Známá internetová talk show se sympatickými moderátory a zajímavými hosty. Občas na to mrknu.(11.10.2020)

Kluky jsem sledovala už v jejich začátcích na Streamu a jejich tvorba se mi vždy líbila. Ovšem pokaždé moje očekávání předčili a pouštěli se do různých stále nebezpečnějších věcí. Jejich podcasty s rozhovory jsou za mě nejlepší na youtube. Je znát hodně rešerše a s hostem si nenuceně povídají. Teď mě opět překvapili jejich novým projektem CHCIVIZI. Fandím vám :)(21.10.2020)

Doporučuje 10 z 10 členů Ministerstva švihlé chůze. Artušovské manýry každopádně nečekejte - jen další exemplární důkaz toho, že amatérská cílevědomost nemusí ani oponovat profesionálnímu formátu, páč nad ním má častokrát nezpochybnitelný prim - což je ostatně devíza tohoto pořadu.... Jen tak dál, chalani!(6.9.2020)

Martina a Patrika jsem nejdřív zaznamenala v pořadu Černota, pak jsem na ně zapomněla a nově jsem je objevila v podcastu U kulatého stolu. Hrozně se mi líbí, jak jsou kluci připraveni, jsou inteligentní, mají přehled, neskáčou do řeči a umí dávat výborné doplňující otázky. A co musím určitě vyzdvihnout je délka pořadu, nedá se to vůbec srovnávat s podcasty, co trvají 20 minut a jen se sklouznou po povrchu. Díky kulatému stolu jsem objevila spousty zajímavých lidí, které jsem před tím neznala a dozvěděla se něco nového. Pro mě je to jednoznačně nejlepší podcast českého youtube a doteď mi chybělo v české audiovizuální scéně něco, s čím bych se mohla takto ztotožnit. Doufám, že budou pokračovat takto dál a těším se na jejich další projekt VIZE.(26.10.2020)

• Dobry_clovek

Dva kluci vedou rozhovory s lidmi. V dobe podcastove nic neobvykleho ve srovnani s jinymi podcasty a dokonce i vyber hostu je temer totozny s jinymi. Vadi mi hlavne dve veci. Zaprve, ze se venuji hlavne bulvarnejsim vecem a zadruhe, ze neumi argumentovat proti hostum, kteri nemluvi uplne pravdu. Bud na to nemaji koule, nebo jen nemaji vseobecny prehled. Navic je jim jedno jestli budou delat rozhovor s nekym kdo skutecne neco dokazal, nebo s obycejnou pornohereckou, ktera asi pritahne vic pubertaku, ale chytrejsi publikum to spis odradi.(23.7.2020)

• - Každý host byl předem požádán, zda by mohl přinést libovolný dárek, který by si moderátoři následně ponechali na stole. Tímto způsobem se na stole sešlo přes 20 dárků, od dresu Jaromíra Jágra po slavnostní deku z Olympijských her. Všechny tyto dárky byly vydraženy a výtěžek putoval na rehabilitace ochrnutého hokejisty Petra Křepelky, který byl jedním z hostů U Kulatého stolu. (Jelinekmatya)