Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  Asa Butterfield (herec, nar. 1997)

  Asa Butterfield se narodil 1. dubna 1997 v Islingtonu v Londýně. Jednou týdně dochází do dramatického kroužku. Butterfield se také věnuje hudbě a hraje velice dobře na klavír a ne až tak dobře na kytaru. Rád zpívá a v roce 2003 nahrál písničku, se kterou se… (více)

 • foto

  Mahershala Ali (herec, nar. 1974)

  Ali se narodil 16. února 1974 v americkém městě Oakland ve státě California. Byl vychován jako křesťan, ale v pozdějších letech přešel na islámskou víru. Do povědomí fanoušků filmů a seriálů se dostává od roku 2001. Na počátku své kariéry se objevuje v… (více)

 • foto

  Martin Hofmann (herec / producent, nar. 1978)

  Činoherní herectví vystudoval na pražské DAMU (2000) v ročníku profesora Miloše Horanského, Borise Rösnera a Evy Salzmannové. V době studií začal hostovat v pražském Rokoku, kam nastoupil do angažmá. Po odchodu na volnou nohu následovala spolupráce s Dušanem… (více)

 • foto

  Gillian Anderson (herečka / režisérka / scenáristka, nar. 1968)

  Gillian vyrastala od svojich dvoch rokov v Londýne. V časoch jej dospievania sa rodina rozhodla presťahovať naspäť do Štátov a usadila sa v Michigane. Na strednej škole dostala prezývku triedny šašo, pretože rada provokovala okolie svojim nekonvenčným a… (více)

 • foto

  Yorgos Lanthimos (režisér / scenárista / producent / střihač / herec, nar. 1973)

  Giorgos Lanthimos se narodil v roce 1973 v Aténách, kde také vystudoval filmovou a televizní režii na Helénské filmové a televizní škole Stavrakos. Během 90.let natočil několik videoklipů pro Řecké tanečně-divadelní skupiny.Od roku 1995 režíroval množství… (více)

 • foto

  Alfonso Cuarón (režisér / scenárista / střihač / producent / herec / kameraman, nar. 1961)

  Mexický režisér, jehož jméno v Hollywoodu rychle roste, započal svou kariéru v mexické televizi. Po studiích na Mexico's CUEC, Cuaron začal experimentálně pracovat jeko asistent režie mnoha anglicky mluvených filmů vzniklých v Mexiku a Latinské Americe (Gaby… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Gustave Kervern (herec / režisér / scenárista / producent, nar. 1962)

  Benoît Delépine, který psal původně scénáře ke komiksům (např. L’imposteur, La Bombe a God Killer), a Gustave Kervern se poprvé potkali před patnácti lety během práce na televizním satirickém pořadu s legendárními gumáky (Guignols de… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 7 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace