Existují lidé, kteří riskují všechno, aby odhalili podvod, vraždu, zlo a korupci. Dostávají se do Federálního programu na ochranu svědků a věří, že jsou v bezpečí. A pak někdo, kdo zná jejich tajemství je zradí a nechá na pospas těm, kteří by je rádi viděli mrtvé. V tu chvíli je tu On - Likvidátor - ten, který je chrání a odstraňuje veškeré stopy po totožnosti lidí, jejichž svědectví u soudu ohrožuje jejich životy! (Warner Home Video CZ)

Kodousek

Řekla bych, že toto je takový lepší exemplář beckovych akčňáků z devadesátek ✌ s popkornem se s tím v klidu dá přežít páteční večer pokud zrovna došly giga na FastSharu s do výplaty daleko 😂 ()

Bleught

Nápad to byl dobrý, provedení nebylo dobré. Od útoku krokodýlích commandos, nasraných, že jim Arnold zlikvidoval obývák, jsem nesledoval průměrný akčňák, ale špatnou komedii a jednu hvězdičku přidávám jen za kukadla jako zrcadla hlavní představitelky..:-) ()

Flashheart

Ze začátku mě to celkem chytlo. Z nějakého důvodu směrem od začátku do konce mně to bavilo míň a míň, přitom technicky vzato by to měla být plus mínus konstanta. Ale jo, jako Bčko patří jednoznačně k těm lepším. ()

Peabody

dal bych méně, ale za to, že je to poslední koukatelný Arnold nezničitelný jsem trochu přidal. Caan je prostě dobrý, on vždycky, bojové buzny mne pobavily stejně jako bojoví odboráři, nevímkolikátý statečný Coburn sice bez nože, ale taky jo. ()

Nediro

Průměrný film s Arniem ale ta scéna s Arnieho seskokem z letadla a nasledném chycení padaků, tak ta mě rozesmála opravdu hodně. ()

RADX1

Někdy mi podle jmen filmů a doby vzniku přijde, že Stallone má Specialistu a Schwanrzeneger Likvidátora. Ve zkratce k Likvidátorovi: akční kousek s mnoha klasickými prvky své doby, prostředí vládních služeb a korupce uvnitř, hi-tech prvky a zbraně, jednoduchá zápletka, snaha o nějaké hlášky, hromada relativně efektních prvků v akcich atd... Dohromady ale dobře sladěno. Jako mírný odklon z klasiky je zde poněkud vlažnější romantický vztah mezi hlavní dvojicí (idkyž u filmů se Schwarzenegerem poměrně časté) - popravdě nějaká ta romantická zápletka by byla nejspíš rušivá, takže jde o prospěšnou věc. :-) BTW: Téma filmu točící se okolo zbraně zvané Railgun začíná být aktuální - námořnicto USA se chystá na první oficiální nasazení prototypu zbraně do výzbroje. Možná že právně teď někde v soukromém sektoru vyvíjejí/vyrábějí i první příruční prototyp. Jediné co vláda USA a její občané neví, že tato firma chce prodat funkční sériové kusy teroristům. Tudíž je dost možné, že se brzy dočkáme remaku s etiketou "podle skutečných událostí" :-D ()

baruslan

Chyba ve filmu: Ve scéně, kdy jde Arnold do gay klubu požádat toho barmana o pomoc, si barman v jednom záběru sundává vestu, v dalším ji má sundanou, pak zase na sobě, a pak zase sundanou. ()

SNCIS

Hlášky: (Na Johna v zoologické zahradě útočí krokodýl. John ho zastřelí.) "Dej se vycpat!" / "Kdo to byl?" - "Když ti to řeknu, musím tě zabít." / "Nemáš toho někdy plný zuby dělat chůvu?" - "Jo, ale v tvým případě udělám výjimku." / (John skočí s padákem z letadla. Dopadne na zem vedle dvou dětí.) "Kde to jsem?" - "Na Zemi. Vítejte!" / "Chci abyste to město tak uzavřeli, aby ho boleli vlastní koule!" / "Pravě jsi byl zlikvidován!" - 60%. ()

Zemřel herec James Caan

Zemřel herec James Caan

07.07.2022

Útočiště v minulosti

Útočiště v minulosti

05.07.2008

Nenachází se pouze ve vzpomínkách vaší senilní babičky. Tohle je myšleno doslova. Akční sci-fi Hiding in Time by se dala zjednodušeně nazvat crossoverem Arnoldova Likvidátora a Jean-Claudova Timecopa… (více)