Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:00-07:20
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Danny DeVito se představí jako bývalý zaměstnanec reklamní agentury, který nyní zkouší štěstí ve vojenském sektoru. Mladé rekruty by tu měl učit správné angličtině a…

  • poster
    06:35-08:25
    FilmBox Plus
    Dobrodružný

    Ve filmu Dopis pro krále se šestnáctiletý Tiuri vydává na dráhu rytíře-doručovatele poté, co dostal rozkaz od umírajícího rytíře. Musí v co největším utajení doručit…

  • poster
    07:20-09:15
    Nova Cinema
    Western / Akční

    1870, Nové Mexiko. Frank Pierce, zbohatlý nekalými obchody, je nejzámožnějším mužem v zemi. Přesvědčuje pistolníka Lomaxe, aby zastřelil farmáře Jacksona. Pierce dostal…

  • poster
    12:35-14:50
    Nova Cinema
    Drama / Hudební

    Bývalý profesionální tanečník Pierre Dulaine (Antonio Banderas) se rozhodne vyučovat tanec na škole v New Yorku. Zatímco jeho průprava není studentům vůbec po chuti…

  • poster
    15:10-18:10
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Je tomu již osm let, co se Batman vytratil do noci, čímž se tak z hrdiny změnil v uprchlíka. Tím, že na něj padla vina za smrt Harveyho Denta, obětoval temný rytíř…

  • poster
    18:10-20:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Jamajka - země slunce, tropických plodů, výtečného rumu a ultrarychlých sprinterů. Při kvalifikaci na letní olympijské hry dojde k hromadnému pádu a naděje mnoha…

  • poster
    20:00-21:45
    Nova Cinema
    Rivalové (1996)
    Komedie / Sportovní

    Z Happyho Gilmorea by se pravděpodobně stal nejlepší hokejista na světě - jenom kdyby uměl bruslit. Údery má však v každém případě senzační. A protože je může využít i v…

  • poster
    21:00-23:00
    FilmBox Plus
    Drama

    Mladá žena Fragancia je obviněna z pokusu o vraždu Richarda Perssona, syna majitele továrny na výrobu bot. Je zatčena a během výslechu odhaluje příběh svého nevšedního a…

  • poster
    21:45-23:55
    Nova Cinema
    Horor / Sci-Fi

    V přísně tajné vojenské laboratoři se skupina brilantních mladých vědců dostane na samotný práh objevu neviditelnosti. Ctižádostivý šéf týmu Sebastian Caine (Kevin Bacon…

  • poster
    21:55-23:55
    ČT2
    Krimi / Drama

    Mladý tulák Frank Chambers (Jack Nicholson) si najde práci pomocníka v zapadlém motorestu, který patří dobráckému Nicku Papadakisovi (John Colicos). Tam také pozná…

  • poster
    23:55-03:05
    Nova Cinema
    Drama / Historický

    Hluboce šokující, nemilosrdné drama o noční můře holocaustu, založené na skutečných událostech. Na záchranu 1100 životů obětoval Oskar Schindler veškeré své jmění...…

  • poster
    03:05-05:25
    Nova Cinema
    Horor / Thriller

    Smrt se nedá ošálit, a pokud se člověk jednou ocitne na seznamu, osud už se postará, aby byl dodržen. Jedním z mála lidí, kteří to poznali, je dívka Clear Rivers,…

TV program - pondělí 29.10.

  • 05:05

    Cesta do ráje (2006)
    Drama

    06:35

    Dopis pro krále (2008)
    Dobrodružný

    08:25

    Tajemství ztraceného medailonu (2003)
    Akční / Dobrodružný

    09:50

    Churchball (2006)
    Komedie / Sportovní

    11:25

    Vykoupení ducha (2002)
    Drama

    13:15

    Anděl strážný (1994)
    Drama / Fantasy

    14:50

    Fame - cesta za slávou (2009)
    Drama / Hudební

    16:35

    Mimo hru (2006)
    Rodinný / Drama

    18:05

    Syn draka (TV film) (2006) (E1)
    Akční / Dobrodružný

    19:30

    Deník lásky (TV film) (2007)
    Drama

    21:00

    Korunovační klenoty (2011)
    Drama

    23:00

    Ashley (2013)
    Drama

    00:30

    Třídič č. 40 (2009)
    Drama

    02:00

    Život v temnotě (2013)
    Horor

    03:35

    Olsnův gang uklízí (2010)
    Animovaný / Komedie

    04:50

  • 04:00

    Brémští muzikanti (TV film) (2009)
    Fantasy / Pohádka

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3545)
    Drama / Komedie

    09:50

    Profesor T. - Kolej Vltava (epizoda) (2018) (E01)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Cody dělá kariéru (epizoda) (1994) (S03E22)

    12:50

    14:05

    Dr. House - Kdo je tvůj táta? (epizoda) (2006) (S02E23)

    15:00

    Dr. House - Příčina neznámá (epizoda) (2006) (S02E24)

    15:55

    Kriminálka Las Vegas - Sbohem a polibek (epizoda) (2006) (S06E13)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3546)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Na válečné stezce (epizoda) (2018) (S03E10)

    21:15

    Kriminálka Anděl - Letiště (epizoda) (2014) (S04E13)

    23:35

    Beze stopy - Odpočívej v pokoji (epizoda) (2007) (S05E19)

    00:30

    Dr. House - Kdo je tvůj táta? (epizoda) (2006) (S02E23)

    01:20

    Dr. House - Příčina neznámá (epizoda) (2006) (S02E24)

    02:00

    Kriminálka Las Vegas - Sbohem a polibek (epizoda) (2006) (S06E13)

    02:45

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 04:25

    Spravedlnost v krvi - Vyber si svůj jed (epizoda) (2017) (S08E08)
    Krimi / Drama

    06:15

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E33)
    Animovaný / Akční

    06:30

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S6E10)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    M*A*S*H - Osobní finance (epizoda) (1979) (S08E08)

    08:00

    M*A*S*H - Pan a paní Kdo? (epizoda) (1979) (S08E09)

    08:40

    M*A*S*H - Cesta ke žlutému mostu (epizoda) (1979) (S08E10)

    09:10

    Ohnivý kuře - Pan Vajíčko (epizoda) (2016) (S01E21)

    10:20

    Láska, děti a kouzlo Afriky (TV film) (2009)
    Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    13:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008)
    Drama

    14:25

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E6)
    Krimi

    15:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E7)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Čelní střet (epizoda) (2018) (S03E19)

    21:30

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:30

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    23:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:20

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E6)
    Krimi

    01:25

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S9E7)
    Krimi

    02:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008)
    Drama

    03:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

  • 04:25

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:55

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Dvojčata (TV film) (1988)
    Pohádka

    10:05

    O čarovné Laskonce (TV seriál) (1989)
    Pohádka

    10:30

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    11:00

    První republika - Díl osmý (epizoda) (2018) (S03E09)

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    O bílém jadýrku (TV film) (1983)
    Pohádka

    13:30

    Dva lidi v ZOO (1989)
    Komedie / Rodinný

    15:05

    Cyprián a bezhlavý prapradědeček (TV film) (1997)
    Pohádka

    15:55

    Sen o krásné panně (TV film) (1995)
    Pohádka

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    20:05

    Lynč - Neúcta (epizoda) (2018) (E02)

    20:55

    Manu a Matěj na cestě do Říma (TV pořad) (2018)
    Dokumentární

    21:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:04

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:05

    Kriminalista - Na pokraji (epizoda) (2006)

    23:05

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:30

    Taggart: Zneužití důvěry (TV film) (2010)
    Krimi

    00:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:45

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:00

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:05

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:35

  • 04:00

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:25

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:50

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:55

    Maják a muzeum (TV film) (2015)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Brazílie ve víru tance (TV film) (2008)
    Dokumentární

    09:55

    České stopy (TV seriál) (2001)
    Dokumentární

    10:55

    Francouzské oldtimery v Česku aneb Sraz ve Zbirohu (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:15

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    11:40

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:10

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    12:35

    Veteran TV (TV seriál) (2011) (E3)
    Dokumentární / Rodinný

    13:05

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1223)
    Dokumentární / Publicistický

    13:20

    Palestina, v srdci Svaté země (TV film) (2013)
    Dokumentární

    14:15

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    14:45

    Na cestě - Na cestě po Plzeňsku (epizoda) (2007)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:15

    Kjúšú, ostrov dávných tradic (TV film) (2017)
    Dokumentární

    16:10

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:35

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    17:20

    Příběhy z Velké války (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Bedekr (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    18:45

    Káťa a Škubánek (TV seriál) (1982)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Zeměpis světa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    19:15

    Cizinec je našinec (TV seriál) (2013)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Dva muži v roce jedna (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    Nejúžasnější koncertní sál světa (TV film) (2017)
    Dokumentární

    21:55

    Pošťák vždy zvoní dvakrát (1981)
    Krimi / Drama

    23:55

    Brak (2002)
    Komedie

    01:20

    Queer: TOUKO (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:50

    Druhý pokus (TV film) (2005)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:15

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:45

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:50

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:15

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:40

    Hraje vám... (koncert) (2005)
    Hudební / Dokumentární

    04:15

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:25

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    21:30

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:25

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:15

    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    00:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:30

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:00

    Vzbuďte se, vojáci! (1994)
    Komedie / Drama

    07:20

    Válečný vůz (1967)
    Western / Akční

    09:15

    Brémští muzikanti (TV film) (2009)
    Fantasy / Pohádka

    10:25

    Sám doma a bohatý (1994)
    Komedie / Rodinný

    12:10

    Teleshopping

    12:35

    Tančím, abych žil (2006)
    Drama / Hudební

    14:50

    Teleshopping

    15:10

    Temný rytíř povstal (2012)
    Akční / Krimi

    18:10

    Kokosy na sněhu (1993)
    Dobrodružný / Komedie

    20:00

    Rivalové (1996)
    Komedie / Sportovní

    21:45

    Muž bez stínu (2000)
    Horor / Sci-Fi

    23:55

    Schindlerův seznam (1993)
    Drama / Historický

    03:05

    Nezvratný osud 2 (2003)
    Horor / Thriller

    05:25

  • 04:20

    Extant - Genetický kód (epizoda) (2015) (S02E04)

    05:05

    Grimm - Zerstörer přichází (epizoda) (2017) (S06E12)

    06:20

    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012) (E13)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:35

    Hvězdná brána - Časová smyčka (epizoda) (2000) (S04E06)

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E11)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:15

    Futurama - Opičí úlet (epizoda) (2013) (S07E17)

    12:45

    Simpsonovi - Pěst na oko (epizoda) (2013) (S24E15)

    13:10

    Simpsonovi - Temný rytíř zasahuje (epizoda) (2013) (S24E16)

    13:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:45

    14:15

    Simpsonovi - Služebník Páně (epizoda) (2013) (S24E18)

    14:45

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    15:20

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:55

    Futurama - Tydýt mimozemšťan (epizoda) (2013) (S07E16)

    16:15

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E12)
    Dokumentární / Reality-TV

    17:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:45

    Simpsonovi - Vočkovy nové šaty (epizoda) (2013) (S24E19)

    19:15

    Simpsonovi - Falešný virtuós (epizoda) (2013) (S24E20)

    19:45

    Simpsonovi - Sága o Carlovi (epizoda) (2013) (S24E21)

    20:15

    Simpsonovi - Výročí ve vlaku (epizoda) (2013) (S24E22)

    20:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:45

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    21:20

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:10

    Cesty k úspěchu (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    23:15

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:25

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E12)
    Dokumentární / Reality-TV

    00:25

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:25

    Vězni hororu (TV pořad) (2013) (E5)
    Soutěžní / Reality-TV

    02:25

    03:25

    Vězni hororu (TV pořad) (2013) (E5)
    Soutěžní / Reality-TV

    04:25

  • 04:05

    Raymonda má každý rád - Diamanty (epizoda) (1997) (S01E16)

    04:35

    Raymonda má každý rád - Hra na pravdu (epizoda) (1997) (S01E17)

    05:05

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    06:05

    06:35

    Raymonda má každý rád - Pes (epizoda) (1997) (S01E19)

    07:20

    Chůva k pohledání - The Finale: Part 1 (epizoda) (1999) (S06E21)

    07:50

    Chůva k pohledání - The Finale: Part 2 (epizoda) (1999) (S06E22)

    08:40

    Přístav - Potřebuju lodivoda (epizoda) (2016) (S03E10)

    09:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:50

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:05

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (E1)
    Reality-TV / Dokumentární

    12:55

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E195)
    Telenovela / Drama

    13:55

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E196)
    Telenovela / Drama

    14:55

    Velvet (TV seriál) (2014) (E16)
    Drama / Romantický

    16:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E197)
    Telenovela / Drama

    16:55

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E198)
    Telenovela / Drama

    18:05

    Gilmorova děvčata - Emily má rande (epizoda) (2004) (S05E09)

    19:00

    20:00

    Láska, děti a rodinné štěstí (TV film) (2010)
    Romantický

    21:55

    Velvet (TV seriál) (2014) (E17)
    Drama / Romantický

    22:55

    Tátové na tahu - Epizoda 8 (epizoda) (2018) (E08)

    00:00

    Gilmorova děvčata - Emily má rande (epizoda) (2004) (S05E09)

    00:55

    01:50

    Gordon Ramsay: Mistrovské vaření (TV pořad) (2012) (E3)
    Reality-TV

    02:50

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:05

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace