Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  Alicia Vikander (herečka, nar. 1988)

  "Je těžké vnímat svoji vlastní přítomnost a nedovolit tak svým myšlenkám, unášených velkou dávkou nostalgie, aby se rozutekly na různá místa vaší fantazie. Miluji divadelní prostředí, především zákulisí. Hra se odehrává na jevišti, ale to pravé kouzlo zůstává… (více)

 • foto

  F. Gary Gray (režisér / herec, nar. 1969)

  Felix Gary Grey se narodil 17.července 1969 v New Yorku. Věnuje se režírováním filmů, ale začínal jako režisér hudebních videoklipů. Ice Cube, Dr.Dre ad. to jsou jména se kterými se Gary setkal při natáčení videoklipů, za které získal několik cen. … (více)

 • foto

  Mackenzie Davis (herečka / producentka, nar. 1987)

  Mackenzie Davis je kanadská herečka narozena 1987 ve Vancouveru. Chodila na McGill Universitu v Montrealu, v Kanadě. Pak vystudovala herectví na Neighborhood Playhouse v New Yorku. Prosadila se vedlejší rolí ve filmu What if. Mezi její další úspěchy patří… (více)

 • foto

  Chris Hemsworth (herec, nar. 1983)

  Dne 11.8. 1983 se v australském městě Melbourne narodil Chris Hemsworth. Se svou rodinou často cestoval napříč celou Austrálií, díky tomu se dostal na různá místa a pomalu se blížil ke svému snu stát se hercem. Když se přestěhovali na Phillip Island, trávil… (více)

 • foto

  Steven Spielberg (režisér / producent / scenárista / herec, nar. 1946)

  Steven Spielberg se narodil v Cincinatii (Ohio, USA) 18. prosince 1946. Jeho otec byl elektroinženýr, jeho matka koncertní pianistka. Otcovo zaměstnání však vyžadovalo velmi časté stěhování. Za zmínku stojí např. Haddonfield, Scottsdale, Silicon Valley. To… (více)

 • foto

  Natalie Portman (herečka / producentka / režisérka / scenáristka, nar. 1981)

  „Já si nejsem pořád ještě jistá, zda se chci věnovat jenom herectví. Zajímá mě i tolik jiných věcí.“   Instinktivně cítící a hrající dívka, která občas vypadá ještě mladší, než ve skutečnosti je. Herečka skromného počtu menších rolí, ale zato velkých filmů. S… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Joe Dante (režisér / herec / střihač, nar. 1946)

  Režisér, producent / šéf výroby (nepodarená komixovka s Billy Zaneom FANTÓM), herec (POLICAJT V BEVERLY HILLS 3, paródia MLČANIE ŠUNIEK), strihač, scenárista (ROCK´N´ROLL HIGH SCHOOL - 1979), toľko v skratke Joe Dante... Ak máte takéto… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 11 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace