• Oskar
  ****

  "Jsem líný a tlustý a jsem na to hrdý." Potíž je v tom, že tahle animovaná série se zaměřila primárně na dětského (tj. hloupého) diváka, takže je to docela slabota a s původními stripy to krom Garfielda, Jona, Odieho a dalších nemá nic společného. Přesto mě náklonnost k cynickému kocourovi s hubou plnou lasaní nutí přimhouřit obě oči a dát čtyři hvězdičky.(12.5.2003)

 • Allegro.g.
  **

  Seriál se vyloženě nepovedl. Je to slepenec dvou částí, z nich jedna nemá s Garfieldem společného vůbec nic a je jen slabým odvarem klasické americké looney tunes. ale i ta Garfieldovská je dost málo zajímavá. Dětská a bez spádu. Z velkého charismatu Garfielda se nepovedlo vytěžit téměř nic. Ale i to málo stačí na dvě hvězdy(17.2.2004)

 • profeek05
  ***

  Nebýt části "Garfieldova rychlovka", která striktně kopíruje skvělé komiksy, a Garfieldových hlášek, zbyla by z toho jen pohádka pro děti předškolního věku. S originálními Garfieldovými stripy Jima Davise to má jinak pramálo společného, přestože je pod tímto podepsaný také. Na víkendová rána průměrný program, já ale radši zůstanu u komiksů ;-)(9.1.2009)

 • movieband
  ****

  Vypadá to, že je tu vícej Garfieldových fanoušků.Já patřím mezi ně a rozhodně si myslím, že komixy s Garfieldem jsou parádní.Nemají chybu a pobaví každého :D Tenhle seriál taky neni uplně přesný jak komix .. ale je rozhodně lepší než 2 filmové díly.Rohodně, ale stojí za shlédnutí.Vtipný a cinický Garfield tak jako ho známe.(7.7.2011)

 • Nancy
  ***

  Garfieldovi příhody jsou samozřejmě výborné, ale nikdy se to nevyrovná kreslenému comicsu. Rozdělení na několik částí v jednom pořadu je v pohodě, ale trochu jsou jednotlivé pasáže nevyrovnané. Garfield je v pohodě, ale kamarádi z farmy imho za ostatním značně zaostávají. Naopak se mi asi nejvíc líbí "Garfieldova rychlovka", která nejvíc připomíná tradiční comicsy o třech obrázcích. Škoda jen, že je to dělané pro mladší publikum, kterým zase není určena předloha.(11.3.2005)

 • - Část každé epizody s názvem "U. S. Acres" (do češtiny v seriálu přeloženo jako "Seldova farma") má kořeny ve stejnojmenném komiksovém stripu, který Jim Davis (známý jako autor komiksových stripů s Garfieldem) vydával v letech 1986-1989. (Zodd)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace