Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  David Yates (režisér / herec, nar. 1963)

  David Yates se narodil roku 1963 ve Velké Británii. Režisérem se chtěl stát od té doby, kdy viděl Čelisti Stevena Spielberga. Ve čtrnácti letech mu matka koupila jeho první kameru. Poté začal dělat krátké filmy se svým bratram, Andrewem.Studoval politiku,… (více)

 • foto

  Rami Malek (herec / producent, nar. 1981)

  Rami Malek se narodil 12.5.1981 v Los Angeles, Kalifornie. Rami je egyptského původu, má bratra, identické dvojče Samiho. Obdržel cenu BFA (Bachelor of Fine Arts) na univerzitě v Evansville. V současnosti stále žije v Los Angeles.Ramiho hereckou kariéru… (více)

 • foto

  Eddie Redmayne (herec, nar. 1982)

  „Rád bych řekl, že jsem z těch lidí, kteří nemůžou vystát dívat se na sebe. Ale já si nemůžu pomoct – musím se dívat. Na to jsem až moc zvědavý."Eddie Redmayne se narodil 6. ledna 1982 v Londýně do rodiny finančníků. Na prestižní střední školu Eton College… (více)

 • foto

  David Mackenzie (režisér / scenárista, nar. 1966)

  Jeho snímek Samec (2009), s Ashtonem Kutcherem a Anne Hecheovou v hlavní roli, měl premiéru na festivalu Sundance v roce 2009. Jeho čtvrtý film Hallam Foe (2007) je držitelem osmi mezinárodních ocenění, včetně ceny Prize of the Guild of German Art House… (více)

 • foto

  Pedro Pascal (herec, nar. 1975)

  Pedro Pascal je profesionální chilský herec, který se do povědomí diváků dostal rolí Oberyna "Rudé zmije" Martella ve čtvrté sérii populárního seriálu HRA O TRŮNY. Pedro se narodil v hlavním městě Chile Santiagu, ale zde moc dlouho nepobýval. Kvůli… (více)

 • foto

  Johnny Depp (herec / producent / režisér / scenárista, nar. 1963)

  „Marnil jsem čas drogami a alkoholem a někdy to byl skoro zázrak, že jsem se ráno vůbec ještě probudil.“   Chtěl být rockovou hvězdou, prorazil v podivných filmech a je z něj uznávaný herec. Jeden z umělců své generace s nejvíce dobrodružnou a bohémskou… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Rudolf Hrušínský ml. (herec, nar. 1946)

  Stejně tak jako jeho bratr Jan je Rudolf Hrušínský další generací slavného hereckého rodu. Narodil se 5. října 1946 v Praze. Na konzervatoři studoval hru na akordeon, na DAMU vystudoval herectví. Ve filmu debutoval ještě jako student.Od… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 64 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace