Elles

O proti jedničce docela slabota.Pár scén mě hodně pobavilo,ale neutálé bloudění v domě a hledání někoho mohli trošku vybarvit. ()

titochy odpad!

Hrůůůůza, totální propadák, staré a ošuntělé pokusy o žerty, ale jinak vážně děs. nejlepší je stejně 3 ;) ()

Honzyg odpad!

Některý komedie jsou tak praštěný, až jsou docela vtipný, ale to není tenhle případ. Za celý film jsem se upřímně zasmál snad jen dvakrát a to je na komedii zatraceně málo. Zbytek byl ubohou slátaninou s naprostou absencí nápaditého vtipu. S poměrně podařenou jedničkou a neméně zdařilou trojkou se tento úlet nemůže měřit. ()

vojtik.sup

Neseberu odvahu dívat se na další pokračování, asi... pardon, tvůrci, ale Scary Movie 2 překročilo všechny hranice únosnosti. ()

Antarius

Ne, ne, ne, ne, Ne! Jistě, film může být trochu ujetý, aby byl zábavný (RRRrrrr!), ale tohle je úchylné. Status komedie si ROZHODNĚ nezaslouží. Těžko se tomu dá vůbec říkat film. Celá parta byla nejspíš řádně sjetá, když tohle dělali...Hodí se snad jen do věznice pro sexuální delikventy. Naprosto nechutné scénky, které se rozhodně nedají zařadit do humoru. Jedna hvězdička za to, že mě nikdo nenutí koukat se na to znovu. Doporučuji spíše seriál My Little Pony. Je to nezkutečně roztomilé a ZÁBAVNÉ, na rozdíl od "tohoto" ()

mufy001

Tak tenhle film jsem viděl poprvé asi ve 12 letech při hodině hudební výchovy! Od tý doby už život nebyl to samé co dřív :-D Když se na tou kouknu dneska, tak jo je to kravina, ale místy pobaví! 4/10 ()

damapo odpad!

Absolutní vrchol trapnosti. Snad ani jednou jsem se nezasmál a měl jsem spíše po celý film chuť jej ukončit. Pořád je hlouposti, nechutnosti a nebo trappné fóry toho největšího kalibru, které se už nehodí ani do Scary Movie. Z celé série Scary Movie je tohle to nejhorší a ještě daleko otřesnější. Naprostý odpad. ()

Milabusek

No je to táková ptákovina ale dokáže v některých chvilkách rozesmát a to je důležití to se od téhle serie nejvíce očekává. Sice sem myslel že to bude větší blbost ale zkouknout se to dalo a proto 3 * . ()

serbero

je to blbosť, no v tomto filme bolo pár vecí, ktoré ma pobavili, ba dokonca 1 postava sa stala priam legendou medzi kamarátmi. Je to chlapík so silnejšou ručkou :) , a len kvôli tejto postave dávam filmu 2* ( inak by mal 1* - odpad ) ()

andydufrsn

silně, ale opravdu silně nepovedené pokračování.! Silná křečovitost a snaha být za každou cenu vtipnej z filmu přímo sálá! ()

Conriocht

Je zvláštne, že dvojka, ktorá je absolútne najlepšia z celej série si vyslúžila takéto negatívne hodnotenie. Áno, je to primitívne, perverzné, nevkusné, ale hlavne zábavné. ()

Korra

Skvost na poli pokleslé parodie. Nechápu lidi, kteří filmu dávají odpad - ano, jako oscarové drama by to neuspělo, ale v rámci svojí kategorie to je film, který plní svou funkci. Je to jako jít na romantický film a pak se vztekat, že tam bylo málo akčních scén a pořád se jen mluvilo. ()

Sadova302b50

Ne, blbost. Jeden, dva docela slušné vtípky celý film neutáhnou. To, co stahovalo jedničku z nadprůměru, vlastně tvoří celý snímek, takže na otázku, kam by se jednička bez těch několika ulítlých, ale velmi dobrých frků dostala, je zde jasná odpověď: právě sem! 15% ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla