ted Bundy strach a uvědomil si že má v sobě aspoň trochu cit, jako každý člověk. Moc platné mu to nebylo... Odpočítávají se poslední hodiny jeho života.. Z mého hlediska se průběh filmu stále opakoval. Zarážel mě také nereálný postup. Každopádně film mě docela překvapil a volím Zlatou střední cestu. *** ()

sudruh sustruh

Váhal som medzi tri a štyri. Za námet podľa skutočnej udalosti a hlavne za vynikajúci výkon M. R: Burkeho dávam štyri (pre mňa neznámy seriálový herec, nechápem, že sa viac nepresadil). Niektoré scény na mňa kupodivu aj napriek vážnej téme pôsobili komicky a úsmevne - budem sa tváriť, že to tak aj režisér zamýšľal a v tom prípade bravó, vyšlo mu to. ()

Mark1983

Průměrný kriminální thrillerové drama podle skutečného příběhu o masovém vrahovi,který patří mezi ty lepší zpracované. ()

kotrlak

Problém tohodle movie spočívá IMHO v tom že skutečnej T.B. byl inteligentní sympaťák a měl neuvěřitelný charisma, což byl taky důvod proč tak dlouho unikal zatčení. Na youtube lze najít spoustu materiálu včetně interviews s T.B. k tomu aby si člověk udělal obrázek jakej byl ve skutečnosti. Tenhle film mi spíš připomíná čtvrtý pokračování béčkovýho "Stepfather". Stačí si srovnat film 'In Cold Blood' s podobným námětem, a kvalitativní rozdíl je jasný na první pohled...ještě že to neviděl samotnej Ted, to by ho chudáka položilo....;-) ()

lumi1

Mali by už konečne aj u nás zaviesť trest smrti! Také svine ako bol Ted si nezaslúžia život, a tá časť keď mu mali ísť holiť hlavu tak sa až podozrivo milo správali bachari. Toľko žien zabil len tak a keď mal ísť on na smrť tak škemral ako malé dieťa. Hajzel je to a zaslúži si smrť. Mne sa ten film páčil. ()

radostR

Pokud vás zajímají masoví vrahové, film vřele doporučuji. Netvrdím, že je to moje oblíbené téma, ale M.R.Burke je tady prostě skvělý, úžasný atd. Občas jsem se přistihla, že fandím jemu ( ta roztleskávačka např. si o to vyloženě říkala). Jeho herecký výkon spolu s atmosférou 70.let - 4 hvězdičky ()

P/\/EL

pro něj byly ty věci zábava, tak proto je to tak asi zpracované a ten závěr...to už se mu nelíbilo......samozřejmě by byl lepší asi obrácený postup...ale taková je Amerika, tyhle lidi je fascinujou...hollywood se většinou pouze lehce inspiruje....ale..téma je hutné..jistě..třeba Zodiack..jak parádně byl natočenej...teda, ne, to neni správnej příklad...já nevim.................no..tohle bylo asi hodně levné......Bundy si stejně nezaslouží hollywoodskej film, ostatně nikdo podobnej....ikdyž se divim, že už točili o všelijakejch slabších..........jako přídou mi ty sériový všichni na jedno brdo....ale...PS: některé cynické komenty tady...docela síla.. ()

megaslash

"Vraždiť to je ako vymieňať pneumatiku.Prvý krát si dávate záležať ,aby všetko bolo tip top.Po dvadsiaty už ani neviete kde je hasák." Theodore Robert Bundy ()

JARDAHONDA

Během pouhých pěti let Ted Bundy, jeden z nejobávanějších amerických masových vrahů, unesl a zavraždil 19 žen.. Měl vybraný vkus, byl inteligentní, přitažlivý a měl charisma... Měl však jednu osudovou vadu... Byl nekrofil... Dvakrát se mu podařilo utéct z vězení a pokaždé znovu a zas ukájel své chutě na bezbranných ženách..Tento brutální příběh o bezcitném psychopatickém vrahovi byl opravdu věrohodně zahraný. Závěrem bych chtěl říct, že se mi film díky svým surovostem a úchylárnám znechutil,,,,,,,,,,, ale napsal to bohužel život ** ()

Hansolo35

Vynikajici, me neznamy herec, zahral skvele jednoho z nejsilenejsich vrahu ameriky. Pocet jeho obeti neni znam, ale uchylny byl brutalne a kreslo si zaslouzil. Mily, hezky, galantni a pomerne vzdelany mlady vrazdici maniak. Dal bych pet hvezd, ale na me az moc naturalisticke a konec ponekud kycovity. Na konci to vypadalo, jako by reziser smrti Bundyho vlastne litoval. ()

miskahryzka

Skvelý fillm. Bola som "v pozore" od začiatku do konca". Tie vraždy boli svojím spôsobom zábavné, priateľka hlúpa hus - "dobre teda, môžeme vyskúšať novú polohu ale nechcem sa cítiť bezmocne a nechcem byť ponížená - a drrrrb nohy k plafónu a "nehýb sa a nedýchaj, tvár sa, že si mŕtva". A keď na začiatku kradol jedno cez druhé :DDD Tento Ted bol najzábavnejší a najsvojskejší vrah, akého som doteraz videla. Odľahčil tak celý film. Paradoxne najdrsnejšou scénou bola pre mňa príprava na popravu - keď mu pchali vatu do zadku, vtedy ma to bolelo aj zaňho. ()

RathuVSoak

Chyběli mi tam scény z legendárních soudních líčení s Bundym a jeho teatrální výstupy. Dalo by se z toho vytřískat dost a závěrečná pasáž z popravy by pak byla jako třešinka na dortu. Musím ocenit i věrnost události podle skutečnosti, což na druhou stranu limitovalo scénář, ale budiž. ()

andy60

Pustil jsem si tři filmy podobného ražení za sebou (Evilenko, Dahmer a Ted Bundy), a poslední jmenovaný z toho vyšel jako vítěz. ()