Neporazitelný

• USA Invincible
USA, (2021–2024), 13 h 42 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvůrci:

Robert Kirkman

Předloha:

Robert Kirkman (komiks)

Hudba:

John Paesano

Steven Yeun, J.K. Simmons, Sandra Oh, Seth Rogen, Zazie Beetz, Mark Hamill, Walton Goggins, Jason Mantzoukas, Mae Whitman, Max Burkholder (více)

Série(2) / Epizody(17)

Neporazitelný je americký animovaný televizní seriál o superhrdinech pro dospělé, který vychází ze stejnojmenné série Image Comics od Roberta Kirkmana, Coryho Walkera a Ryana Ottleyho. Seriál sleduje sedmnáctiletého Marka Graysona a jeho proměnu v superhrdinu pod vedením jeho otce, Omni-Mana, nejmocnější bytosti na planetě. Během své proměny se Mark ocitá v rozporu mezi svým osobním životem a superhrdinskými povinnostmi, kdy bude nucen dokázat, že dokáže být takovým hrdinou, jakým je jeho otec. (LUKICKK)

guy_1

Tenhle seriál si zaslouží vaši největší pozornost brutální krvavý překvapivý seriál a asi jeden z nejlepších super hrdinských seriálu/filmů hned konec prvního dílu vás úplně převálcuje. skvělé 👌🏾 ()

Fajpa

Začátek tohoto seriálu působil jako naprostá kopie DC, ale hned na konci prvního dílu se vše otočilo o 180 stupňů. Stereotyp, který převládal v první epizodě v dalších dílech zmizí a většinu dalších ep pokud čekáte na klasické klišé, najdete jenom opak a seriál si s tímto dokáže velmi dobře pohrávat. Děj pojednává o dani za superhrdinský koníček. Animace je sice lehčí, ale v akčních scénách dokáže být dobře úderná. Herecké obsazení je zde kvalitní a J.K. Simmons v roli Omni-Mana sedí jak prdel na hrnec. Závěr je velmi silný a například scéna s vlakem se stala jednou z mých nejoblíbenějších scén z tohoto žánru. Už se nemůžu dočkat na druhou sérku! 10/10 ()

mp5991

Jakoby asi chápu, že v přemíře superhrdinů podle stejné šablony roste popularita těch, co se snaží nějak vybočit a uznávám i, že to má pár dobrých postav. Ale celkově vzato asi bych ani nepokračoval za první díl, kdyby mě nezajímalo vysvětlení toho prvního, které je samozřejmě chytře až v posledním a nejsem si jistý, jestli jsem s ním úplně spokojený. Jinak mám asi problém hlavně s hlavní postavou. Snaží se ho tu vykreslovat jako v zásadě obyčejného kluka, což chápu, jenže mi přijde jaksi obyčejný až moc, vlastně nemá nijak zajímavý charakter, žádný jasný cíl a dokonce i ta jeho supersíla stojí docela za píču. Mnohem radši bych jako hlavní postavu viděl třeba Robota, který reálně měl nějaký plán, rozumnou motivaci a schopnosti. Ale tak je tu náznak, že druhá série by se mohla zaměřovat na někoho jiného možná? Což by teda bylo divný při stejném názvu, ale mohl by to být dobrý směr, uvidíme. ()

MrAston

Jedná se o jeden z mých nejoblíbenějších seriálů a to z toho důvodu že je to prostě nabitá brutální superhrdinská akce se skvělým a propracovaným příběhem. Je tam spoustu různých příběhových linií které do sebe hezky zapadají a hodně zajímavých postav. Hlavní děj celého seriálu je vlastně tak trochu detektivka točící se okolo Omni Mana, (kterého namluvil skvěle J.K. Simmons) velice mocného mimozemšťana. Hlavní postava Mark (invincible) je syn Omni Mana a tím pádem je zapojen do “vyšetřování”. Invincible je seriál se skvělými postavami, příběhem a zápletkou a už dlouho to doporučuji všem svým kamarádům. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD