Existují lidé, kteří riskují všechno, aby odhalili podvod, vraždu, zlo a korupci. Dostávají se do Federálního programu na ochranu svědků a věří, že jsou v bezpečí. A pak někdo, kdo zná jejich tajemství je zradí a nechá na pospas těm, kteří by je rádi viděli mrtvé. V tu chvíli je tu On - Likvidátor - ten, který je chrání a odstraňuje veškeré stopy po totožnosti lidí, jejichž svědectví u soudu ohrožuje jejich životy! (Warner Home Video CZ)

Theraphosa

Začátek mě velice příjemně naladil. Taková černá prácička a pár mrtvol v obýváku. Fajn. Co mi ale vadilo byly ty zbraně kdovíjakého kalibru. Když už je to suprvšudybordelizační kvér s přesným zaměřením srdce, tak už by to mělo to srdce trefit ne? 40% ()

wosho

Zcela průměrné akční dílko s božským v Arnoldem, které jakoby vzniklo v 80tých letech, ale s prostředky let 90tých. Není nijak objevné, byť občas se něčím blýskne (inovace využití krokoušů na přesilu parchantů). Arnold zde odvádí svůj standart a Chuck Russell dokazuje, že akci umí solidně natočit (nejlépe to ukazuje v nadsazené scénce parašutista vs letoun). Likvidátor je zcela průměrná, dobře natočená akční jízda se špetkou humoru, co sice nenadchne, ale hlavně neznechutí žádného milovníka tohoto žánru a jeho ikony. ()

1860

Nejzajimavější Schwarzeneggrovina po Total Recoll.. Šváca jako ochránce svědků funguje velmi dobře, příběh nepostrádá zvrat, zradu, což ještě přilévá do ohně.. O trochu méně kulek a více příběhu a 4 hvězdy jsou jasný.. ()

cab

(Arnold Schwarzenegger) jako clovek delajici spinavou praci za ucelem ochrany prav obcanu v ramci programu - na ochranu svedku. Nic neotreleho ani nevidaneho ve filmografii slavneho svalnatce. 60% ()

Paity

Mě to bylo celkem sympatické. Ano, bylo to trochu přiblblé v tom, že on jako jedinný může ochránit prsatou bronzovou krásku, ale co, když má veliký dělo. :) Zase trochu příjemná změna od dosavadních Arnie filmů. Já hodnotím hodně kladně. ()

AdamesWWE

[7/10] Veľmi dobrý thriller. Takéto tematiky mám v obľube a režisér Chuck Russell odvádza dostatočne dobrú prácu, dobrý príbeh, v hlavnej úlohe skvelý Arnold a dosť známych hercov vo vedlajších úlohách. A k tomu aj dobrý výber hudby. Film má aj dostatočne dlhú stopáž a zaujímavé spracovanie ktoré režisér zvláda, či už akčné scény alebo aj tie neakčné, dialógy alebo rozvíjanie príbehu, všetko je zhruba na rovnakej úrovni. Na takej úrovni hodnej štyroch hviezd. Akurát tak nejaký zápor sú menšie počítačové efekty, ale to sa dá prehliadnuť. ()

Haymar

Příjemná - klasická - průměrná - zábavná "švarcíkovka", kterou na lehký nadprůměr povyšuje charismatická Wanessa Williams a slizký (rozuměj výborný) záporák James Caan... Nic víc, nic míň! ()

Wishkah

Slabý akční film u které ho se dá docela v pohodě vyspat. Nudný film s ještě nudnějšími akčními scénami, které mi připadají levné a televizní ()

Lefty86

Dobrý akční snímek s Arnoldem, hraje tu Johna Krugera který likviduje identity lidí v programu na ochranu svědků. Navíc Krásná Wanessa Williams a James Caan, který hrál Sonnyho Corleona v Kmotrovi ()

peetriss

Neherec Arnold vypadá v roli naprosto zmateně, vůbec neví, která bije. Nedivím se mu, protože katastrofální scénář, jako vystřižený z béčkové produkce nenabízí vůbec nic zajímavého a mě jako diváka unudil téměř k smrti. Ke zvýšení kvalit příliš nepřispěl ani Chuck Russell. Jeden z nejhorších Schwarzeneggerových akčních filmů. ()

Paldiny

Rok 1996 bol čas tak trochu iných hrdinov a mladá krv reprezentujúca Emmerichom alebo Bayom sa mala postarať o výmenu stráží. Likvidátor má ešte všetko, čo si môže fanúšik zlatých osemdesiatok želať: dvojmetrovú korbu s kamennou tvárou riešiacu bezvýchodiskové situácie samopalom, výbušninami, päsťami a v tomto prípade aj hladnými aligátormi. Miestami je akcia síce sakramentsky prestrelená, ale prečo by Arnie nemohol mať tiež svoj letecký deň. Ak to všetko spočítam, musím po tretej projekcii zvýšiť kredit na 4*, veď koľko kúskov si to do "Postradáteľnej" reinkarnácie zaslúžilo? ()

Alf

tak jestli je pro někoho tohle "béčko", tak co by musel být v převážné většině James Bond ? ()

Mikino00

Dostal jsem to co jsem čekal, akční film o zradě s jednoduchým dějem, kde Arnold všechny postřílí. Jako bonus beru účast Caana a hlavně Coburna. ()

kritiklon

Pozitivní a asi i nejsilnější stránkou Erasera je, že ani chvíli nenudí a akcí je doslova nabušenej! Na druhou stranu už vím, proč Arnie zahrál tak dobře cyborga v Terminátorovi. Tenhle kamenej xicht by neuměl nikdo líp a když je k tomu takováhle postavička, tak je to jasná volba pro T-800! Takže tím výrazem, který ho jako T-800 zdobil, to v Eraser fakt zabil! Topornej jak poleno. Ale zas to nahradil nějakýma z pro něj typických hlášek. Zápletka je dobrá ale scénář je značně podprůměrný. Ke všemu je zde totiž poměrně velké množství nelogických scén a situací, které se Chuck Russell buď neobtěžuje vysvětlit a nebo jsou jen vyšperkované svoji nereálností. Sečteno a podtrženo - Zábava dobrá ale bez nějaké hlubší myšlenky a proto nad tím raději moc nepřemýšlet. Stejně to nevymyslíte!!! 3* za 65% ()

mira007

Poslední pokus Arnie zahrát si klasického akčního osmdesátkového drsňáka, story je celkem debilní, ale jako jednohubka na sentimentální vzpomínání jaké se dřív točily akčňáky to je milá zábava. A taky tam hraje padoucha můj oblíbený James Caan. ()

Zemřel herec James Caan

Zemřel herec James Caan

07.07.2022

Útočiště v minulosti

Útočiště v minulosti

05.07.2008

Nenachází se pouze ve vzpomínkách vaší senilní babičky. Tohle je myšleno doslova. Akční sci-fi Hiding in Time by se dala zjednodušeně nazvat crossoverem Arnoldova Likvidátora a Jean-Claudova Timecopa… (více)