• Allegro.g.

Seriál se vyloženě nepovedl. Je to slepenec dvou částí, z nich jedna nemá s Garfieldem společného vůbec nic a je jen slabým odvarem klasické americké looney tunes. ale i ta Garfieldovská je dost málo zajímavá. Dětská a bez spádu. Z velkého charismatu Garfielda se nepovedlo vytěžit téměř nic. Ale i to málo stačí na dvě hvězdy(17.2.2004)

Už podle mého avataru je asi zřejmé, že Garfield, ten cynický, sebestředný, líný a sarkastický kocour, je můj životní vzor, a Daviesovi komiksové stripy patří mezi to nejlepší, co dokážou komiksy nabídnout- miluju ten humor. Z něho toho v tomto seriálu moc nezbylo, inu tvůrci (a hlavně producenti) si řekli, že dětský divák by takovou várku ironie asi nerozdýchal a tak udělali z Garfielda jen tak trochu nerudného kocoura. Jenže v porovnání s tím, co za zrůdnosti udělali z toho tlustýho kocoura soudruzi po roce 2000, je toto ještě pořád masterpiece. Navíc miluju dabing Vladimíra Čecha, i ze samotných stripů na mě Garfield promlouvá přesně jeho hlasem.(10.11.2017)

"Jsem líný a tlustý a jsem na to hrdý." Potíž je v tom, že tahle animovaná série se zaměřila primárně na dětského (tj. hloupého) diváka, takže je to docela slabota a s původními stripy to krom Garfielda, Jona, Odieho a dalších nemá nic společného. Přesto mě náklonnost k cynickému kocourovi s hubou plnou lasaní nutí přimhouřit obě oči a dát čtyři hvězdičky.(12.5.2003)

Nebýt části "Garfieldova rychlovka", která striktně kopíruje skvělé komiksy, a Garfieldových hlášek, zbyla by z toho jen pohádka pro děti předškolního věku. S originálními Garfieldovými stripy Jima Davise to má jinak pramálo společného, přestože je pod tímto podepsaný také. Na víkendová rána průměrný program, já ale radši zůstanu u komiksů ;-)(9.1.2009)

Vypadá to, že je tu vícej Garfieldových fanoušků.Já patřím mezi ně a rozhodně si myslím, že komixy s Garfieldem jsou parádní.Nemají chybu a pobaví každého :D Tenhle seriál taky neni uplně přesný jak komix .. ale je rozhodně lepší než 2 filmové díly.Rohodně, ale stojí za shlédnutí.Vtipný a cinický Garfield tak jako ho známe.(7.7.2011)

• - Část každé epizody s názvem "U. S. Acres" (do češtiny v seriálu přeloženo jako "Seldova farma") má kořeny ve stejnojmenném komiksovém stripu, který Jim Davis (známý jako autor komiksových stripů s Garfieldem) vydával v letech 1986-1989. (Zodd)