Fenk

O polovinu velbloudího palce horší pokračování, jenže sledovat trable soběstačného Dvajta je vážně velká paráda. ()

lilylove

Lepší než první díl..tohle alespon to mělo příběh sice mín vtipné ale hodnotím stejně jako první díl takže 3*. ()

mmajjkii

I přes můj protest jsem byl nakonec kamarády donucen se podívat i na toto. Nebudu srovnávat se snímkem Scary movie: Děsnej biják, jelikož je to strašné obojí. A nevím jestli je to tak nepovedené, nebo se tvůrci opravdu reflexu zvracení snažili dosáhnout (neboť v tomto příadě by byla ta 1* zasloužená), v opačném případě je to prostě jenom nechutné. IMDb 1/10 ()

reccal

Hodně slabé pokračování, i když pár povedených vtípků se najde. Bohužel kvůli postavě správce a trapného papouška je pro mne tento díl nejhorší z celé série. 30% ()

corobis

keď sa už na takej srande nedokážu lúdia zasmiať tak potom ich nechápem načo to aj pozerajú pozdravujem všetkých čo to hodnotia ako odpad však scary movie je film pre srandu zabaviť sa a to všetko spĺňa. ()

pegtr

Po prvním filmu vétší zhoršení.Po prvním díle ubyly vtipné scény a je zde stále víc trapných scén ale proti zbylím dílům série je to vcelku dobrá zábava. ()

AltairAhad

2* za to, že jsem se u úvodní scény docela dost zasmála. A pak tu bylo ještě pár míst, které byly celkově samy o sobě směšné! ()

Richard333

Po prvním díle, která se mi líbil mě druhý díl zklamal. Docela nudné, celé je to v jednom domě, ale i přes to jsem se docela smál. ()

Agent24

Asi nejslabší díl, ale i tak je to prča. Jde o to jak je na film člověk naladěn. Někdy přijde trapný a nechutný a jindy zase se člověk směje i těm nechutnostem. Určitě to, ale není zase taková tragédie. 70% ()

Mistr119

Ve dvojce už bylo trochu méně sexistckého humoru, i když tam pořád nějaký zůstal, protože pořád tento humor přece jenom souvisí s věkem hlavních hrdinů. Ale na druhou stranu ve filmu nebylo takové "wow", abych film hodnotil lépe než mainstreamový. ()

D1705

Absolútna hlúposť, ktorej dávam výbornú! Nevadí, že film nemá dej, hlavne že je to pekne sprosté. Postava Brendy mi úplne vyrazila dych. Niektoré scénky sú absolútne nemravné alebo bez pointy, ale zábavné. Američania od začiatku 21.storočia točia sprostosti, ale dobré. ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla