• DaViD´82

Major Maisner opět zasahuje ! Hurá !!! Hurá... Hurá ? Ne milý Soukupe, děkujeme, ale opravdu nikdy více nechceme aby se tato nevýslovně imbecilní variace na Policejní Akademie ještě objevila v našem zorném úhlu. Jinak by to na nás mohlo zanechat i trvalé následky. Maisnere, víš co ? Zdechni a již nikdy více nezasahuj ! S pozdravem tví N@váci.(17.8.2007)

• Cival

Maisner je debil! A film na tom inteligenčně není o moc úrovní líp.(11.12.2002)

• Galadriel

Hrůza, děs, běs, nevkus nejvyššího řádu, horší už může být jenom třetí pokračování, i když nevím, jestli se tady dá o těch třech "dílech" mluvit, které je horší.(8.12.2003)

• Gemini

Tak a dost. Je to slátanina, pakárna a blbost. A ani Simonka, ani Slavíček ani náměstek s tím nic nenadělají.(12.2.2003)

• Tosim

Jediné, co zůstalo na tomhle paskvilu velké, byly obří melouny Hany Gregorové, jenomže ta teď zhubla díky Chromaslimu, takže nic.(17.4.2003)

• Matty

Zkuste si místo mého komentáře představit pravý opak komentáře uživatele lucinkapes. Zajímavé komentáře: Pohrobek, lucinkapes, Weirdman(18.1.2006)

• Radyo

Jaroslav Soukup opět posunul hranice nevkusu a udělal z řady diváků infantilní imbecily, jelikož tohle mohl přežít ve zdraví jen vysoce odolný a blbostivzdorný jedinec. Naštěstí jsem neviděl trojku, díky čemuž jsem ještě naživu.(26.7.2002)

• Djkoma

Major Maisner snad už nikdy nezasáhne. Tragická česká variace na téma Jednou dobře podruhé hůře. Po shlédnutí tomu neuvěřite, ale do třetice to je jště ke všemu o trochu horší. Češi občas dokážou zázraky.(20.1.2006)

• gouryella

Kvalita scenare sla oproti jednicce neskutecne dolu a o zabave se jiz take neda moc mluvit.(2.8.2002)

Tahle dvojka je opravdu výjimečná neskutečnou porcí vpravdě bodavé, řezavé a pichlavé trapnosti, která se nás snáší ze všech neuvěřitelně neuchopitelných vtipů, které mají být většinou přisprostlé, lechtivé či co. Vyvolat tolik zvrácených a přitom tak příjemných emocí se podaří málokterému filmu!(14.4.2005)

• movie

Podprůměrná česká imbecilní komedie, kterou nemusíte vidět.(23.5.2002)

• Boss321

Náhodou je řada tragičtějších komedií a i když se parodie na Policejní akademii příliš nevyvedla, tak já se občas od srdce zasmál :)......(19.9.2007)

• dobytek

První díl sice byla blbost, ale tohle je taková píčovina, že s odpadem neváhám ani vteřinu. Vzhledem k tomu, že 3. díl má ještě horší hodnocení, tak myslim, že se radši na něj ani dívat nebudu.(29.12.2006)

Dvojka je přece jen slabší než jednička, ale pořád dokonale zábavná. Ladislav Potměšil je zase skvělej a stupidní příběh je prostě vtipnej, i když je pravda, že teď je oproti jedničce fakt ultra stupidní, ale pořád lepší než třetí pokračování, kteryý je naprosto o ničem.(24.2.2007)

• Dadel

Naprostý hnus. Za to by měli někoho zavřít!(28.5.2002)

Možná to z velké části jede podle šablony prvního dílu, ale místy je to ještě zábavnější. Jen kvůli pár zdejším odborníkům se přeci nebudu stydět za to, že jsem se u toho zasmál. Takže pózy stranou.(9.9.2009)

• Segrestor

Byl jednou jeden odpad II.(5.11.2012)

• Psema

Soukup chtěl hrabat a hrabat, až se prokopal do kanálu plného sr... no víme čeho.(26.1.2007)

• viperblade

Je to blbý film? Ano. Je to trapný film? Ano. Je to jeden z nejhorších filmů? Rozhodně NE. Neříkám, že bych se smál, ale znám mnohem větší cipoviny, hlavně z české produkce. Proto, aby to nějak "vyniklo", dávám 2, i když si to zaslouží jednu. Ale co, pořád si tak říkám, že radši třikrát tohle, než jednou Waterloo. A to myslím zcela vážně.(11.4.2009)

• sud

Scéna s úchylem rulezzz. Zbytek je jen sled průměrných a podprůměrných scén. Ale dá se to. 40%.(14.3.2005)

• sepp

Kdyby se na tohle pokracovani vykaslali, udelali by lip.(7.9.2003)

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14