Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    10:35-14:15
    Nova Cinema
    Wyatt Earp (1994)
    Western / Životopisný

    Velkolepý americký western, který je dalším pokusem o zpracování životních osudů jednoho z nejslavnějších šerifů v dějinách Spojených států. Wyatt Earp, člověk, který se…

  • poster
    18:15-20:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Komedie

    Ebenezer Vydřigroš začíná vánoční svátky se svým obvyklým skrblickým opovržením. Ale když ho duchové Vánoc minulých, přítomných a budoucích vezmou na cestu, která mu…

  • poster
    20:00-21:45
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Andy odjíždí do kovbojského kampu a zanechává své hračky jejich osudu. Věci se dostanou do obrátek, když posedlý sběratel hraček Al McWhiggin, vlastník Alovy továrny na…

  • poster
    20:00-21:50
    ČT1
    Komedie / Pohádka

    V jihočeské vísce, uprostřed stříbrných rybníků a tmavých lesů, žije pohledný mládenec Jindřich, který se jednoho dne vydá do světa s pevným rozhodnutím vysvobodit…

  • poster
    20:15-23:00
    Prima
    Akční / Dobrodružný

    Agent 007 je zajat při tajné misi mezi Severní a Jižní Koreou. Britové mají korejského zajatce a nabídnou ho výměnou. Agent 007 se okamžitě přesune do Londýna. K…

  • poster
    20:20-22:55
    Nova
    Komedie

    Bohuš je rázovitý vesnický chlapík, který žije sám v rozpadající se chalupě. Pracuje jako dřevař, většinu času však se svými kumpány tráví popíjením slivovice a…

  • poster
    21:25-23:10
    Dvojka
    Komedie / Drama

    Tatiana Pauhofová a Ondřej Vetchý v slovensko-českém koprodukčním filmu o pokušení, tajemství i bezradnosti lásky, situovaném do třicátých let minulého století.Téma…

  • poster
    22:55-00:40
    Nova
    Akční / Thriller

    Brooklyn se proměnil ve válečnou zónu, kde spolu bojují brutální gangy. Když mafiáni zabijí jednoho z policistů, jeho kolega Gino Felino se rozhodne přijmout způsoby…

  • poster
    23:00-01:55
    Prima
    Akční / Drama

    8. prosince 1941, den po Pearl Harboru, vyhlašují Spojené státy válku Japonsku. Elitní námořní jednotky byly aktivovány, aby vybojovaly bitvy v Pacifiku. Bitvy, ve…

  • poster
    23:10-01:25
    Dvojka
    Polooblačno (divadelní záznam) (2014)
    Komedie / Drama

    K blížiacemu sa päťdesiatemu výročiu vzniku Radošinského naivného divadla napísal Stanislav Štepka veľkú dvojdielnu javiskovú hru zo života rodnej Radošiny, a zároveň…

  • poster
    23:45-02:00
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na…

TV program - pátek 26.7.

  • 06:00

    Rezonancia (TV film) (1998)
    Dokumentární / Životopisný

    06:25

    Dopraváčik uja Sládka (TV seriál) (2002)
    Rodinný

    06:35

    Bola raz jedna opera (TV seriál) (1993)
    Hudební / Rodinný

    06:45

    Bob a Bobek na cestách (TV seriál) (2003)
    Animovaný / Komedie

    06:55

    Bob a Bobek na cestách (TV seriál) (2003)
    Animovaný / Komedie

    07:00

    Franklin a Přátelé (TV seriál) (2010)
    Animovaný

    07:40

    Fidlibum (TV pořad) (2008)
    Rodinný

    07:45

    Zázračný ateliér (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    07:55

    Trpaslíci (TV pořad) (2014)
    Rodinný

    08:00

    Živá panoráma (TV pořad) (1998)
    Dokumentární / Hudební

    08:30

    S batohom cez hory (TV seriál) (1983)
    Dokumentární / Rodinný

    08:45

    Encyklopédia slovenských obcí (TV seriál) (1991)
    Dokumentární

    08:55

    Senior klub (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    09:25

    Návraty k hereckým legendám (TV seriál) (2013)
    Dokumentární / Publicistický

    09:45

    Dnešná Medea (TV film) (1989)
    Drama

    10:50

    Chvíľa pre pesničku (TV pořad) (1976)
    Hudební

    11:00

    Vrabce z Tŕnia (TV seriál) (1984)
    Rodinný

    11:40

    Cukrú a Krá (TV seriál) (1988)
    Animovaný

    11:50

    Skála papuchalků (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    11:55

    Trpaslíci (TV pořad) (2014)
    Rodinný

    12:10

    Živá panoráma (TV pořad) (1998)
    Dokumentární / Hudební

    12:35

    Mojich sedem divov (TV pořad) (1987)
    Talk-show

    13:05

    Dobrá správa (TV film) (1995)
    Hudební / Komedie

    13:30

    Víno vinovaté (TV film) (1983)
    Krátkometrážní / Komedie

    14:15

    Cyklistika - Tour de France

    18:05

    Tajomný ostrov (TV seriál) (1984) (E5)
    Dobrodružný / Rodinný

    18:30

    Cukrú a Krá (TV seriál) (1988)
    Animovaný

    18:40

    Skála papuchalků (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Rodinný

    18:45

    Trpaslíci (TV pořad) (2014)
    Rodinný

    18:50

    Fidlibum (TV pořad) (2008)
    Rodinný

    19:00

    Franklin a Přátelé (TV seriál) (2010)
    Animovaný

    19:35

    Zázračný ateliér (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    19:50

    Správy RTVS pre nepočujúcich (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    20:00

    Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker

    20:04

    Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker

    20:10

    Mongolsko - Ve stínu Čingischána (2010)
    Dokumentární

    21:05

    Dialóg s planétou (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:25

    Kruté radosti (2002)
    Komedie / Drama

    23:10

    Polooblačno (divadelní záznam) (2014)
    Komedie / Drama

    01:25

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:30

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Drazí sousedé - Stará pila (epizoda) (2016) (E18)
    Drama / Rodinný

    10:00

    Kriminálka Anděl - Nenávist (epizoda) (2010) (S02E05)
    Krimi / Drama

    11:10

    Helena - Oko bere (epizoda) (2012) (S02E04)
    Komedie / Rodinný

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Přijímací zkouška (epizoda) (1992) (S02E01)
    Komedie / Rodinný

    12:55

    Ordinace v růžové zahradě - Sami proti všem (epizoda) (2014) (S09E76)
    Rodinný / Drama

    14:10

    Můj přítel Monk - Pan Monk a nudista (epizoda) (2007) (S06E03)
    Komedie / Krimi

    15:05

    Můj přítel Monk - Pan Monk a špatná přítelkyně (epizoda) (2007) (S06E04)
    Komedie / Krimi

    16:00

    Námořní vyšetřovací služba - Vrátit odesílateli (epizoda) (2016) (S13E21)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:20

    Krok za krokem - Být či nebýt (epizoda) (1992) (S02E02)
    Komedie / Rodinný

    18:50

    Hospoda - Stávka (epizoda) (1996) (S01E20)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    22:55

    Nemilosrdná spravedlnost (1991)
    Akční / Thriller

    00:40

    Můj přítel Monk - Pan Monk a nudista (epizoda) (2007) (S06E03)
    Komedie / Krimi

    01:30

    Můj přítel Monk - Pan Monk a špatná přítelkyně (epizoda) (2007) (S06E04)
    Komedie / Krimi

    02:10

    Námořní vyšetřovací služba - Vrátit odesílateli (epizoda) (2016) (S13E21)
    Akční / Komedie

    03:10

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:50

    Ordinace v růžové zahradě - Sami proti všem (epizoda) (2014) (S09E76)
    Rodinný / Drama

    04:55

  • 04:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:15

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (E9)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:45

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S7E1)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Dočasná výměna (epizoda) (1978) (S06E22)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Potterovo odvolání (epizoda) (1978) (S06E23)
    Komedie / Drama

    08:55

    M*A*S*H - Dr. Winchester a Mr. Hyde (epizoda) (1978) (S06E24)
    Komedie / Drama

    09:25

    Láska, děti a rodinné štěstí (TV film) (2010)
    Romantický

    11:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S6E10)
    Krimi / Drama

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S10E3)
    Drama

    13:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E10)
    Krimi

    14:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E11)
    Krimi

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Dnes neumírej (2002)
    Akční / Dobrodružný

    23:00

    Kód Navajo (2002)
    Akční / Drama

    01:55

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E10)
    Krimi

    02:55

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E11)
    Krimi

    06:20

  • 04:50

    Toulavá kamera - Za rodinným stříbrem (TV pořad) (2018) (E2)
    Publicistický

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    06:00

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    06:20

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    06:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Zavedená praxe (epizoda) (1989)
    Drama / Komedie

    09:50

    Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky (TV pořad) (2000)
    Talk-show / Komedie

    10:25

    Nemocnice na kraji města - Gravidita (epizoda) (1981) (S02E02)
    Drama / Psychologický

    11:25

    Návštěvníci - Návrat do budoucnosti (epizoda) (1983) (E15)
    Sci-Fi / Rodinný

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Horákovi - Maminka (epizoda) (2006) (S01E15)
    Komedie / Rodinný

    13:20

    Kouzelník ještě nepřišel (TV pořad) (1988)
    Komedie

    14:10

    15:15

    Neobyčejné životy - Gabriela Vránová (epizoda) (2010)
    Dokumentární / Životopisný

    16:10

    To je vražda, napsala - Ohni hoř a kotli vař (epizoda) (1989)
    Drama / Komedie

    17:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Toulavá kamera - Za rodinným stříbrem (TV pořad) (2018) (E3)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Princezna ze mlejna (1994)
    Komedie / Pohádka

    21:50

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:49

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:50

    Hercule Poirot - Únos ministerského předsedy (epizoda) (1990)
    Krimi / Drama

    23:45

    00:30

    Doktorka Fosterová - Epizoda 2 (epizoda) (2017) (S02E02)
    Drama

    01:20

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:50

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    01:55

    Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Sportovní

    02:45

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:20

  • 04:00

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:30

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    04:55

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:20

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    S kuchařem kolem světa po Paříži (TV pořad) (2016) (E3)
    Dokumentární

    09:25

    Objevování pravdy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární / Historický

    10:10

    Záhada kodexu XIV A 13 (TV film) (2014)
    Dokumentární

    11:05

    Rozluštění pokladu (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    11:55

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    12:00

    Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (TV seriál) (2016) (E4)
    Dokumentární / Historický

    12:45

    Záhady starého Egypta (TV seriál) (2008) (E9)
    Dokumentární

    13:00

    Hitlerova vražedná mašinérie (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární / Historický

    13:50

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie (TV film) (1995) (E2)
    Dokumentární / Válečný

    14:50

    Historie.cs (TV pořad) (2008)
    Dokumentární / Publicistický

    15:45

    Rwanda, země hor a kopců (TV film) (2016)
    Dokumentární

    16:40

    Na cestě - Na cestě po Jindřichohradecku (epizoda) (2012)
    Dokumentární

    17:05

    Máte psa génia? (TV seriál) (2015) (E2)
    Dokumentární

    17:50

    18:45

    Tarbíci (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Krátkometrážní

    18:55

    Proč letadla padají (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Osamělá holubice (TV seriál) (1989)
    Drama / Western

    21:40

    Vinnetou - Vinnetou: Nový svět (epizoda) (2016)
    Dobrodružný / Western

    23:40

    Alcatraz - Největší útěky (TV seriál) (2018) (E1)
    Dokumentární

    00:25

    Ponorka - Zweifel (epizoda) (2018) (E04)
    Drama / Válečný

    01:25

    Překupníci (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    02:05

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    02:50

    Styl (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    03:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:35

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    04:00

  • 04:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    13:55

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Takhle tu žijeme! (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV seriál) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:40

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    20:55

    Cabaret (TV pořad) (2017)
    Hudební

    22:20

    Nikdo není perfektní (TV pořad) (2014)
    Komedie

    23:55

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Rituál (epizoda) (2004) (S05E14)
    Krimi / Drama

    00:50

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Rodiny (epizoda) (2004) (S05E15)
    Krimi / Drama

    01:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:45

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:50

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:50

  • 04:40

    Kopí osudu (TV film) (2010)
    Dobrodružný

    06:50

    Můj přítel Monk - Pan Monk a jeho fanynka (epizoda) (2007) (S06E01)
    Komedie / Krimi

    07:45

    Můj přítel Monk - Pan Monk a raper (epizoda) (2007) (S06E02)
    Komedie / Krimi

    08:35

    Lego DC Super hrdinové: Útěk z Gothamu (2016)
    Animovaný / Akční

    10:05

    Teleshopping

    10:35

    Wyatt Earp (1994)
    Western / Životopisný

    14:15

    Teleshopping

    14:45

    Baterie nejsou v ceně (1987)
    Rodinný / Fantasy

    16:45

    Drsňák Dudley (1999)
    Rodinný / Komedie

    18:15

    Vánoční koleda (2009)
    Animovaný / Komedie

    20:00

    Toy Story 2: Příběh hraček (1999)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:45

    Astronautova žena (1999)
    Sci-Fi / Thriller

    23:45

    Trestná lavice (2005)
    Komedie / Drama

    02:00

    Dívka (TV film) (2012)
    Životopisný / Drama

    04:15

  • 04:00

    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012) (E4)
    Reality-TV / Dobrodružný

    05:00

    Městečko Fortitude - Epizoda 6 (epizoda) (2015) (S01E06)
    Drama / Mysteriózní

    06:35

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (S2E5)
    Dokumentární / Komedie

    07:35

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S2E20)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E10)
    Komedie / Reality-TV

    11:10

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:20

    Futurama - Rozvod po mutantsku (epizoda) (2012) (S07E05)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Simpsonovi - Milhouse tu už nebydlí (epizoda) (2004) (S15E12)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - Chytrý a chytřejší (epizoda) (2004) (S15E13)
    Animovaný / Komedie

    13:45

    Simpsonovi - Hádej, kdo přijde na večeři (epizoda) (2004) (S15E14)
    Animovaný / Komedie

    14:15

    Simpsonovi - Den pro závislosti (epizoda) (2004) (S15E15)
    Animovaný / Komedie

    14:45

    Teorie velkého třesku - Mateřská shoda (epizoda) (2009) (S03E11)
    Komedie / Romantický

    15:10

    Teorie velkého třesku - Okultní klamy (epizoda) (2010) (S03E12)
    Komedie / Romantický

    15:35

    Futurama - Ostudový dotek (epizoda) (2012) (S07E06)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E11)
    Komedie / Reality-TV

    16:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Basa tvrdí charakter (epizoda) (2004) (S15E16)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Nevěsta na úprku (epizoda) (2004) (S15E17)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Chyť je, když to dokážeš (epizoda) (2004) (S15E18)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Super Simpson (epizoda) (2004) (S15E19)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)
    Akční / Sci-Fi

    22:15

    Loch-ness teror (TV film) (2008)
    Sci-Fi

    00:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E11)
    Komedie / Reality-TV

    01:10

    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012) (E5)
    Reality-TV / Dobrodružný

    02:00

    Městečko Fortitude - Epizoda 7 (epizoda) (2015) (S01E07)
    Drama / Mysteriózní

    03:00

    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012) (E5)
    Reality-TV / Dobrodružný

    04:00

  • 04:15

    Modrý kód - Poloviční radost (epizoda) (2017) (S01E25)
    Drama / Psychologický

    06:05

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    06:50

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    07:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:00

    Modrý kód - Doktorské superstar (epizoda) (2017) (S01E26)
    Drama / Psychologický

    10:10

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:20

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:05

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E90)
    Telenovela

    14:05

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E91)
    Telenovela

    15:00

    Ranč Heartland - The Happy List (epizoda) (2010) (S03E14)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E92)
    Telenovela

    16:55

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E93)
    Telenovela

    17:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S7E12)
    Drama / Rodinný

    18:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S7E13)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Láska, děti a kouzlo domova (TV film) (2011)
    Romantický / Drama

    21:55

    Ranč Heartland - Second Chances (epizoda) (2010) (S03E15)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    00:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S7E12)
    Drama / Rodinný

    01:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S7E13)
    Drama / Rodinný

    02:00

    Faktický odborník (TV pořad) (2005) (S2E9)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:15

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace