První krok

Česko, 2009, 13 h 21 min (Minutáž: 57–74 min)

Epizody(13)

Seriál je nabitý hudbou, tancom, vášňou a emóciami pretavenými do všetkých tanečných štýlov od klasického baletu až po hip hop. Ponúka vzťahy, intrigy a lásku v prostredí vyššej tanečnej školy a tanečných súborov. Večný boj profesorov a študentov, tanečníkov a choreografov mu dodávajú to správne napätie a spád... (oficiální text distributora)

Raggnar odpad!

Ruda z Ostravy a cikáni? Ne, děkuji, nechci to dál ani vidět. Shlédnutí je ztráta času. Totální odpad. ()

Troglodytes odpad!

Myslím že vše už tu bylo řečeno. Možná ještě poznámka - tvůrci se nás snaží přesvědčit, že být zlodějem není takový průser, jako být pannou. ()

MATH

Tak byl to pokus a ukazuje to cestu. Bohužel tu špatnou. Jedna hvězda čistě ze soucitu a snad i za to, že mě tento pokus několikrát neúmyslně způsobil záchvat smíchu. ()

vojta033

1* Ptž jsem neviděl nějak extra dlouho. Ale jen kousky a potom druhou půlku dílu. Ale to mi stačilo.Hloupé dialogy a podivné scény. Určitě si seriál najde nějaké fanoušky, ale já to nejsem a nebudu. ()

ajfelka

Řečeno slovy Janis ze seriálu Přátelé: "Ach, můj bože." Ti, co jakž takž umí hrát, tak neumí tančit a naopak. Kulisy papundeklové, dialogy - bez komentáře. Kdo se na to bude dívat? Je to sice avizováno jako seriál pro mladé, ale ti se na to určitě koukat nebudou a střední a starší generace to vyhledávat nebude. Zbytečný seriál de facto pro nikoho. ()

dogrose

Uf! Nějak nevím, kdyby se tam netancovalo, tak to je jak Ordinace střižená s Ulicí v mladším vydání a s méně kusy oblečení. Vlastně mě napadá, že koukám jen na scény, kde se tančí (a hlavně nemluví). S nahým Křížem si nevím rady, jestli je to fakt nutné, a přemýšlím o tom, jaké téma seriálu nás čeká příště. ()

Treble odpad!

"Vrchol" české seriálové tvorby, který mě po letech donutil dát komentář na csfd. A hlavně podprda v kažém záběru... ()

Vacice92

neuvěřitelná slátanina, kde hrajou lidi, co mají zkušenost s hraním asi jen ze školní besídky, dialogy jsou strašně trapné a vy nevíte jestli máte brečet nebo se smát, no a Rudu z Ostravy taky nemůžu vystát...avšak přes to všechno utrpení se může tahle píčovina změnit v královskou zábavu a proto tomu aspoň jednu hvězdičku dám ()

danikkllnn

Konečně něco co nevypadá jako vymývače mozků ORDINACE, VKVéčka, CESTY DOMŮ a jiné srágory.Půvabné osvěžení v nudné šedi seriálové hrůzy, které nabízejí současné televize. Je pravda, že některé dialogy by potřebovaly vypilovat, ale vůbec bych se nebránil pokračování. Jo a kolegové komentátoři, přestaňte někteří ty komenty tak žrát a brát se tak vážně. Občas mi to připadá, že jsem na planetě, kde ani nežijí normální lidé, ale banda nafoukaných, bezcharakterních KRITIKŮ. Užívejme si života a radujme se z maličkostí. ()

bombastus odpad!

Dala bych možná i tu jednu hvězdu za to, že se herci museli pokoušet učit se tančit, ale díky úchylně vyhlížejícímu Kříži jsem si to IHNED rozmyslela!! ()

mmajjkii

Už než to začalo jsem si říkal, že nebudu cílová skupina, které je to určeno. No a měl jsem pravdu, není o co stát, a není mi to určeno. ()

Agent24

Pro mě překvapení. Nic jsem od toho nečekal a asi proto mě to nijak neuráží. Neříkám, že to není přehnaně nerealistický, ale to nemění nic na tom, že jednou týdně to na tu hodinku slušně zabaví. Koukám na to s přítelkyní a dá se to v pohodě vydržet. ()

_Any_03

Originální nápad, ale to provedení... No, na to jak jsem se na tenhle seriál těšila, mě neuvěřitelně zklamal. Tuctový děj, u kterého nehrozí aby vás zaujmul. Škoda no... ()

stenrik

Ale jo, ujde to, některý díly, např. kde se Oldřich Navrátil učil tančit byly zábavný ale některý nestály za nic. Kdyby to šlo tak dám 2 a půl hvězdy ale nejde to tak dám jen dvě. ()

nikabela

Také nechápu,co se vám na tomhle nelíbilo... Podle mě to byl super seriál,a hodně mě mrzí,že není pokračování :-/ je to taková pohodová oddechovka pro teenagery,a pokud se věnujete podobnému tanci jako je zde,určitě najdete zalíbení ;-) vřele doporučuju ***** ()

Gyl

Podle mě překvapivě dobře zpracovaný seriál. Herci mi připadali přirození, dialogy tak nějak uvěřitelné a tanec byl super. Seriál, který se vymyká řadě Ulice, Ordinace, Zahrada.. Na České (Česko slovenské) poměry určitě neotřelý počin. Jen to končí nějak divně, nevěděl jsem, jestli ještě bude jeden díl nebo co se stane. Bohužel se už nic nestalo...Uvítal bych další sérii. ()

erion26

Docela se na to koukat dá. Je to spíš taková oddechovka. Jenom mi tam přijde těžce zbytečná Fischerová(opravdu nechápu proč a co tam dělá). A Ptáčková jako profesorka moderního tance??? 😂 To vymyslel kdo? 🙈 ()

Dragoon

Skvělý seriál plný hudby a tance. Úžasné obsazení skvělých herců. Žádný další nekonečný seriál, i když dílů mohlo být trochu víc. Určitě doporučuji shlédnout. ()

brecht98

Zhlédnul jsem teď, poprvé na Voyo.. a vlastně mě celkem zaráží a mrzí, že nevznikla nová série. Seriál vůbec nebyl špatný, určitě by si 2. řadu zasloužil, nehledě na to, že některé věci zůstaly nedořešené. 6,5/10 ()