Existují lidé, kteří riskují všechno, aby odhalili podvod, vraždu, zlo a korupci. Dostávají se do Federálního programu na ochranu svědků a věří, že jsou v bezpečí. A pak někdo, kdo zná jejich tajemství je zradí a nechá na pospas těm, kteří by je rádi viděli mrtvé. V tu chvíli je tu On - Likvidátor - ten, který je chrání a odstraňuje veškeré stopy po totožnosti lidí, jejichž svědectví u soudu ohrožuje jejich životy! (Warner Home Video CZ)

dmatejek777

Skvělý film s parádním napětím, akcí, kamerou, prostředím a hudbou. Arnold je zde v plné síle a likviduje padouchy jedna báseň. Jasné plné hodnocení. :-) ()

Polter1

Niečo tomu chýbalo. Ako keď si dáte pizzu bez kečupu, alebo s kečupom záleží od uhla pohľadu. Možno bol scenár slabý možno bol režisér slabí. Jednoducho šedý priemer. ()

Chaloupek

Ještě nudnější než sledovat při práci likvidátora faktur... Ve své době to možná až tak blbě nepůsobilo, nicméně tehdy jsem se tomu (naštěstí) vyhnul. Téměř dvacet let poté mě ke sledování donutila pouze skutečnost, že jsem byl natolil unavený, že jsem nebyl schopen to ani přepnout ani vypnout.. ()

Skylwalker42

Schwarznegger byl vždy top. A tento snímek není bůhvíco, ale hraje tam Arnold a některé scény jsou nezapomenutné - viz pád z letadla nebo s krokodýli. Děj odsýpá a je to s Arniem zábava. ()

PTuranyi

Celkom slušný kriminálny thriller s prostredia ochrany svedkov. Arnold je samozrejme neohrozený hrdina, ale až príliš nepriestrelný. Nie že by ho netrafili, ale to čo dokáže s prebodnutou rukou, prestreleným ramenom a prebodnutým stehnom je za hranicou uveriteľnosti. Klišé sa to tu samozrejme hemží (hlavne počítačovými), ale zásobníky sa vymieňajú. A nechýbajú humorné hlášky typu "Daj sa vypchať" zastrelenému krokodílovi. ()

gizi

Můj celkem oblíbený film s Arnoldem, i když je to opravdu třeba brát hodně s nadhledem a humorem, prostě taková americká přehnanost. Dívat se na to ale dá. 65%. ()

Rodney McKay

Likvidátor je pro mě akční film u kterého jsem vyrůstal. Nechybí zde prvky poměrně nevnucujícího se humoru. Arnold jako vždy nezklamal a i když je dějová linie poměrně předvídavá, já se velice dobře bavil ()

Naby

Stejnej druh akce jako James Bond, chvilkama i muzika byla stejna :-). Bohuzel je to stejne jako JB i v jine veci, v nerealnosti. Celkem teda jednoducha akce na oreagovani, rozhodne u toho nebudete muset nijak myslet. Bodove je to cista 3* kvuli vtipnym scenkam a Arnoldovi. ()

T600

Tohle byl film trochu o ničem, ale je to takový ten film, u kterého člověk vypne a když se zasní nebo se chvíli nekouká tak o nic nepřijde.. Každopádně scéna jak člověk chytá padák, když skáče volným pádem z letadla, to se jen tak nevidí. ()

horrormaker

Klasika, ktorá je ako z 80. rokov. Čisté béčko s vizualnýmí vylepšeniami a novými zbraňami ako napr. lasérová puška. Dobrá akčná strielačka s Arnim, dobré na večerné pozeranie =D 75% ()

ardeas

Dnes, keď to človek vidí po 20tich rokoch a technika je ale že úplne inde je to veeľm úsmevné. Napriek tomu, že Arnolda nemusím nejak zvlášť, tento film mám rada :D ()

Zemřel herec James Caan

Zemřel herec James Caan

07.07.2022

Útočiště v minulosti

Útočiště v minulosti

05.07.2008

Nenachází se pouze ve vzpomínkách vaší senilní babičky. Tohle je myšleno doslova. Akční sci-fi Hiding in Time by se dala zjednodušeně nazvat crossoverem Arnoldova Likvidátora a Jean-Claudova Timecopa… (více)