Max (Josh Holloway) a jeho přítelkyně Roxanne zoufale potřebují sehnat peníze. Nenapadne je nic lepšího, než unést malého chlapce Davida a požadovat za něj výkupné. Jenže David není obyčejné dítě... Ovládá totiž temné síly, se kterými není radno se zahrávat! (oficiální text distributora)

Brano

Ďalšie zbytočné hororové béčko. V rámci žánru nič nové neprináša a kopíruje od ostatných filmov čo sa dá. Väčšina pasáži je nudná , takisto to nie je vôbec strašidelné a tá hororová atmosféra tomu chýba. Herecké výkony nepresvedčivé, najmä postava chlapca. Potenciál to určite malo, no ostal bohužiaľ nevyužitý. ()

Mamlas

Skupina amatérů unese chlapce na chatu v lesích. To vypadá jako nadějný začátek. Ale chlapec není chlapec, ale asi jakýsi démon, ovládá lidi a věci, vidí do budoucnosti, prostupuje zavřenými dveřmi, objevuje se ve více instancích a tak s ním mají těžké pořízení. Do toho se vpletou ještě sny únosců, divocí psi se svítícíma očima, magoření únosců a taky kupa zbytečných záběrů a nesmyslných situací. Celkem dobře natočeno, ale hrozná píčovina. (23%) ()

natalie15

Vynikajúci názov, dobrý avšak nie veľmi originálny nápad, zaujímavý herci, príjemne mrazivá atmosféra... Ale... Veď sa z toho dalo vytrieskať oveľa viac! Máme tu zasa démona v tele nevinného dieťaťa, ktoré to má ozaj veľmi dobre rozohraté. Veď kto by už len chcel preboha ublížiť takému krásnemu chlapčekovi? No pozrimeže - jeho vlastná matka! Mohli sa viac pohrať so psychológiou postáv, trochu viac to rozobrať a bolo by to určite lepšie. Odteraz mi slovo Whisper ale bude evokovať poväčšinou len tento film... 65%. ()

Cechyno4

Srovnání tohoto snímku s The Omen je rozhodně na místě. Jsou si dosti podobné. Mě se film docela líbil a kdybych to měl srovnat s posledním The Omen tak u mě zvítězí. Šepot je ovšem také v hodně chvílích originální a nápaditý. Scéna se šroubovákem byla super. Rozhodně všem doporučuji. Dal bych možná i více než tři hvězdy. Ale hlavní herci, známý jako seriálový hrdinové mi do tohoto filmu nesedli. A musím říct, že hlavně Sarah Wayne Callies jsem špatně rozdýchával. Každopádně Šepot patří mezi to lepší v hororovém průmyslu. ()

CrazymanM

Opravdu slušný horor s velmi temnou,děsivou atmosférou,prostě si borci vybrali špatné dítě.Co dítě,fuj to byl parchant!Prostě dítě-ďábel,to je pořád dobrá kombinace! ()

g3rtrud

Mám taký pocit že títo únoscovia by nezvládli ani chlapca bez špeciálnych schopností. Všetko som už niekde videl, a prišlo mi to celé dosť nudné. Film pôsobí veľmi lacno. ()

Swingie

Pozerateľný film, celkom dobrý na nervy /skoro som zožral stôl/, ale koniec stál za to! Už len za ten koniec som filmu dal o jednu hviezdičku navyše!!! ()

zuzza11

Rozhodování mezi dvojkou a trojkou, ale bohužel jsem dala pouze dvě hvězdy. 1) nelíbilo se mi obsazení, Josh byla velice špatná volba. Pro něj se hodí role pouze nějakého striptéra nebo céčkové komedie obdobné prcičkám. Slaďouš prostě hrát ne a ne a neumí! 2) chybí napětí a akce, po celou dobu to byla nepřekonatelná nuda. a za 3) šeptání mi připomínalo hada z harryho potěra, jenže v tomto případě mě nutila spíše ve velkolepý úsměv. Takže celkově spíše nepovedené... takže tři dva jedna... infarkt jsem nedostala... Shrnutí... dvě hvězdy za prostředí, vlky a milující matku... :-) ()

bulawaio

Nelze upřít filmařům snahu, ale na mě to nijak zvlášť nezapůsobilo. Příběh je na bázi The Omen. Bohužel nepřebral to základní, o co vlastně jde a to je skvěle zahraný chlapec. Duo Lost + Prison Break je také dost statické a kromě pár lekaček a jedné scény na rybníce prakticky nic nenabízí. ()

FEAR99

Variace na Omen! Ale docela nepovedená. I Satan přichází z roku 2006 byl lepší, napínavější a v některých okamžicích atmosferičtější. Tady se z velké části filmu nic takového neděje. Některé jednotlivé scény jsou docela fajn, jako celek ale nefungují. A nefunguje ani ústřední duo. Spojení Prison Breaku /Sára/ a Lost /Sawyer/ se k sobě vůbec nehodí a ukazuje se, že zmíněný herci jsou skvělý v seriálech, společně ve filmu to ale jaksi nejde. A ani malý "satan" nebyl strašidelný, jeho plán nevyděsil a v mých očích mě přišel (někdy!) až nechtěně směšný. Pár lekaček se sice najde, a ač jsou neoriginální, sem tam dokážou zafungovat. A scéna na rybníku je nejlepší. Bohužel je jedna z mála, které skutečně zabaví a dokáže zaujmout. Zbytek je jen nuda a šeď. ()

veverysiak

Hororíky s nepodarenými detiskami bývajú jedny z najsilnejších, príbeh netreba zvlášť nejaký originálny, veď čožeby už nové mohlo na tomto poli vzísť, v podstate to potom závisí od nájdenia vhodnej malej beštie s maximálne uhrančivým kukučom, tu sa chlapi nadmieru posnažili a v kastingoch vysitovali obzvlášť pozoruhodného diablika a keďže ani ostatné zložky nezaháľali a ponúkli prekvapivo dobré výkony, sme svedkami solídneho omenovského príbehu, takže 75%. ()

david666

Ačkoliv se jedná o něco podobného jako OMEN, uchovává si film po celou dobu napětí a atmosféru. Hodně tomu napomáhá jakoby nekonečná příroda v MAINE. ()

Ondrew

Nic prevratne na filme nevidim, prvy raz som pri nom napokon aj zaspal, ehm. Neda sa mu upriet vcelku slusne temna atmosfera a herci tiez robia, co mozu. Napinavejsie pasaze sa vsak dostavuju prilis neskoro a zaver je viac menej predvidatelny. Z mojej strany je to za 60%. ()

certiskon

Nápaditý, žádná ohraná písnička. Mělo to něco do sebe a zase po delší době horor na kterej jsem se vydržela dívat do konce a neříkala si u toho proč se na to vůbec dívám. Jediný co mě zklamalo byl konec, kdy se chlapeček, kterej celou dobu předpovídá budoucnost, nedokáže vyhnout jeho poslední chvilce.... ()

Z Vatikánu se šíří hrůza

Z Vatikánu se šíří hrůza

13.02.2013

Člověk musí obdivovat Hollywood, jak dokáže reagovat na aktuální dění. Produkční společnost Lakeshore, stojící třeba za sérií Underworld, si do momentálního mediálního rozruchu pospíšila se zprávou o… (více)