Kolečko a parta kolem seriálu Lajna umí do scénáře napsat cca 3-4 typy ženských postav: nevrlá uklízečka, nablblá ezo-lesana, penězchtivá manželka a semtam třeba ještě nějaká sekretářka nebo asistentka. Až přijde den, kdy v nějakém jejich seriálu bude vystupovat ženská, která bude vtipná a zároveň to nebude karikatura nejstereotypnějších sexistickejch představ, bouchnu šampáňo. Vemte si příklad z Dejvičáků, holomci!(29.6.2020)

Dost zajímavý ostravský projekt, který reaguje na aktuální situaci. Herce už nějakou dobu sleduju na Youtube, ale tohle je úplně jiný level. Dost tomu pomáhá i širší obsazení. Dělají si srandu sami ze sebe, a to jim jde. Přijde mi to líp udělané než Dejvické divadlo. Nakonec jsme se dalších dílů dočkali a je to pořád sranda. Ubírá se to sice trochu jiným stylem, než by člověk čekal, ale to vůbec nevadí... Připojují se i známí herci jako Suchánek nebo Langmajer. Škoda jen, že už asi nebude víc dílů. I tak to ale stojí určitě za to. :) "V životě bych si divadlo nekoupil." :D(13.6.2020)

• niethustra

Nevtipná nuda, kterou si dovolím hodnotit i navzdory tomu, že jsem ji nedokoukal. Mám totiž nutkání poukázat na ten očividný nešvar, že humory se pořád lépe dělají v televizi (když už se tam občas nějaké dělají), kdežto internetová scéna zůstává mdlá, přizdisráčská. O nějakou kontroverzi, programový nevkus, byť jen snahu o něco neotřelého tu člověk ani nezakopne. Prostě bych chtěl, aby to šlo houšť, ostřeji, aby to bylo nevybíravé a neohlížející se na návyky a požadavky diváka, aby to bylo své. Na druhou stranu chápu, že to bych chtěl moc.(17.6.2020)

Paradni open-source projektik, ktery pusobi, ze na place vladla paradni atmosfera a vsichni se perfektne bavili. Prvni dil slabsi, druhy a treti jsou ale paradni a Langmajer v sebe-parodicke roli je naprosto skvelej. Highlight serialu je jednoznacne Stepan Kozub, kterej prinasi paradni komedialni timing. Vic takovych projektu, ktery vznikaji pro radost jak ucinkujicich, tak divaku!(21.6.2020)

Pány z ostravského Divadla Mír jsem vůbec neznala, ale po téhle korona pecce si budu muset doplnit vzdělání v jejich další tvorbě. Zejména Štěpán Kozub bavil snad v každé scéně. Napomohla ale určitě také přítomnost známých tváří, které se nebály udělat si legraci samy ze sebe. Langoše tak zbožňuju zase o něco víc. "Víte, jakej má nick na Call of Duty? Kouba. Já jsem se kvůli vám nechal ostříhat, pane Kouba."(28.6.2020)