Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  Cary Fukunaga (režisér / scenárista / kameraman / herec, nar. 1977)

  Cary Joji Fukunaga (1977, Oakland, Kalifornie) vystudoval Kalifornskou univerzitu v Santa Cruz. Profese scenáristy, režiséra a kameramana jej zavedla do nejrůznějších částí světa, za polární kruh, na Haiti či do západní Afriky.V roce 2005 uvedl festival… (více)

 • foto

  Ryan Gosling (herec / režisér / scenárista / producent, nar. 1980)

  „Je lepšie sa preceniť, ako neskúsiť niečo, o čom si myslíte, že je nad vaše sily.“Talentovaný mladý Kanaďan Ryan Thomas Gosling. Narodil sa Donne a Thomasovi Goslingovom. Má rád psy, svoju staršiu sestru Mandi a jazz, hrá na gitaru. V roku 2004 zložil hudbu… (více)

 • foto

  Rudolf Havlík (režisér / scenárista, nar. 1976)

  Rudolf Havlík vystudoval Střední průmyslovou školu grafickou v Praze, vystřídal řadu oborů jako profesi i jako vášeň – spisovatel, scenárista a režisér. Je vášnivým cestovatelem a většinu volného času tráví v Asii.  Pracovní i osobní zážitky a pocity… (více)

 • foto

  Daniel Craig (herec, nar. 1968)

  Daniel Craig, herec s ostrými rysy a lehce zapamatovatelnou charakteristickou tváří, se narodil 2. března 1968 v Anglii. Již v útlém věku začal hrát v anglickém Národním divadle, kde si ho také všiml režisér John G. Avildsen a obsadil jej do dramatu Síla muže… (více)

 • foto

  Shane Black (scenárista / režisér / herec / producent, nar. 1961)

  Do filmovej branže vstupoval s nádejou, že bude hercom. Nakoniec sa stal jedným z najlepšie platených scenáristov v histórii Hollywoodu. Shane Black dal akčnému filmu nadupaný dej, drsných hrdinov, kultové hlášky... a POSLEDNÉHO SKAUTA.Všetko sa začalo v… (více)

 • foto

  Rose Byrne (herečka, nar. 1979)

  Rose Byrne se narodila 24. července 1979 v Sydney v Austrálii. Její kariéra se rozvíjela pozvolna. Nejdříve si odbyla pár rolí v menších australských projektech (např. seriál ECHO POINT, TWO HANDS, MOJE MATKA FRANK) a její kariéra už hrozivě směřovala k tomu,… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Stuart Rosenberg (režisér / herec, nar. 1927)

  Tento rodák z Brooklynu přičichl k filmovému střihu již v době, kdy studoval irskou literaturu na Newyorské univerzitě na Manhattanu. Ten ale postupem času vyměnil za režii a v roce 1957 se připojil k tvůrčímu týmu stojícímu za televizní… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 8 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace