Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  Matthew Vaughn (režisér / scenárista / producent / herec, nar. 1971)

  Štěstí hraje v mém povolání obrovskou roli. Mnoho lidí dostane šanci, ale jen štastlivci ji správně rozpoznají a chopí se ji." Matthew Vaughn, britský producent a režisér, se narodil v Londýně 7. března 1971. Od malička byl přesvědčen, že jeho biologickým… (více)

 • foto

  Johnny Depp (herec / producent / režisér / scenárista, nar. 1963)

  „Nechci, aby moje děti skočily na lep pouličním dealerům. To jim radši koupím jointa sám.“ - Johnny DeppCelým jménem John Christopher Depp II se narodil 9. června 1963 v Owensboro ve státě Kentucky, jako nejmladší ze čtyř sourozenců. Jeho otec byl inženýr a… (více)

 • foto

  Ansel Elgort (herec, nar. 1994)

  Ansel Elgort, absolvent LaGuardia Arts High School, si v posledním ročníku na škole zahrál po boku Alexis Bledelové v divadelní hře Matta Charmana Regrets pod režijním vedením Carolyn Cantorové. Hra byla uvedena v Manhattan Theater Clubu. Jeho výkon získal… (více)

 • foto

  Jan Tříska (herec, nar. 1936)

  Narodil se 4. listopadu 1936 v Praze. Původně byl tanečníkem, ale když ho Karel Höger slyšel recitovat, přemluvil ho, ať zkusí herectví. Vystudoval DAMU a stal se nejmladším členem činohry Národního Divadla. Zde vytvářel nezapomenutelné role. Např. Romea.… (více)

 • foto

  Margot Robbie (herečka / producentka, nar. 1990)

  Australská herečka Margot Robbie se narodila na jihovýchodě Austrálie v městě Gold Coast, kde strávila spoustu volného času na farmě u svých prarodičů. Vystudovala školu Somerset College. V jejich pozdějších letech se stěhuje do Melbourne, kde se snaží… (více)

 • foto

  Michael Fassbender (herec / producent, nar. 1977)

  V jedné ze závěrečných scén snímku 300 zakřičel král Leonidas jméno Stēlios, uzavřená sparťanská bojová formace štítů a kopí se otevřela a z ní se vyřítil Michael Fassbender, aby zasadil ještě jeden smrtelný úder nepříteli. Tento německý rodák se v útlém… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Jan Cina (herec, nar. 1988)

  Vystudoval hudebně-dramatický obor na Pražské konzervatoři a poté absolvoval katedru alternativního a loutkového divadla na DAMU. Před kamerou se poprvé objevil ve filmu Zdeňka Tyce Smradi. Poté následovala práce zejména pro televizi:… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 29 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace