Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  Johnny Depp (herec / producent / režisér / scenárista, nar. 1963)

  „Nechci, aby moje děti skočily na lep pouličním dealerům. To jim radši koupím jointa sám.“ - Johnny DeppCelým jménem John Christopher Depp II se narodil 9. června 1963 v Owensboro ve státě Kentucky, jako nejmladší ze čtyř sourozenců. Jeho otec byl inženýr a… (více)

 • foto

  Ridley Scott (režisér / producent / herec / scenárista / kameraman, nar. 1937)

  Scott je absolventem prestižní londýnské Royal Academy of Art. Svou režisérskou kariéru zahájil v BBC, kde pracoval na některých populárních televizních pořadech, stejně jako na reklamách. Po třech letech založil svou vlastní společnost, RSA, která se brzy… (více)

 • foto

  Kaya Scodelario (herečka, nar. 1992)

  Ak sa máte v štrnástich rokoch stať jednou z hlavných tvárí pre úspech vopred určeného teenage seriálu, môže to s vami zamávať. Obzvlášť ak ste sami teenagerom, ktorý predtým nestál nikdy pred kamerou, ale svoju budúcnosť miesto toho vidíte v rozvíjaní… (více)

 • foto

  Dan Stevens (herec, nar. 1982)

  Britský televizní a filmový herec, narozen 10. října 1982. Jak dítě byl adoptován a prožil bouřlivé dětství. Posléze studoval angličtinu na Univerzitě v Cambridgi, kde se začal věnovat herectví. Pracoval v divadlech v Anglii i v USA, často spolupracoval s… (více)

 • foto

  Hans Zimmer (skladatel / herec, nar. 1957)

  Hans Florian Zimmer se narodil 12. září roku 1957 v německém Frankfurtu nad Mohanem. Během dospívání se přesunul do Londýna, kde navštěvoval školu Hurtwood House. Dle vlastních slov se mu hudba stala nejbližším přítelem po brzké smrti jeho otce. Začínal s… (více)

 • foto

  Keira Knightley (herečka, nar. 1985)

  Alenka dokonale ztracená v Říši filmů   Křehká a zasněná Keira vypadá trochu chlapecky rozpustile, trochu jako pohádková princezna. S čistými liniemi ve tváři, výraznýma tmavýma očima a dlouhými lokanami vzbudila pozornost asi jako před lety Winona Ryder.… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Rachel McAdams (herečka, nar. 1978)

  Lze s úspěchem tvrdit, že se kanadská rodačka připravovala na dráhu herečky celý svůj život. Poprvé ochutnala, jak chutná herectví ve svých sedmi letech. Od svých dvanácti pravidelně vystupovala v divadle a školních představeních. Kultura… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 4733 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace