Série(7) / Epizody(121)

Tlustý cynický kocour, který zbožňuje italské těstoviny, nenávidí sport a pondělky, sleduje televizi, ať dávají cokoli, ponižuje svého majitele a pohrdá psy. Vychytralá potvůrka, se smyslem pro anglický humor stejně jako nejstarší banánové gagy. Sebevědomý, cynický, lehce ješitný a hlavně nejtlustší kočičí elegán v historii, pán domu i ledničky. Kocour Garfield – král postaviček komiksového stripu. Narodil se v roce 1978 z pera a z čisté lásky kreslíře Jima Davise, kdy jeho tříokénkové kreslené historky začaly vycházet v novinách. V té době netušil, že se stane světovým fenoménem a jednou ho bude denně číst více než 220 milionů fanoušků v 250 zemích světa. I české čtenáře provází tato svérázná postavička na stránkách některých deníků i samostatných knížek už několik let. (oficiální text distributora)

Allegro.g.

Seriál se vyloženě nepovedl. Je to slepenec dvou částí, z nich jedna nemá s Garfieldem společného vůbec nic a je jen slabým odvarem klasické americké looney tunes. ale i ta Garfieldovská je dost málo zajímavá. Dětská a bez spádu. Z velkého charismatu Garfielda se nepovedlo vytěžit téměř nic. Ale i to málo stačí na dvě hvězdy ()

thestral

..za jeho vztah k jídlu a jiným dobrotám, za jeho vztah k odpočinku a jiným spánků, za jeho vztah k pondělkům a jiným hrůzám... ()

Uhura

Oproti komixu nepoměrně méně vtipné, dokonce až nudné. Nemyslím si, že by děti byly tak hloupé, aby se jim všechno muselo podávat po lžičkách. ()

MartyMcFly89

Not as good as the book, jak říká album prog rockové skupiny Tangent. A má pravdu, komiksu se to nevyrovná, je to příliš nudné, rozvláčné a mezi vtipy jsou trapné mezery. ()

FISSSH

Garfield je u nás miláček celé rodiny...v seriálu je podle mého naprosto úžasná Garfieldova opera (tu bych chtěla slyšet v originále...). Jen tak mimochodem: dabing mi přijde odpovídající, už bych si nějak neuměla představit jinou verzi. ()

Carfait

Průměr - někdy zábava, většinou nuda. A to hodnotím z pozice dítěte tak, jak jsem si to zapamatoval. Teď bych uvažoval maximálně o dvou. ()

Potjoc

Jako komiks jsem znal až o léta později než seriál (a bavil mě). Seriál, který parodoval groteskové zvyky gagů stejně jako Looney Tunes. Po přečtení komiksů mě seriál víc nudil a už jsem to upustil ()

AnniqueCh

Dámy a pánové, Garfield a jeho přátelé. Česká televize uvádí americký seriál. MY! JSME! RÁDi RÁDI! ŽE!  JSTE!  S NÁMI!  Vezem ti písničky z planet! Jen doufám, že máte dost špaget.  Neboj!  Hledáme zem, kde se lidé umí bavit.  Hádejte, jak asi budem dneska slavit.  Tancem!  Smím prosit? A láskou!  Až potom. Jídlem!  To jistě. Co chceš více?  Chci herce.  My taky!  Překvápka!  Všech druhů!  A vtípky!  A klípky!  Salonů!  Našli jsme zem, kde se lidé dobře baví.  Hádejte s kým asi lidi rádi slaví.  Garfield nás v žádné síni neunaví.  Už jsme tady!  Jediný kreslený pořad, kde máte záruku, že se vám peníze dvojnásob vrátí.  Touhle znělkou začínal animovaný seriál o kocouřím žroutovi výborných Italských pokrmů Lasagní, Makaronů, Špaget, Pizzy a dalších Garfieldovi, o jeho starostlivém páníčkovi Johnovi a jeho psím příteli nepříteli  Oudiemu který sledovali možná víc než děti pubártáci. ()

profeek05

Nebýt části "Garfieldova rychlovka", která striktně kopíruje skvělé komiksy, a Garfieldových hlášek, zbyla by z toho jen pohádka pro děti předškolního věku. S originálními Garfieldovými stripy Jima Davise to má jinak pramálo společného, přestože je pod tímto podepsaný také. Na víkendová rána průměrný program, já ale radši zůstanu u komiksů ;-) ()

qwxyz

Už to není ten Garfield z komiksu(něco už mu chybí), ale i přesto to není tak hrozné. Je to pro děti. Sem tam zábavné. Dobrý dabing. 60% ()