Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  Clint Eastwood (režisér / producent / herec / skladatel / účinkující, nar. 1930)

  „Miluji každý aspekt filmové tvorby.“   Vysoká postava a tvář ostrých rysů herce, proslaveného ze světa málomluvných westernů či policajtských thrillerů. Kdo by si pomyslel, že někdo takový se nakonec ještě zapíše režií uměleckých filmů zabalených do… (více)

 • foto

  Alec Baldwin (herec / producent / účinkující / režisér, nar. 1958)

  Dříve představován jako jeden z nejsvůdnějších herců, dnes obézní, zato charakternější herec, proslavený nejen svými rolemi, ale hlavně svým manželstvím s Kim Basingerovou. Tak by se dal velice stručně shrnout životopis z povědomí filmových fanoušků.Alec… (více)

 • foto

  Jaye Davidson (herec / účinkující, nar. 1968)

  Jaye Davidson (vlastním jménem Alfre Amey) se narodil 21.3.1968, ve městě Riverside v Kalifornii. Jeho otec pochází z Ghany a matka je Angličanka. Když mu byly dva roky, tak se jeho rodina přestěhovala do Hertfordshire v Anglii. Jaye byl rebel a ve škole měl… (více)

 • foto

  Christopher Nolan (režisér / scenárista / producent / kameraman / střihač / herec / účinkující, nar. 1970)

  Christopher Nolan se narodil 30. července 1970 v Londýně britskému otci a americké matce. Když v jeho sedmi letech zachvátila svět mánie jménem Star Wars, nevyhnula se ani jemu a se svým starším bratrem Mattem začal natáčel na otcovou 8 mm kameru krátké… (více)

 • foto

  Scarlett Johansson (herečka / účinkující / režisérka / scenáristka / producentka, nar. 1984)

  „Dokáži se stejně dobře ztotožnit se svojí šestaosmdesátiletou babičkou i se svojí sestrou.“   Na rozdíl od hereček její generace Elishy Cuthbert, Natalie Portman či Keiry Knightley dělá už dlouho dojem zralé, dospělé ženy. Přitom je o celých šest let mladší… (více)

 • foto

  Steve Carell (herec / scenárista / producent / účinkující / tvůrce / režisér, nar. 1962)

  Steven John Carell sa narodil 16. 8. 1962 v Concorde štáte Massachusetts. Tento talentovaný herec súčasne patrí k najpopulárnejším tváram americkej komédie. Jeho otec Edwin Caroselli bol pôvodom Talian (priezvisko si zmenil ešte predtým ako sa narodil Steve)… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Nick Frost (herec / scenárista / účinkující, nar. 1972)

  Trochu silnějšího, ale věčně optimistického Angličana jako je tento si nelze nevšimnout. Objevuje se ve filmech sice výjimečně, ale když už se objeví, tak to za to většinou stojí. Ať už mluvíme o SOUMRAKU MRTVÝCH nebo JEDNOTCE PŘÍLIŠ… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 179 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví