Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  Quentin Tarantino (režisér / scenárista / herec / producent / kameraman / účinkující / střihač, nar. 1963)

  Quentin Tarantino se narodil 27. března roku 1963 v americkém Knoxville teprve šestnáctileté Connie Tarantinové. Své jméno Quentin dostal podle matčiny oblíbené televizní postavy Quinta ze seriálu "Gunsmoke". Quentinův otec byl jistý Tony Tarantino, který… (více)

 • foto

  David Fincher (režisér / herec / účinkující, nar. 1962)

  "Nechodil som na filmovú školu, pretože som to nepotreboval. Čo je to réžia zistíte až po tom čo sa začne stmievať a vy máte ešte stihnúť natočiť tri scény."David Fincher sa narodil v roku 1962 v Denvere, Colorado, a vyrastal v Marin County, California. Po… (více)

 • foto

  Richard Madden (herec / účinkující, nar. 1986)

  Rodiče tohoto skotského herce se jmenují Pet a Richard. Narodil se nedaleko Glasgow, kde navštěvoval PACE Youth Theatre a vystudoval Royal Scottish Academy of Music and Drama. Ještě jako student hrál Romea v divadelní hře Romeo a Julie v Globe Theatre v… (více)

 • foto

  Margot Robbie (herečka / producentka / účinkující, nar. 1990)

  Australská herečka Margot Robbie se narodila na jihovýchodě Austrálie v městě Gold Coast, kde strávila spoustu volného času na farmě u svých prarodičů. Vystudovala školu Somerset College. V jejich pozdějších letech se stěhuje do Melbourne, kde se snaží… (více)

 • foto

  Brad Pitt (herec / producent / účinkující, nar. 1963)

  Od začátku devadesátých let přitahuje pozornost diváků i médií, ale protože nehýří informacemi ani aférami ze svého soukromí, nezbývá, než si přiznat, že Pitta téměř neznáme.   I když dnes nikdo nepochybuje o jeho hereckém talentu, nezapomene přitom ani… (více)

 • foto

  Leonardo DiCaprio (herec / producent / účinkující / scenárista, nar. 1974)

  Držitel mnoha cen a trojnásobný držitel nominace na Oscara. Za roli ve filmu Quentina Tarantina Nespoutaný Django byl nominován na Zlatý glóbus. Před filmem Nespoutaný Django hrál v režii Clinta Eastwooda hlavní roli ve filmu J. Edgar. Za svůj výkon v tomto… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Eion Bailey (herec, nar. 1976)

  Eion Bailey vyrůstal v Santa Ynez Valley v Kalifornii. Když nehrál basseball nebo nelétal (jeho otec vlastnil jednu z menších leteckých společností), tak navštěvoval s přáteli blízké turistické město Solvang. Ve škole nebyl nejlepším žákem… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 5 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace