Od děsivých událostí uplynulo půl roku. Rachel Kellerová se synem Aidanem opustila Seattle a přestěhovala se do Astorie v Oregonu, kde nastoupila do místních novin. Jednoho dne se doslechne o záhadné smrti středoškoláka Jakea a pochopí, že duch holčičky Samary opět zabíjí prostřednictvím smrtící videokazety. Podaří se jí videokazetu najít v domě Jakeovy spolužačky Emily a zničit. Ducha se tím však nezbaví. Samara se dál zjevuje Aidanovi, jehož těla se podle všeho chce zmocnit, a podle chlapce je neustále sleduje. Jedinou možnost, jak spolu mohou komunikovat, aby je duch neslyšel, mají během spánku, pomocí telepatie. Po jednom ze Samařiných útoků skončí Aidan v nemocnici a doktorka Templeová zakáže Rachel přístup, protože se domnívá, že syna týrá. Rachel mu ve snu slíbí, že se pokusí Samaru zastavit. Začne pátrat po její matce Evelyn a objeví deníky, které si psala. Vypátrá, že se kdysi pokusila utopit dítě a od té doby žije v blázinci. Navštíví ji v naději, že se od ní dozví, jak by mohla svého syna zachránit. Evelyn jí však poradí pouze to, že má syna poslouchat. Chlapec jí ve snu tvrdí, že ho musí zabít, jinak Samara nezmizí. Rachel si uvědomí, že ji Aidan oslovuje jménem, když však jeho tělo ovládá Samara, oslovuje ji vždy maminko. Pochopí, že dívka chce maminku, a když se v televizi objeví samy od sebe záběry ze smrtící videokazety, nechá se vtáhnout do děsivé krajiny z nahrávky. Ocitá se ve studni, v níž kdysi Samara zahynula, a ví, že má šanci ducha zastavit. Ještě však netuší, co by měla udělat... (TV Nova)

JARDAHONDA

Pokračování slavnější jedničky mě nijak zvlášt nepřekvapilo... Určité momenty byly děsivé, příběh měl pokračování, ovšem některé scény byly zbytečně přehnané.. každopádně k tomuto psycho hororu mám určitý respekt a myslím, že nejen já.., když jsem viděl v půli filmu odcházet mladé tenagery z kina... No jo... kdo umí, ten umí, že jo pane Nakato :) ()

Clareeta

Hideo Nakata je režisérský kouzelník. Dokázal vyděsit svým Ringu bezpočet lidí, kteří nejdříve viděli Verbinského Ring. Ale zde se něco pokazilo. Nevím, zda to bylo způsobeno japonsko-americkou spoluprací, nebo prostě slabostí příběhu, každopádně ač by mělo jít o klasickou mysteriozní duchařinu, působí snímek jako další z řady béčkových hororů alá Walker Texas Chainsaw! ()

Trepak

Nezmyselnejšie než jednička, ale s väčšou iskrou. V jednotke bola Naomi zo Samary vyľakaná, tu ju zvláda s prehľadom. Nemala by však jednoduchšie namiesto podstupovania toľkých útrap vyhodiť telku? ()

TONYNKO

Kruh 2 postrada tim čo robilo jednotkou užasnou. Atmosfera. Nakata vstavil všetko na digitalne triky, ktore pôsobia trapne. Na druhu stranu je tu ešte dobry dej, a Naomi Watts. Kruh 2 je slabym oproti jednotke ale ako samstatny pôsobi dobre. Film sa určite nebude pačit každemu. U mna je to priemer. 6/10 ()

cerva82

pokracovani tohoto horroru se dalo cekat a taky se daly cekat napjate situace a hruzne sceny. Nicim proto neosilnil, ale ani nezklamal. ()

ES13

Tenhle díl se mi líbil míň než první, ale i přesto byl super. Sem ráda, že v tomhle filmu mi blíž ukázali Samaru. Její dětství atak. Konec byl taky super. Samara už leze Rachel asi pěkně na nervy, no komu by nelezla že ano? :P a zkrátka super! ()

bratr_jezek

Veškeré napětí z jedničky se vytratilo, jen syn hlavní hrdinky je stále "divný". Na strašidelný horor to moc nestačí, bohužel známe i hlavního "bubáka". Film možná dobrý k důkazu, jak je možné promrhat potenciál dobrého díla. ()

Dexies

Trochu slabší pokračování ... nelogické věci přibývají, děj trochu pokulhává a skoro se opakuje ... Naomi se tedy vydává na druhou štaci boje s moji "oblíbenou" hrdinkou Samarou :) ... jen ta scéna v koupelně :( to bylo už moc, do tohoto filmu se to rozhodně nehodilo a bohužel to kazí i celkový dojem ... oproti jedničce je tu slabší atmosféra a už to ve mě nezanechalo takový tísnivý pocit ... slabší průměr ... ()

mirika39

Tak takýto zhruba priebeh to má, keď dávajú v krimi novinách, že nejakému rodičovi ruplo v hlave a zavraždil svoje dieťa - počul hlasy, ktoré mu povedali že to má urobiť a že je to vlastne správna vec. Ešte že tento chlapec nakoniec útok svojej matky prežil. Podľa mňa je Kruh 2 porovnateľný s jednotkou, dalo sa to pozerať, človek pri ňom cítil také podobné napätie, aj keď úplný hororový strach asi nie. Čo ma trocha pobavilo bolo, že sa chlapec išiel kúpať do vane v spoďároch. Pravdaže, morálne založená Amerika si nemôže dovoliť útoky verejnosti za rozširovanie detskej pornografie. Marie Poledňáková by si u nich zrejme neškrtla. :-D ()

Mountain

No musím říct, že jsem čekala trochu jiné pokračování. I když začátek filmu se rozjížděl celkem slibně, později mě dost mrzelo, že už tu v podstatě vůbec nejde o tu "vražednou" videokazetu a celý příběh je vlastně už o něčem jiném. Taky už jsem se zdaleka tolik nebála, jako u prvního dílu. Přesto je ve filmu několik opravdu působivých scén (třeba voda ve vaně padající vzhůru nebo závěrečná scéna se Samarou), které celkový dojem z filmu vylepší. ()

Sadova302b50

Zklamání. Na rozdíl od prvního dílu je dvojka pouze zbytečné, natahované cosi, od kterého jsem se kromě klišovitých, někdy i tuze hloupých scén dočkala především velké várky nudy. Hrůza a mrazivé napětí z jedničky se schovaly za režisérskou židli a odmítaly vstoupit na plac. 21% ()

MichalHavros

Slabší pokračování úspěšného prvního dílu ze kterého jsem sice zklamaný, ale stále doplnuje tu atmosféru Hanz Zimmer a rozuzlení vůbec špatné není.. 3* ()

BarneyJ

Ako som vynachválil prvú časť,tak túto musím zahrabať pod čiernu zem.Zbytočné pokračovanie,nezmyselné,bez deja.Zbytočne silené a tak ti aj bohužiaľ dopadlo.Nie všetko je hodné pokračovania bohužiaľ.2* ()

pupopony

Moc nechápu zdejší negativní komentáře. Jedna ze zdařilých "dvojek" filmů. Mělo to atmosféru, zdařilá kamera, slušný příběh. ()

Sissy zpět na místě činu

Sissy zpět na místě činu