Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  Michael Nyqvist (herec, nar. 1960)

  Michael Nyqvist, známý švédský herec, se narodil 8.listopadu 1960 ve Stockholmu. Jako dítě byl adoptován ze sirotčince, jeho biologický otec byl Ital. Dětství trávil stejně jako většina švédských chlapců - v zimě hrál hokej a v létě fotbal. V sedmnácti žil… (více)

 • foto

  James Wan (režisér / scenárista / producent / střihač / herec, nar. 1977)

  James Wan se narodil 27.2.1977 ve městě Kuching v Malajsii. Vychován byl v Perth v Západní Austrálii. Už od 11-ti let bylo jeho snem věnovat se filmařině. Svůj sen následoval, když začal navštěvovat školu Royal Melbourne of Technology, dokončenou titulem A.B.… (více)

 • foto

  Scarlett Johansson (herečka / režisérka / scenáristka / producentka, nar. 1984)

  „Dokáži se stejně dobře ztotožnit se svojí šestaosmdesátiletou babičkou i se svojí sestrou.“   Na rozdíl od hereček její generace Elishy Cuthbert, Natalie Portman či Keiry Knightley dělá už dlouho dojem zralé, dospělé ženy. Přitom je o celých šest let mladší… (více)

 • foto

  Michael Bay (režisér / producent / herec, nar. 1965)

  "Nepřišel jsem léčit rakovinu, ale bavit lidi." - Michael Bay na adresu jednoho ze svých kritiků.Narodil se jako Michael Benjamin Bay 17. února 1965 v Los Angeles. Indetita jeho otce asi nebude nikdy pořádně vysvětlena. Podle Baye je jím slavný režisér John… (více)

 • foto

  Laura Haddock (herečka, nar. 1985)

  Laura Haddock se narodila v roce 1985 v Hatfield, Hertfordshire, Anglie. Tato talentovaná herečka vyrůstala v Hatfieldu se svou sestrou a rodiči. Navštěvovala školu St. George's School a v sedmnácti letech odjela do Londýna za účelem studií dramatu, kde nyní… (více)

 • foto

  Vera Farmiga (herečka / producentka / režisérka, nar. 1973)

  Vera Farmiga se narodila 6. 8. 1973 v Passaic County, New Jersey, Mykolovi a Lyubě Farmigovým. Vyrůstala v silně katolicky založené rodině v ukrajinské komunitě, anglicky se naučila až v šesti letech. V mládí velmi ráda a dobře hrála na piáno a tancovala,… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Kateřina Macháčková (herečka, nar. 1949)

  Narodila se 30. listopadu 1949 v Praze. Maminka Věra Štiborová byla operní pěvkyně, tatínek herec a režisér Miroslav Macháček. Její dědeček z matčiny strany nadšený filmař amatér, otcova matka zapálená divadelní ochotnice Když se rodiče… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 13 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace