Série(7) / Epizody(121)

Tlustý cynický kocour, který zbožňuje italské těstoviny, nenávidí sport a pondělky, sleduje televizi, ať dávají cokoli, ponižuje svého majitele a pohrdá psy. Vychytralá potvůrka, se smyslem pro anglický humor stejně jako nejstarší banánové gagy. Sebevědomý, cynický, lehce ješitný a hlavně nejtlustší kočičí elegán v historii, pán domu i ledničky. Kocour Garfield – král postaviček komiksového stripu. Narodil se v roce 1978 z pera a z čisté lásky kreslíře Jima Davise, kdy jeho tříokénkové kreslené historky začaly vycházet v novinách. V té době netušil, že se stane světovým fenoménem a jednou ho bude denně číst více než 220 milionů fanoušků v 250 zemích světa. I české čtenáře provází tato svérázná postavička na stránkách některých deníků i samostatných knížek už několik let. (oficiální text distributora)

sskrblik

Předesílám, že nemám rád kočky, ale Garfield je moje oblíbená číča. Garfield se choval trochu jako prevít a jeho vychytralost neznala mezí. Animované zpracování je daleko lepší než film. Četl jsem několikrát i komix. Celkově Garfield je slušný kousek! ()

giovanni3

Garfield je legndární postava.. i psík je skvělý.. jenže aniamce mne zde moc nechytla a jen málo dílů mne vyloženě bavilo.. Bohužel pouhé 2z5 ()

Mr.Floyd

Záleží od dielu, jeden vyložene trápny, pri druhom sa celkom pobavíte. Ale spomedzi amerických animovaných počinov pre deti je to veľmi slušný nadpriemer. ()

rozbris

Garfield vymýšlí nové a nové lumpárny a to proto aby se dobře najedl a vyspal, chudák paniček. Dobře ho zde komentuje Petr Čech, skoro jako by se s ní stotožnil:-) ()

Davej

Jako celek to působí dost nudně, ale čas od času se tu najdou i nějaké ty vypečené vtípky,takže tak 2,25 hvězdičky.:) ()

Greny

asi se budu opakovat, ale z líného, sebstředného, sobeckého Garfielda se stal moderátor seriálu :-) a přitom neztratil nic ze své povahy, i když nové postavy z farmy se mi nelíbili, tak Garfield vše napravuje. ()

Rejže

v první třídě jsem koukala na Simpsny a až na druhém stupni se objevil na televizních obrazovkách Garfield a jeho přátelé... Pět hvězd, protože jsme spolu strávili pár hezkých odpolední v době stávky v ČT.... ()

Emzet

Kromě vzhledu mi spojitost s komiksovým Garfieldem tak nějak uniká, přesto, pro děti asi slušná zábava... ()

ropufo

Jsem velký fanoušek garfieldovských stripů, ale tento pokus o přenesení na obrazovku mě příliš nenadchl. ()

helloween93

Kdysi jsem viděl pár dílů na Supermaxu nebo na Fox Kids, vybavuji si jen cynické vtipy a slabost pro lasagne...Jo a taky, že podle spolužáka to byl naprosto nejlepší animovaný seriál i postava. ()

Moly

Nemůžu si pomoct, ale mne tenhle seriál nikdy moc nebavil. Občas se našly zajímavější scénky (pokud tam vystupoval Garfield, bylo to fajn, pokud však v příběhu šlo o zvířátka z farmy, už to tak fajn opravdu nebylo), avšak na původní komix to nemá ani náhodou. Když si jakýkoliv z nich přečtu, musím se prostě smát a ty podařenější se mi nesmazatelně vryjí do paměti. To však už u "Garfiedla a přátel" zdaleka neplatí. ()

josieaddms

Garfield je mé kreslené Já. I když je to seriál více méně pro děti, nemůžu od něj nikdy otrhnout oči a pokaždé se při něm pobavím! 1* ()