Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  Keanu Reeves (herec / producent / režisér, nar. 1964)

  Neprůhledný výraz, maximálně nejasné výroky, slušná paleta ztvárněných typů postav a život jako řada nešťastných příhod ponechaných bez komentářů.   V havajštině jeho jméno znamená chladný vánek nad horami. Keanu Reeves z masa a kostí ho ještě rozšiřuje o… (více)

 • foto

  Kevin Spacey (herec / producent / režisér / scenárista, nar. 1959)

  „Jsem pořád na mnoho svých filmů pyšný. Bylo pár propadáků, ale nikdy jsem se přece nechtěl stát hvězdou, která točí jeden trhák za druhým. Jsem naprosto spokojený.“   Tajemný, charismatický, uhlazený Američan s tmavýma pichlavýma očima, který nikdy nestačil… (více)

 • foto

  Dwayne Johnson (herec / producent, nar. 1972)

  Dwayne Douglas Johnson se narodil 2. května 1972 v kalifornském městečku Hayward. Na střední škole se začal věnovat atletice a hlavně americkému fotbalu. Díky němu získal sportovní stipendium a mohl se v klidu vrhnout na ligu amerického fotbalu NFL. To mu… (více)

 • foto

  Josh Brolin (herec / režisér, nar. 1968)

  Josh Brolin se narodil v roce 1968 v Los Angeles rodičům Jane Cameron Agee a herci Jamesi Brolinovi. Jeho rodiče se rozešli začátkem 80 let a mladý Josh to nenesl nejlépe, dokonce měl problémy se zákonem. První velkou roli dostal již ve svých 16 letech ve… (více)

 • foto

  Mel Gibson (herec / režisér / producent / scenárista, nar. 1956)

  Hoci prevláda verejná mienka, že tento modrooký sympaťák pochádza z Austrálie, nie je to pravda. Mel sa totižto narodil v New Yorku a do Austrálie sa aj s rodinou presťahoval ako 12 ročný, v roku 1968. Vďaka jeho neodolateľnému mužskému šarmu, sexy postave a… (více)

 • foto

  Benicio Del Toro (herec / režisér, nar. 1967)

  Když se v únoru 1967 narodil Gustavu a Faustě Sanchez Del Torovým syn Benicio, nikoho by ani ve snu nenapadlo, že z něj bude herec. Neměl k tomu žádné předpoklady, očekávalo se od něj, že půjde ve stopách svých rodičů, kteří byli oba právníci. Ale osud tomu… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Kim Raver (herečka, nar. 1969)

  Kim – případně Kimmy, jak ji přezdívá rodina a přátelé – se narodila a vyrostla v New York City v rodině její vlastní matky Tiny Raverové a nevlastního otce Chrise Meltesena. Kim má díky tomuhle rodinnému uspořádání jednu vlastní sestru… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 14 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace