Podcast autorského dua Martina Klesnila a Patrika Fialy plný zajímavých hostů a ještě zajímavějších otázek. Pakliže show U kulatého stolu podpoříte příslušnou částkou na Patreonu, dostanete vždy ještě bonusovou část rozhovoru, která vám přinese dalších 30-60 minut navíc k už tak obsáhlému materiálu. (Honzek)

hrumsrt

Moderátoři jsou v pohodě, kdy oceňuji, jak se zvládnou na hosta připravit a natáhnout to na dvě hodiny, kdy to fakt má smysl a hluchá místa necítím. První dojem působil tak, že celá ta "kvalita" těží z toho, kdo přijde jako host. Schválně si toho všimněte, že hlavně mluví host, respektive není nijak zvlášť přerušován a prakticky on si většinou určuje směr hovoru, což logicky dává každému rozhovoru velkou škálu individuality. Ale moderátoři to dělají schválně, chtějí jít příjemným rozhovorem, nechat hosta rozpovídat. Když na čas se nehledí, tak ve výsledku se vždy dostanete k něčemu zajímavému. Já si to nakoukal i zpětně, jelikož i moderátoři dbají na to, aby to nebylo čistě o tom co se děje "teď". Někdy se zasměji, ale spíš se toho hodně dozvím. Oba mají nejlepší přípravu, co jsem viděl! ()

Degger007

Kluci od Kulatého stolu jsou určitě sympaťáci, kteří si nehrají na žádné velké moderátory a zvolili si prostý koncept pomalého nekonfrontačního podcastu. Mně je tenhle formát blízký a líbí se mi, jak to dělají, každopádně kvalita rozhovoru se primárně odvíjí od toho, koho si tam pozvou. V některých případech se může stát, že si pustíte nekonečnou nudu, přesto máte výrazně větší šanci, že se trefíte do dílu se zajímavým hostem. ()

KuceraJohny

Tohle je živý důkaz toho jak úroveň videí na youtube stoupá. Nejsou to totiž jen videa, ale už skutečné pořady. I přesto že si U Kulatého stolu pouštím spíše jako podcast tak i na videa se občas podívám, jelikož je mají dobře prostříhané i na určitá témata v rozhovorech a člověk tak nemusí koukat na hodinový záběr. Myslím si že kluci budou stoupat na popularitě a já se těším na to kam až dokážou vystoupat. Good luck guys. ()

UncleMorty

Podcast s trochou úrovně jehož kvalita je silně závislá na příchozím hostu a jeho charisma. Paradoxně situace kdy oba moderátoři jen přikyvují a nebo se snaží rozvést téma už zavedené hostem kolikrát končí skvělým podcastem, nicméně situace kdy se celý podcast snaží držet moderátoři v ruce končí tragicky. ()

Dobry_clovek

Dva kluci vedou rozhovory s lidmi. V dobe podcastove nic neobvykleho ve srovnani s jinymi podcasty a dokonce i vyber hostu je temer totozny s jinymi. Vadi mi hlavne dve veci. Zaprve, ze se venuji hlavne bulvarnejsim vecem a zadruhe, ze neumi argumentovat proti hostum, kteri nemluvi uplne pravdu. Bud na to nemaji koule, nebo jen nemaji vseobecny prehled. Navic je jim jedno jestli budou delat rozhovor s nekym kdo skutecne neco dokazal, nebo s obycejnou pornohereckou, ktera asi pritahne vic pubertaku, ale chytrejsi publikum to spis odradi. ()

LadyCarousel

Kluky jsem sledovala už v jejich začátcích na Streamu a jejich tvorba se mi vždy líbila. Ovšem pokaždé moje očekávání předčili a pouštěli se do různých stále nebezpečnějších věcí. Jejich podcasty s rozhovory jsou za mě nejlepší na youtube. Je znát hodně rešerše a s hostem si nenuceně povídají. Teď mě opět překvapili jejich novým projektem CHCIVIZI. Fandím vám :) ()

slatkakuca

Martina a Patrika jsem nejdřív zaznamenala v pořadu Černota, pak jsem na ně zapomněla a nově jsem je objevila v podcastu U kulatého stolu. Hrozně se mi líbí, jak jsou kluci připraveni, jsou inteligentní, mají přehled, neskáčou do řeči a umí dávat výborné doplňující otázky. A co musím určitě vyzdvihnout je délka pořadu, nedá se to vůbec srovnávat s podcasty, co trvají 20 minut a jen se sklouznou po povrchu. Díky kulatému stolu jsem objevila spousty zajímavých lidí, které jsem před tím neznala a dozvěděla se něco nového. Pro mě je to jednoznačně nejlepší podcast českého youtube a doteď mi chybělo v české audiovizuální scéně něco, s čím bych se mohla takto ztotožnit. Doufám, že budou pokračovat takto dál a těším se na jejich další projekt VIZE. ()

Perzo

Výborná Talk Show, který moderují 2 sympatický kluci co jsou vždy plně připraveni na každého hosta. Jejich vývojem se dost změnili k lepšímu a své znalosti, využívají k dobrým účelům aby Talk Show vynikala, jejíma možnostma, nevypadat jako amatérský novinář. ()

Necromaniac odpad!

Bohuzel musim brat veliky zretel na to, jak na mne "moderatori" tohoto pocinu pusobi. Mit vcelku zajimave hosty je fajn, ale stale to neprepere ten fakt, ze kuci jsou nesympaticti a vubec k nim tento zanr poradu nesedi. Ale tak co, na internetu je podobnych rychlokvasek v neuveritelnem mnozstvi, tak si clovek jiz zvykl za tech par let. Proste to neni ono, radeji bych spachal harakiri, nez poslouchat tyhle dva. ()

OneFreeMan

Nezaujatí moderátoři, kteří svou práci dělají velmi dobře a s nadšením. Na rozdíl od ČT nebo DVTV, hoši z UKS nepoučují diváka, a nevnucují mu své názory. Ikdyž je hostem často velmi kontroverzní osoba, tak jsem si zatím nevšiml nepřátelského přístupu. Vždy profesionální podcast na úrovni. Díky hoši! ***** ()

milhaus1987

Výborný podcast, ale pokud mám hodnotit od poloviny roku 2022,jsou tam placené spolupráce, pak přišla změna loga v tohle jejich nesmyslné a nakonec přichází zkracování veřejných videí. Chtějí nalákat lidi na patreon a dostat z toho co nejvíc. Chápu peníze až na prvním místě hrají Prim víc a víc. ()