Ve vládních laboratořích se vědci snaží dostat do jiného světa. Pokus se zdaří, ale končí tragédií, nazpět se dostane pouze jeden člen týmu, který byl na druhé straně jiné dimenze a patrně tam viděl hrůzné věci. Nikdo však netuší, jaké peklo se tímto návratem rozpoutá - člen týmu má v těle zárodek krvelačného monstra, který jej brzy zabije a dostane chuť i na zbytek vědců pracujících na tomto tajném projektu. V zapětí se rozpoutává boj člověka s monstrem ve kterém nechybí napětí, akce a spousta krve. (Chupacabre)

djbarrel

No dvojka nemá nic společného s jedničkou, což ale není na škodu, protože dvojka je o poznání akčnější a zábavnější. Tajemná atmosféra prvního dílu se vytratila, ale nahradila ji (místy) jiná taky celkem mrazivá atmosféra. Je to sice takový trochu horší klon vetřelců, ale rozhodně to není marné. Jediné co je skutečně mínusové je ta příšera. Když se ukazuje jen po částech, ještě to jde, ale jak se objeví celá, je to strašnej "gumák". Plusem je skvělá "výtahová scéna" . Celkem zábavný klon vetřelce - 68 % ()

veverysiak

Bohapustá vykrádačka, pre ktorú by si zaslúžili všetci členovia realizačného štábu doživotný zákaz točiť kino, lenže ja si ju pamätám ako hitovku z povestných véháesiek s nezameniteľným simultánnym dabingom, no sranda preukrutná, vtedy nevadilo, že fejk Votrelca, že scenár ako pre neúspešných absolventov osobitnej školy, že efekty na úrovni plastelínových Jú a Hele, že herci ako z ochotníckeho súboru z Hornej Mičinej, vtedy sme to žrali a keby bolo csfd, tak tam žiaria silné štyri hviezdy, čas mení nielen charaktery ale aj vkus, napriek tomu nostalgia mi neumožňuje hodiť to do odpadu, takže 30%. ()