Kancl

• USA The Office (více)
Ukázka z filmu 1
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Režie:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (více)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (více)

Série(9) / Epizody(188)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

WAGHiSS

Michael je místy vtipný otravný pičus, zbytek je sympaticky zmatený. Ne lepší, než originál. Jen jiné. A dál? ()

Monos

Milovaný Office! To je tak, keď sa v jednom kancli ocitne partička kolegov a každý z nich je z iného súdka. Jednoduchý Kevin, svojrázny Dwight, úžasný Jim, múdry Oscar, znudený Stanley, podivín Creed, zakríknutý Toby, panovačná Angela, láskavá Phyllis, ukecaná Kelly, nechutáčka Meredith a sladká Pam. Ale hlavne Michael Scott, pán vedúci Michael Scott! Jeho humor je miestami tak trápny až sa musíte schovať za vankúš, pretože sa cítite trápne za neho! :D A práve preto si ho zamilujete. Milujem tie strihy kamery na jeho zamestnancov, keď zo seba vypustí ďalší nepodarený pokus o vtip :D S týmto seriálom zažijete kopec smiechu, občas trošičku drámy, občas vybehne slzička ( niekedy od dojatia, ale väčšinou to bude slza smiechu). A čo sa týka mňa, vďaka seriálu The Office som bola svedkom najkrajšej love story akú som kedy vo filmoch/seriáloch videla. Žijete s nimi krásnych 9 sérií a keď si pozriete poslednú časť, ostane vo vás zvláštne prázdno, akoby Vás vyhodili z práce, od Vašich milovaných kolegov, z vášho milovaného kanclu. Jednoznačne odporúčam. 5* ()

ariari

tak tomu sa povie zle obšlahnutá britská verzia. ako vždy, keď to prevezme americký priemysel, je z toho prepálený trapistan na n tú. stačil pokus o it crowt a teraz toto! hrôza čo tam carell stvára. ()

Syndrom

Pět za první sezónu, kdy jsem se potil s nim. Geniální načasování - dá se to poslouchat i jako rozhlasová hra. Další sezóny už nejsou tak živé. ()

Atchyroz

That´s what she said. The Office je naprosto legendární a unikátní sitcom se spoustou typických charakteristik a hromadou charismatických postav. Už jen samotný styl natočení je naprosto skvělý, kdy je celý seriál natáčen jako dokument o dění v samotném kanclu společnosti Dunder Mifflin. Humor, který jinde nemá obdoby, si vůbec s ničím nebere servítky a neskutečně vtipně si hraje s rasismem či feminismem, což by dnes již natočit nešlo. Alespoň ne v takové podobě. Nosnou postavou seriálu je bezesporu Michael Scott ztvárněný Stevem Carellem, který je asi nehorším šéfem na světě, ale i tak mu po celou dobu seriálu fandíte a nepřestává být vtipný až do konce. Postav se tu za celou dobu vystřídá mnoho a je neuvěřitelné, že i sebevíc vedlejší postava zde dostává dostatek prostoru vyniknout a pobavit. Asi úplně nejvíc je na Kanclu nekonečná válka mezi Jimem a Dwightem, které hrají John Krasinski a Rainn Wilson. Jejich věčné popichování a zejména Jimovy pranky se neomrzí snad nikdy a některé z nich jsou dnes již legendární. Výborně se zde pracuje s trapnohumorem, je tu jedna hláška za druhou, řada nesmírně zábavných momentů a nepřeberné množství dnes již legendárních memů. Nezapomíná se tu ani na emoce. Například některá loučení s postavami či samotný finální díl jsou naprosto parádní a dokáží diváka neskutečně dojmout. Mě osobně Kancl hrozně moc bavil, a i když mu v posledních dvou sériích postupně docházel dech, tak mu to po fenomenálním konci dokážu odpustit, protože tohle je opravdu kultovní záležitost, která stojí za vidění. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. Seriál je plný rasistických a sexistických narážek, proto je pro žáky spíše nevhodný. ()

jpacuta

Po shlédnutí všech dílů je tohle prostě top. Trapnost ve stylu Českého lva, romantika až jim člověk fandí, tyhle postavičky vám přirostou k srci a donutí vás smát se nahlas znovu a znovu. Po dokoukání se to dá pustit znova od začátku a bavit se skvěle jako poprvé. ()

Eaton_Hunt

Nejlepší sitcom vůbec, někdo může tvrdit opak, ale mě nikdo nepřesvědčí. Tolik zabávy jsem dlouho nezažil, absurdity je až požehnaně, ale ten neskutečný vývoj postav je k nezaplacení. Nemám oblíbené postavy, jelikož jsou výborné všechny (dobře zahrané i napsané). Děkuji tvůrcům za prvotřídní dokument, co jsem mohl shlédnout. 10/10 ()

KolarikKing

Některé díly slabší a některé naprosto vynikající. Způsob natočení ve stylu dokumentu se zdál na začátku trošku divný, ale rychle jsem si zvyknul a na konci seriálu jsem děkoval, že to tak bylo. Herecké obsazení naprosto dokonalé (Steve Carell už pro mě navždy bude Michael Scott). The Office se u mě řadí mezi nejlepší seriály všech dob. 9/10 ()

KajlQ

The Office je velká zásobárna memů. V The Office všechno funguje skvěle, od obsazení které je skvělé především Steven Carrel jako Michael, který se pro tuto roli narodil až po úžasný soundtrack který budete hulit na max. I přesto [Spoiler] že po odchodu Michaela to značně upadá, prostě vás stále něco nutí se koukat až do samotného finále u kterého budete plakat balení kapesníku (k pláči vy hovada) a hell yeah! Bylo to úžasných 74 hodin! ()

JeffScylla odpad!

Musím říct že mne dost šokuje zdejší hodnocení protože je zcela odlišné i od členů se kterými se jinak +- shodnu. Víc než cca 1/3 1. epizody a začátek 2. jsem fakt nestrávil ani když to bylo puštěný jen jako kulisa na druhým monitoru. A předem se omlouvám za výrazy , ale takovou sračku jsem si tedy fakt dloouho nepustil. ()

Velislav

„Michael má toľko fotiek svojich detí, že si zaobstaral dva telefóny s dvomi číslami a platí dva účty. Je tak šťastný, že má rodinný tarif.“ Office nie je pre každého. Zamestnanie, ani tento seriál. Schématicky mi pripomína moju druhú srdcovku, Frasiera. Buď ti to sadne hneď, alebo sa k priaznivému účinku dopracuješ postupne, ak tomu dáš šancu. „Dal som mu jahodu (batoľaťu), má alergiu, ale otrepe sa z toho rýchlo. Chcem s tebou hovoriť...“ - „Vyvolal si mu alergiu, len aby si so mnou hovoril?“ (...nasleduje vášnivý bozk). Pre kanceláriu, kde natáčajú každý váš (nešikovný) krok, nebol vhodnejší riaditeľ, ako zmätený Michael (a neskôr Andy, jeho ešte excentrickejšia kópia). „Akoby moje deti vyrástli a navzájom sa vzali. Sen všetkých rodičov.“ Pre každodenné kuriózne a život ohrozujúce situácie niet lepšieho kandidáta, ako potomka nemeckých emigrantov a hrdého vlastníka farmy, Dwighta. „Meredith je jediná, ktorá vie správne mlátiť hlavou na Motörhead.“ Vlajku nenásilného humoru, sekcie rozumu a vzťahovej romantiky držia Jim a Pam, ktorým nejde nefandiť. Krízy pominú, o to krajšie je, keď sa srdcia zas otvoria, aby mohli prepuknúť k dojímavému novému začiatku. „V obyčajných veciach je množstvo krásy. Nejde snáď práve o to...“ - „Buď silná, miluj sa, postav sa strachu, choď za tým, čo chceš a konaj rýchlo, lebo život nie je taký dlhý.“ Post Scriptum: Všetky citácie pochádzajú z finále, ktoré je najvýstižnejším dôkazom výnimočnosti a podstaty Office. 10,01/10 (Skyshowtime) ()

Carfait

Seriál založený na hře na reality show a libuje si v postavách, které se vymykají normám. Většina postav (hlavně Michael, Dwight) je tak trapná až je to k smíchu a samozřejmě nemůžou chybět ti, kteří tento pocit jen umocňují (Jim a Pam, příp. na začátku Ryan). Prima Cool mě přiměla stávat v 8 hodin ráno, ale musím říct, že se to vyplatilo. Stačí mu dát šanci, neskouknout pouze 2 díly a říct, že je to nesmysl. Zatím jsem shlédl všech dokončených 7 řad a podle mě je to 2. nejlepší hraný seriál vůbec. Naštěstí kvalita nejde dolů a postupujícím časem rostoucí slávou si zde střihne roli i několik světově známých herců. Na imdb.com získal 9.1/10. ()

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (více)