Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Podcast autorského dua Martina Klesnila a Patrika Fialy plný zajímavých hostů a ještě zajímavějších otázek. Pakliže show U kulatého stolu podpoříte příslušnou částkou na Patreonu, dostanete vždy ještě bonusovou část rozhovoru, která vám přinese dalších 30-60 minut navíc k už tak obsáhlému materiálu. (Honzek)

Recenze (27)

bart_ 

všechny recenze uživatele

Doporučuje 10 z 10 členů Ministerstva švihlé chůze. Artušovské manýry každopádně nečekejte - jen další exemplární důkaz toho, že amatérská cílevědomost nemusí ani oponovat profesionálnímu formátu, páč nad ním má častokrát nezpochybnitelný prim - což je ostatně devíza tohoto pořadu.... Jen tak dál, chalani! ()

AloeB 

všechny recenze uživatele

To, co začalo jako za rozhovor vydávané zvaní si přátel na pokec do studia, vyrostlo v nejlepšího přítele v období zkouškového. Paradoxně zde vítězí kvantita nad kvalitou, protože si milé a často neutrální povídání užívám i přesto, že testy klepou na dveře. Jako přidanou hodnotu to ukazuje, že každý je v jádru přeci jen člověk a každý byť sebenudnější z nich je v jádru zajímavý. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Jeden z internetových pořadů, které jsem začal společně s Jak nás vidí svět sledovat pravidelně. I já jsem si docela oblíbil oba pány moderátory, kteří jsou nejen připravení na své hosty, ale nechovají se jako debilové, nemají debilní otázky, nesnaží se být trapně humorní a hlavně skoro každý díl dokáže zaujmout svým obsahem a nenudí. Tohle určitě stojí za pozornost – rozhodně mnohem více, než ty TV sračky (zprávy). ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Talk show již poměrně zkušeného dua Patrika a Martina představuje vcelku zajímavé hosty a docela podrobně rozebraná témata. Požitek se odvíjí od vašeho subjektivního zájmu o danou problematiku. Osobně nejsem moc fanda epizod, kde se vybere někdo jen proto, že je celebrita, nebo krásná modelka, naopak třeba etický hacker, či klasicky Daniel Vávra, to jsou nejlepší rozhovory. Klukům bych vytknul možná jen až příliš mírný přístup. Neříkám, že host je třeba v přímém přenosu znásilnit, ale dobře mířené otázky se dokážou lépe dostat až k samotnému jádru věci... 7/10 ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Docela inteligentní talk show dua moderátorů Martina Klesnila a Patrika Fialy, kteří mají za sebou ulítlých prankových Nezapomenutelných (2014) a nebo seriózní Černoty , jejíž první díl rozboru drogovýho byznysu na Václaváku považuju za špičkovou investigativní záležitost. Rozhovory na nejrůznější témata v délce 90minut plus. ()

Zajímavosti (3)

  • Každý host byl předem požádán, zda by mohl přinést libovolný dárek, který by si moderátoři následně ponechali na stole. Tímto způsobem se na stole sešlo přes 20 dárků, od dresu Jaromíra Jágra po slavnostní deku z Olympijských her. Všechny tyto dárky byly vydraženy a výtěžek putoval na rehabilitace ochrnutého hokejisty Petra Křepelky, který byl jedním z hostů U Kulatého stolu. (ČSFD)

Reklama

Reklama