Anděl Seth se svěří příteli, že lidem závidí schopnost prožívat radost i bolest, vnímat chutě či doteky. Zanedlouho má pocit, že ho lékařka Maggie Riceová, která na operačním sále marně bojuje o život pana Balforda, na okamžik zahlédla. Jeho pokusy uklidnit ji ani dotyky však žena necítí. Seth stále sleduje Maggie, která se nepřestává trápit nešťastnou operací. Jednoho dne ho ale žena zahlédne, a dokonce ho osloví. Oblíbeným místem andělů je knihovna, a právě tady se Maggie opět setká se Sethem, jenž ji upozorní na svou oblíbenou pasáž v Hemingwayově knize. Stráví spolu příjemné chvíle, které Maggii přinesou tolik potřebný klid na další operaci. Pacientem má být poživačný pan Messenger, který k Sethově překvapení vycítí jeho přítomnost a řekne mu, že se ještě nechystá zemřít. Také býval andělem, ale z lásky k současné manželce se rozhodl být člověkem… (TV Nova)

Roseinka

Nejromantičtější film, co jsem kdy viděla. Naprosto přenádherné!!! Nicholas Cage je podle mě nejcharismatičtějším hercem vůbec... a ty jeho oči. Pro tuhle roli je jak stvořený. Ve filmu mě dostaly naprosto dokonalé dialogy. Herecký výkon Meg Ryan mě až překvapil. Tento film řadím mezi své nejoblíbenější. ()

Myrreczech

Už jsem zapomněl, že Cage hrál i v dobrých filmech. Připomenout si to něčím tak krásným, opravdu potěší. Škoda konce, který byl nejen předvídatelný, ale absolutně se nehodil do celkového rozpoložení a krásného dojmu z filmu. Vážně škoda. ()

Autogram

Pozerať sa od začiatku takmer až do konca na zasnené anjelské oči Nicholasa Cagea je naozaj príliš. To už bude prijateľnejšie si prečítať tunajší obsah, kde je skoro všetko okrem záveru pekne napísané. Niekedy by sa mohli tvorcovia obsahu aj u distribútorov trochu zamyslieť nad spoilermi. ()

Kaja

Romantická komedie se skvělou hudbou a nádherným koncem. Opradu dobré výkony hlavních herců, ikdyž se Cage do této role moc nehodí. ()

blixadovan

Nechápu, jak může někdo napsat, že jde o remake Nebe nad Berlínem. Jedná se o naprosto něco jiného, jinou ligu, jiný sport. Společným jmenovatelem je snad přítomnost andělů. Velkou devízou snímku je uhrančivá Meg Ryan. Cage se, jako obvykle, celý film tváří, jako když ztratil svojí oblíbenou hračku a charismatický není ani trošku. No, je to taková normální hollywoodská romantika, ovšem bez emetogenních účinků (což je plus). ()

Anez

V životě bych si nedovedla představit Nicolase Cage v romantickém filmu, až do teď. Jeho neuvěřitelný pohled, při kterém člověku běhá mráz po zádech. A samozřejmně Meg, ta tam prostě pasovala. Zobrazit anděli v černých pláštích, byl dobrý nápad. Líbí se mi jak ve filmu vypíchli, že lidské smysly jako je chuť, hmat a čich jsou naprosto jedinečné. ()

Almásy

ešte som nevidel Nebo nad Berlínom a som presvedčený že je to o stotísicpercent lepšie, ale toto mesto anjelov, ja mám na presladené romance so sráčkovitými sláčikmi ako soundtrack prosto slabosť. guilty pleasure. ()

zsn

"Umíš si představit, co to je dotyk?" Obrovská romantika. Obrovské city. Pokaždé brečím, a to jsem cynik. Jeden z nejemotivnějších filmů, lepší obsazení nemohli vybrat. Scéna milování a poslední jízda na kole - wow. ()

Braddy

Bohužel musím souhlasit s BrunoA. Také mám rád Nebe nad Berlínem a tento film se dost nepovedl. Hlavně Nicolas Cage se do toho filmu vůbec nehodí. ()

sedm.1

Nádherně smutný film.Uff,jen při vzpomínce si musím jít pro kapesník :).Moc povedené romantické drama s výborným příběhem,k tomu nejde víc co napsat,jen se prostě nechat krásně unést na křídlech lásky a obětovaní se pro ni.Navíc podtrhuto skvělými herci a hudbou. ()

Rousse

No kdyby nebylo Nicolase Cage, sympatické Meg Ryanové (na kterou se v té době ještě dalo dívat) a perfektního konce (jak netypického pro všechny slaďáky), tak by to byl hooooodně velký průměr. Naštěstí tam ale tyhle 3 části nechybí, odpouštím i to, že je to v podstatě remake a dávám 3 hvězdy, které si film určitě zaslouží. ()

Hortenzia

zvyšujem hodnotenie na päť hviezdičiek,lebo som zistila,že ten film nikdy nedokážem vypnúť,aj keď som ho videla už aspoň päťkrát...dokonca ešte aj nicolas cage je tam úžasný,o meg ryan ani netreba hovoriť,okrem toho sa mi páči hlavná myšlienka filmu ( a samozrejme scéna na mrakodrape) ()

made1

Nádherný film, ale kvůli konci nejsem schopná se na něj podívat znovu, přestože chápu, že je tak krásný právě kvůli tomu konci. ()

lskala

Výborná citová ždímačka! Nemám rád tyhle, často přeslazené, romantické srágory. Ale tady je to jiné. Cage je perfektně "chladný" a dokázal diváka přesvědčit, že i zakousnout se do ovoce, je rozkoš srovnatelná s orgasmem. 80% - 4**** ()

mohamedsfinger

Nedokážu se zbavit myšlenek na Nebe nad Berlínem, takže vidím jen to, že se veškeré poetično vytratilo a zbyl jen vcelku dobrý romantický film, který však může člověku, který původní film neviděl, něco dát a líbit se mu. ()