heyda

Docela fajn romantická komedie, která v určitých pasážích určitě umí překvapit, ale celkově se nad klasický průměr nevyšplhá. To by musel jít stranou ten typický hollywoodský patos. 60% ()

váca

Super oddechová komedie se skvělým hereckým obsazením. Na nic víc, než na dobrou zábavu si film nehraje. Já se náramně bavil a rád si film kdykoliv zopakuju. Pro milovníky komedií vřele doporučuji! Super odreágovačka. Pro mě krásných 75%. ()

Ivoshek

Moc vtipný to není, až na pár výjimek, jako je jméno hl. hrdiny (Dave Buznik), scéna v letadle a "I feel pretty". Jinak je to spíš taková předvídatelná záležitost. ()

honajz

Výborná psychoanalýza. Mám to pár hluchých míst, ale herecký mimický výkon Jacka Nicholsona to plně vynahrazuje. Chytrý, a ne odpadní humor. Konec trochu přeslazený, ale očekávaný. Výborně jsem se pobavil, poučil, líbilo se mi to. ()

Roman.Ticka

Zatímco Adam Sandler dokáže svým výrazem říci vše, naopak Jack Nicholson v podstatě nic určitého. Téma o skrytém plánu všech zúčastněných, aby byl divák patřičně napjatý od začátku do konce, budiž. Ale závěr v americkém stylu "Pějme píseň dokola", to byla teda blbá tečka...! ()

MM11

Vlastně je to jen za lahůdkového Jacka Nicholsna, protože Sandler je "svůj", což mi zrovna moc nesedí. Dalším tak trochu nevyužitým potenciálem byla úloha Marisi Tomei, která plátno obývala opravdu málo a ani v těch pár chvílích zázrak nepředvedla. Můžeme to chápat jako potlačení ostatních postav, jejíž zastínění způsobily dva hlavní hrdinové. Ti došli do konce známou stezkou a na konci si dokonce připraví pointu. To se cení. ()

HellFire

Po stránce řemeslné a herecké není moc co vytknout, hodně povedená jsou camea. Problémem pro mě osobně byl příběh, kterému jsem jednoduše nevěřil. ()

eraserhead666

Ten film je každou novou projekcí čím dál méně komediální a humorný. Včera potřetí mi to už vůbec nepřipadalo humorné. Respektive ta hlavní linie, po komediální stránce to zachraňují a alespoň na průměrnou kvalitu pozdvihají jen vedlejší role - božský Luis Guzmán, čačaná Heather Graham, John Turturo, Woody Harrelson. ()

Xeelee

Jack Nicholson je buď šílenec, nebo génius. Nebo obojí. Ten film mě díky jeho kreacím celou dobu bavil (což se nedá říct o Sandlerovi), ale scénář je nedomyšlený a velká část věcí vyvolává otázky o ne/realističnosti. Korunu tomu dodá nečekané rozuzlení na konci. Nebýt toho kýče se starostou a stadionem, tak bych šel s hodnocením o hvězdu výš. ()

fleker

každej máme ten práh vytočení někde jinde.... tudle sem byl v hospodě s jednim známým,,,von je tak trochu nácek neboco....a koukáme na televizi na naky silence z USA, co tam palicema mlatej do fungl novyho auta, aby se zbavili stresu,,zřejmě nějaka americka obdoba jogy,,,,,a ja mu povidam, tyvole plešatej, todle bych sem tam taky potřeboval,,,aspon bych si setril klouby,,,,,a von na to "tak pod semnou, já chodim do jednoho takovyho kurzu, a strasne mi to pomáhá"...a jamu teda slibil ze se tam aspon pujdu mrknout,,,,a kdyz sme pak vyrazili na to sezeni, tak prede dverma stal cigan a kouril....kolega se zastavil, a kouka na nej,,,a cigan vyndal žvaro (podle kolegy: "provokativně vyndal žváro") z huby, usmal se a prej "JAK SE VEDE",,,a vtom kolegovi zrudla pleš, během okamažiku svalil morenu na vobrubník, začal do něj kopat a řvat "CO JE TI DOTOHO TY ZMRDE CERNEJ...", a este par osklivejch veci,,a ja mu povidam: "tak to ti ty sezeni moc nepomahaj", a von na to: "blazniš? za tu dobu co sme se tu spolu mazlili, už bych ho normálně třikrát probod." ...no jak řikam, každej máme ten práh vytočení někde jinde ()

Bauer

Komedie od Petera Segala mám hodně rád, takže i Kurs sebeovládání není tak špatný.Párkrát jsem se zasmál ale nebýt Nicholsona a Sandlera tak by to nebylo ono.Takhle je to spíš 3,5*. ()

Morholt

Klasická sandlerovka, ve které převládají trapné momenty nad těmi povedenými. Lákadlo v podobě Jacka Nocholsna také zklamalo, protože ani on, zřejmě při vědomí, jaké se upsal hovadině, příliš nezářil. Závěr celé té zoufalosti nasadil korunu. 10% ()

Lucasion

Další promarněná šance Adama Sandlera natočit kvalitní komedii. Kurs sebeovládání není vůbec ničím výjimečným v jeho seznamu komediích. Ba dokonce mě tak moc nebavil, že ho stěží nazvu komedií. Nicholsona příliš nemusím, a opět mi jeho hraní bylo spíše protivné než sympatické. Zpočátku jsem měl pocit, že scénář je vyloženě psaný pro nepříliš inteligentní lidi. Protože racionální člověk by to jednoduše nepochopil. Chování postav je absurdní, nelogické a v tomhle filmu několikrát hnáno do extrému. Konec zápletky mi tedy objasnil, že to postavy měly jaksi v popisu práce. Což nic nemění na faktu, že jsem měl ze scénáře obočí neustále nahoru. Za sebe bych řekl, že dvě tři scény byly vcelku povedené, ale rozhodně ne humorné. Marisa Tomei vypadá jako sympatická a hezká partnerka a Sandler někdy používá svůj osvědčený humor. Přesto, přesto ne. Film mě jednoduše vůbec nebavil a ničím nezaujal. Což u komedie je docela kolosální průšvih. (41 %) ()

N.Strauber

Místy zábavná, ale spíše průměrná komedie s vynikajícím Nicholsonem (šílený psychiatr) a mizerným Sandlerem. Asi víte, kvůli kterému z těch dvou nakonec dávám hvězdičky 4... :-) Ale když si vzpomenu na ten závěr, mám chuť jednu ubrat. Proto rychle pryč! :-) ()

Jansen

Typ komedie, od které nic nečekáte a ani se vám ničeho převratného nedostane. Prostě film, na který se podíváte v pátek večer s rodinou, když zrovna není nic jiného na práci. Adam Sandler, v roli plachého dobráka a Jack Nicholson, jako jeho psychiatr, který určitě není z těch, co by své pacienty léčili v pokoji na pohovce. Klasická Sandlerovka s pár sexistickými vtipy, která nijak nevyčnívá z daného žánru. ()

Mike.Myers

Skvělý začátek, poté film trošku ztratil tempo sem tam nějaký výbuch smíchu :D. A už se blížíme ke konci, kde všechny moje orgány v těle vybuchnou smíchem.95% ()

ScarPoul

Sandler má čuch na ľudí.. A dokáže nalákať zvučné mená a postaviť skvelú hereckú špičku do absurdných situácií. Anger Management je zlý ku koncu. Celá výborná atmosféra je posunutá zbytočne mimo únosnú mieru, ale aj tak je to super zábava. Hlavne Red Sox Heather Graham. ()