Spolužáci ze střední jsou už rok mrtví. Julie Jamesová (Jennifer Love Hewittová), která jako zázrakem přežila vražedné běsnění rybáře, je pronásledována přízraky a paranoidním strachem. Dokonce se rozešla se svým přítelem Rayem. Aby přišla na jiné myšlenky a dala si dohromady oprávněně rozházenou psychiku, přijímá nabídku své spolužačky z vysoké školy Karly, aby společně s přáteli strávili víkend na Bahamách. Nikdo z nich neví, že v tropickém ráji právě začíná sezóna hurikánů. Nikdo z nich netuší, že ani tady nebude mít Julie chvilku klidu. Venku se začíná zvedat vítr, je nejvyšší čas na první efektně brutální vraždu. Tajemství loňského léta není zapomenuto a Julie dostává brzy druhou šanci zemřít... (oficiální text distributora)

lobo87

Ako sa dalo očakávať, dvojka stratila originalitu, z pochopiteľných dôvodov väčšinu hlavných postáv i kvalitu a vykrádala sama seba. Tento film postrádal v neodpustiteľnej miere logiku. A menej znesiteľná bola aj Jennifer... 45% ()

moviefan4

Úplne na začiatok, áno je to stereotyp a pokračovanie v ktorom je viac kills a krvi ale musím uznať, že mňa to bavilo. Krásny ostrov na ktorý príde silná búrka mal svoju atmosféru. Kills boli o dosť lepšie ako v prvom diely. Ale zasa mi tu vadilo veľa nezmyselných pokusov o jumpscares, ktoré ja nemám rad a prídu mi ako lacná varianta za dobru atmosféru. Pre mňa jedine veľké minus filmu bol koniec a rozuzlenie ohľadom vraha za to 1* dole. Inak je tento film jednoduchá zábava na odpočinok ale čo viac sa dá od slasheru čakať, keď v ňom hlavne ide o to. ()

Nikolas__

Bohužel jen průměrné pokračování fajn slasheru. Nijak mě to neurazilo, nijak mě to neuchvátilo. Ano scénář nebyl top strop, nicméně zpracování bylo docela fajn, stejně asi jako prostředí. Herci nebyli nijak zvlášť otravní, tudíž mi to přišlo na pohodu sledovatelné. Hrdý na tvůrce však nejsem ani náhodou, a pořád se to mohlo vyvíjet zajímavěji. Věci se kupily a kupily, já jsem však moc neměl o co se ve filmu zajímat, tudíž jsem jen vychillovaně seděl a přehodnocoval co vlastně vidím. Nakonec to musím označit vážně jen za klasickej nudnej slasher. 50% ()

Salus

Nudné pokračováví příběhu, který za pokračování příliš nestál. Tuším, že jsem u toho usnul. ()

Drekorian

To, že výlet na Bahamy je dobře promyšlenou pastí musí být známo všem, kdo mají alespoň elementární znalosti zeměpisu. Jak už napovídal závěr jedničky, (a hlavně celkový vývar z ní) vrahovo tělo se nikdy nenašlo a onen šmejd tentokrát pobíhá hákem místo ruky a vraždí koho může. Jennifer Love Hewitt je stále krásná a místo upjatého svetříku tentokráte před vrahem utíká v promoklé bílé košili (což vypadá rozhodně líp). Jinak už je to bída za bídou. Kromě toho, že většina obětí je zlikvidována příliš snadno a rychle, jsou to hlavně logické lapsy (parta se dohodne, že budou proti vrahovi bojovat a při prvním kontaktu se rozutečou -- JLH sebere sekeru (což je nejlepší zbraň jakou parta proti vrahovi našla) jenom proto, aby ji v dalším záběru zahodila -- parta uteče do úkrytu, kde vrah naskládal mrtvoly a za pět vteřin zase úkryt opouští), které dělají z dvojky skutečně špatný film. O sidekickovi, který byl úplně, ale úplně zbytečný, netřeba se zmiňovat. ()

Venceslao90

Vynucené pokračování. Na konci se na vás nakupí obrovské množství nelogických náhod, šokujících zjištění a jiných podivností. No a poslední scéna je pak vyloženě směšná. Jednička mi přišla ještě docela dobrá, ale toto je už úplně zbytečné. ()

x-tony

Naprosto debilní pokračování. Scénář a charaktery stojí za hovno, jediný klad vidím v tom že sem se nenudil a občas pobavil nad debilitou toho filmu ()

P@\/EL

Celkem povedené pokračování hororu o tajemném zabijákovi s rybářským hákem. Film se tentokrát odehrává v exotičtějším prostředí a tato zásadní změna podle mě není na škodu. Mylím si, že i děj je poměrně dobře promyšlený, obsahuje zvraty, nečekaná odhalení a na krvavé mordy není zrovna taky chudý. Kdybych měl něco vytknout, tak by to byla občasná nelogičnost hlavních hrdinů. ()

Feacher

Asi jsem ještě nikdy v životě nezažil takový propastný rozdíl mezi jedničkou a dvojkou. Jednička, ač je také v modré zóně, tak se mi líbila (5*), oproti tomu zde musím zanechat nakonec jen 1*, tak nějak za snahu a za polovinu filmu odhalený hrudník Julie. Nic se v tom filmu nepovedlo. Nesympatické postavy, naprosto nefungující logika, podezřelá zápletka a nesmyslné vyvrcholení. Nebavilo mě to a film jsem dokoukal jen díky naději, že se to zlepší. Bohužel. Na třetí díl už dle hodnocení nemám ani nejmenší chuť, takže v paměti uchovám raději jen ten první díl a tam pro mě příběh končí! ()

r3musko

Dvojka dostala odo mňa vyšie hodnotenie... Jednotku som pozeral z povinnosti, preto som neočakával, že by mohlo byť pokračovanie lepšie. Veľmi ma potešilo, že J. L. Hewitt dostala viac priestoru. Za ňu by som dal jednu *. ** za to, že na film sa "dalo pozerať". Ak by som sa mal zamýšľať nad tým, či film spĺňa všetky kritéria pre to, aby sa stal strašidelným hororom, asi by som znížil hodnotenie. Celý dej bol skôr príjemný, ako strašidelný a keď už prišlo na sekanie, trhanie a páranie ľudí, nebolo to bohviečo. Niektorý tvorcovia dokážu divákov vydesiť už len náznakom zabíjania, hrou tieňou, komornou hudbou... A keď už nie je atmosféra, aspoň tam digitálne prirobia hektolitre krvi a kopu vnútorností. Dialógy pri strhujúcich scénach boli plné klišé, až z toho boleli uši. No a potom dejové zvraty na konci - malé bezvýznamné plus. Keď tak nad tým znova premýšľam, tak ** za J. L. Hewitt a * za film. Kto tú herečku "nemusí" tak sa asi bude nudiť. ()

9HK

Výborné pokračování...po skvělé jedničce přišla možná ještě napínavější dvojka...44%???(z toho si nic nedělejte..na csdf dvojky mají zákonitě méňě ()

zuzulend

1.díl se mi líbil víc,ale ani tento nebyl špatný.Bavil mě,bylo to dramatické a nemohla jsem se od toho odtrhnout,ale nevím,zda by jsem si to pustila znovu.Je to film tak na 1,2 zhlédnutí a dost,protože potom už to není ono ()