Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – středa 12.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:35

Novashopping

08:50

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:50

Specialisté - Synové (2020) (epizoda) (S05E03)

Krimi / Thriller
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:50

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:30

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
13:40

Dr. House - Okamžitá karma (2009) (epizoda) (S06E04)

Drama / Mysteriózní
14:40

Dr. House - Statečné srdce (2009) (epizoda) (S06E05)

Drama / Mysteriózní
15:35

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

MasterChef Česko 6 (2022) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
21:35

Utajený šéf (2018) (pořad)

Reality-TV
23:05

Dr. House - Okamžitá karma (2009) (epizoda) (S06E04)

Drama / Mysteriózní
00:05

Dr. House - Statečné srdce (2009) (epizoda) (S06E05)

Drama / Mysteriózní
01:05

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad)

Publicistický
01:40

Utajený šéf (2018) (pořad)

Reality-TV
02:45

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
03:50

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
05:30

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Henry, prosím, vraťse domu (1972) (epizoda) (S01E09)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:15

M*A*S*H - Nenávidím tajemství (1972) (epizoda) (S01E10)

Komedie / Drama / Válečný
08:45

M*A*S*H - Bakteriologická válka (1972) (epizoda) (S01E11)

Komedie / Drama / Válečný
09:15

Zoo - Až na krev (2022) (epizoda) (S02E13)

Rodinný / Drama
10:30

Walker, Texas Ranger - Pan Spravedlnost (1997) (epizoda) (S06E09)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Dokonalé vraždy (2013) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Drama / Mysteriózní
12:30

Komisař Rex - Zdánlivě snadný případ (1999) (epizoda) (S05E05)

Krimi / Akční / Mysteriózní
13:35

Námořní vyšetřovací služba - V prachu (2012) (epizoda) (S09E23)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Hořký svět - Honzíkova cesta (2022) (epizoda) (E07)

Komedie
21:35

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
22:40

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
23:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:00

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
02:00

Námořní vyšetřovací služba - V prachu (2012) (epizoda) (S09E23)

Akční / Krimi / Drama
02:55

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Dokonalé vraždy (2013) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:55

Komisař Rex - Zdánlivě snadný případ (1999) (epizoda) (S05E05)

Krimi / Akční / Mysteriózní
04:45

13. komnata - 13. komnata Aleše Cibulky (2022) (epizoda) (S19E05)

Dokumentární / Životopisný
05:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Důstojný odpočinek pro stromy (2015) (epizoda) (S03E05)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:05

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
10:35

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
11:10

Bakaláři - Dioptrie (1980) (epizoda) (S09E07)

Komedie / Krátkometrážní
11:25

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Zázračné bylinky (2022) (pořad)

Publicistický
14:30

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Omáčka (1984) (epizoda) (E02)

Komedie
15:45

Na krok od nebe - Hon na člověka (2015) (epizoda) (S03E06)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
16:45

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:05

Losování Sportky a Šance

20:10

Četnické humoresky - Havrani (2007) (epizoda) (S03E06)

Komedie / Krimi
21:40

13. komnata - 13. komnata Marcely Králové (2022) (epizoda) (S19E06)

Dokumentární / Životopisný
22:09

Výsledky losování Šťastných 10

22:10

Já, Mattoni - Nahý muž (2016) (epizoda) (E05)

Životopisný / Drama / Historický
23:10

Maigret - Maigret a noc na křižovatce (1992) (epizoda) (E06)

Krimi / Drama / Mysteriózní
00:40

Kde bydlely princezny (2010) (pořad)

Dokumentární
01:05

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
01:35

Na forbíně TM (2012) (pořad)

Talk-show
02:15

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:05

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
04:30

Čaj pro třetího (2003) (pořad)

Dokumentární / Talk-show
05:00

Pomáháme jim přežít - Divocí koně a velbloudi (2019) (epizoda) (E01)

Dokumentární
05:25

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem - Epizoda 5 (2022) (epizoda) (E05)

Dokumentární
09:00

Nejúžasnější díla lidských rukou (2018) (seriál)

Dokumentární
09:50

Národní park Big Bend (2020) (TV film)

Dokumentární
10:35

Zvířata s kamerami - Austrálie (2021) (epizoda) (S02E02)

Dokumentární
11:30

Japonská města, Kjóto a Nara (2016) (TV film)

Dokumentární
12:20

Obří dopravní uzly (2018) (seriál)

Dokumentární
13:10

Dynastie Windsorů (2020) (seriál)

Dokumentární
13:55

Belgičanka pod Řípem (2021)

Dokumentární / Krátkometrážní
14:20

Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)

Dokumentární
14:25

Modrá zóna dlouhověkosti (2019) (seriál)

Dokumentární
15:20

Televizní klub neslyšících (2011) (pořad)

Publicistický / Rodinný
15:50

Chci svou zemi zpět (2020) (TV film)

Dokumentární
17:20

Osm dní, které utvořily Řím (2017) (seriál)

Historický / Drama / Dokumentární
18:05

Majáky - Epizoda 6 (2022) (epizoda) (E06)

Dokumentární
18:15

Tajemství migrace v přírodě (2018) (seriál)

Dokumentární
19:10

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

S’-čchuan a Čchung-čching (2018) (TV film)

Dokumentární
21:00

Svět na talíři - Bangkok (2022) (epizoda) (E06)

Dokumentární
21:35

Bedekr (2014) (pořad)

Dokumentární
22:00

Péče o duši - Příběhy duše a práce (2022) (epizoda) (E01)

Dokumentární
22:30

Všichni moji blízcí (1999)

Drama / Historický / Válečný
00:10

Balthazar - Proti všem (2020) (epizoda) (S03E04)

Thriller
01:00

DobroDRUH (2015) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
01:30

Na houby (2011) (pořad)

Dokumentární
01:55

Historie.cs (2008) (pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
02:50

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
03:15

Hraje vám... (2005) (koncert)

Hudební / Dokumentární
03:50

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:05

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:35

Teleshopping Soukup shop

12:55

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:50

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:40

Příběh velké lásky (2022) (pořad)

Publicistický
17:00

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
17:50

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
21:30

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
22:20

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:50

Jaromír Soukup LIVE (2018) (pořad)

Publicistický
23:55

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
00:35

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
00:40

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
01:55

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:50

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
04:45

Vážený diktátore (2017)

Komedie
06:10

Daredevil (2003)

Akční / Dobrodružný / Thriller
08:05

Teleshopping

08:35

Dr. House - Impozantní selhání (2009) (epizoda) (S06E02)

Drama / Mysteriózní
09:30

Dr. House - Tyran (2009) (epizoda) (S06E03)

Drama / Mysteriózní
10:30

Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň (2011)

Komedie / Rodinný / Romantický
12:05

Teleshopping

12:25

Velká rána (2004)

Krimi / Thriller / Komedie
14:05

Slavnosti sněženek (1983)

Komedie
15:30

Mumie se vrací (2001)

Fantasy / Akční / Dobrodružný
18:00

Viktorie a Abdul (2017)

Životopisný / Drama / Historický
20:00

Muž z oceli (2013)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
22:40

Vzmuž se (2015)

Komedie / Romantický
00:15

Mandy - Kult pomsty (2018)

Mysteriózní / Horor / Fantasy
02:30

Halloween (2018)

Horor / Thriller
04:10

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:30

Partička (2011) (pořad)

Komedie
07:50

Magic Show (2022) (pořad)

Talk-show / Zábavný
08:25

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
09:30

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
10:35

Hvězdná brána - Moebius, část první (2005) (epizoda) (S08E19)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:30

Hvězdná brána - Moebius, část druhá (2005) (epizoda) (S08E20)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Přehlídka veteránů (2019) (epizoda) (S11E07)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:25

Simpsonovi - Stůj, nebo můj pes vystřelí (2007) (epizoda) (S18E20)

Animovaný / Komedie
13:55

Simpsonovi - 24 minut (2007) (epizoda) (S18E21)

Animovaný / Komedie
14:25

Simpsonovi - Jak si Kent pustil pusu na špacír (2007) (epizoda) (S18E22)

Animovaný / Komedie
14:55

Simpsonovi - Rád létá, a ne, že ne (2007) (epizoda) (S19E01)

Animovaný / Komedie
15:15

Hvězdná brána - Avalon, část první (2005) (epizoda) (S09E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Avalon, část druhá (2005) (epizoda) (S09E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Lidské zdroje (2019) (epizoda) (S11E08)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Homer a Lisa ve při (2008) (epizoda) (S20E06)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - MyPody a sousedi (2008) (epizoda) (S20E07)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Burns a včely (2008) (epizoda) (S20E08)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Hysterka Líza (2009) (epizoda) (S20E09)

Animovaný / Komedie
20:15

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
21:25

Fotr na tripu (2021) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV / Dobrodružný
22:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Všechny ty maličkosti (2022) (epizoda) (S13E11)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
23:10

Cyklosalon.tv (2021) (pořad)

Publicistický
23:40

Simpsonovi - Homer a Lisa ve při (2008) (epizoda) (S20E06)

Animovaný / Komedie
00:10

Simpsonovi - MyPody a sousedi (2008) (epizoda) (S20E07)

Animovaný / Komedie
00:40

Simpsonovi - Burns a včely (2008) (epizoda) (S20E08)

Animovaný / Komedie
01:10

Simpsonovi - Hysterka Líza (2009) (epizoda) (S20E09)

Animovaný / Komedie
01:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Radiační poplach (2013) (epizoda) (S05E08)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
02:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Pod vlivem (2022) (epizoda) (S13E09)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
03:30

Star Trek: Discovery - Nový začátek (2017) (epizoda) (S01E03)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
04:05

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
05:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:50

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
08:00

Obchoďák - Z deště pod okap (2012) (epizoda) (E24)

Drama / Komedie
09:35

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:30

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
11:45

Není větší lásky (1995) (TV film)

Drama / Romantický
13:40

Rodina doktora Kleista - Dny plné starostí (2004) (epizoda) (S01E11)

Rodinný
14:45

Rodina doktora Kleista - Zakázaná láska (2004) (epizoda) (S01E12)

Rodinný
15:50

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
16:50

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
17:50

Rodina doktora Kleista - Zase bude dobře (2004) (epizoda) (S01E13)

Rodinný
18:55

Rodina doktora Kleista - Žádost o ruku (2006) (epizoda) (S02E01)

Rodinný
20:00

Střípky vzpomínek (1996) (TV film)

Drama / Romantický
22:00

Ošklivka Katka - Známý fígle (2008) (epizoda) (S01E06)

Komedie / Romantický
23:10

Zoo - Až na krev (2022) (epizoda) (S02E13)

Rodinný / Drama
00:20

Zoufalé manželky - Už si vzpomínám (2007) (epizoda) (S03E14)

Drama / Komedie / Mysteriózní
01:15

Zoufalé manželky - Všechny ty maličkosti, co děláte spolu (2007) (epizoda) (S03E15)

Drama / Komedie / Mysteriózní
02:15

Čarodějky - Vymývání mozku (2001) (epizoda) (S04E07)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:15

Čarodějky - Černý jako Cole (2001) (epizoda) (S04E08)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama