Max (Josh Holloway) a jeho přítelkyně Roxanne zoufale potřebují sehnat peníze. Nenapadne je nic lepšího, než unést malého chlapce Davida a požadovat za něj výkupné. Jenže David není obyčejné dítě... Ovládá totiž temné síly, se kterými není radno se zahrávat! (oficiální text distributora)

Likan7

Solidní nápad, který je zabit nezajímavou televizní produkcí. Tajemna je sice ve filmu až až, ale celou dobu divák čeká na něco zajímavějšího než divnýho vlka chodící po koupelně. Konec je sice trochu lepší, ale ani náhodou to nezachrání před tím hodinu deset minut trvající nudu a čekání na "něco". ()

Marty7CZ odpad!

Pro mě obrovské zklamání!Nezkutečná předvídatelnost po dobu celého filmu,nelogické jednání všech zůčastněných,parazitování na všech Omenech a Exorcistech.Prostě ůděsná hrůza,kterou jsem dokoukal jen díky mojí manželce,která chtěla vidět,jakže to s tím harantem vlastně dopadne... ()

PB2

Nic jsem od tohohle filmu nečekal (ani jsem nemohl, když jsem na něj narazil 5 minut po tom, co začal) a byl jsem velmi příjemně překvapený. Podle mě stejně dobré jako The Omen, z toho kluka jde fakt strach, zvlášť, když rozehraje tu svoji hru pravd a polopravd. Možná by to bylo ještě silnější, kdyby nechali diváka pochybovat, jestli je to normální kluk nebo není, tady je to jasné víceméně od začátku. Nicméně pořád to skvěle funguje a za závěr si to určitě 4* zaslouží a uvažoval jsem i o 5*. ()

altaica

ÚVODNÍ KVÍZPokud je někdo nazván zkurvysynem může dotčený té osobě věřit v případě, že je to jeho A/ přítel B/ nepřítel C/ matka D/ manželka. Výsledek na konci komentu. PRO MUŽE:Unést spratka ze zazobané rodiny může být poměrně nešťastné rozhodnutí i pro Santa Clawse, pokud se ukáže, že jeho mamča se na nějakém večírku s překvapením nejspíš dostala pod kýl samotného Luis Cyphera. Takový chlapec pak nemá do kalhot naděláno, ale pro strach uděláno a navíc řadu zajímavých schopností, které mohou únoscům zpestřit život, nebo alespoň tu část, která jim zbývá.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: “Ani trochu sám v zimě na letním táboře.” je miloučké dílko s jednou lekačkou a spoustou legrajdy. Malý hellboy topí pod kotlíkem duševně nestabilních únosců tak rozkošně, že se budete bavit i vy, dívko v modrém, i vy hoši v růžovém. Kynologové si také přijdou na své, tolik pejsků v jednom filmu!! A některým asi malý nezbeda vrazil do prd*ele Duracellky, protože jim svítí očička více než hallowgeny.          HLÁŠKA:Naše životy jsou jako příběhy. Mají svůj začátek, prostředek a konec. Váš příběh je tu také, pane. Chtěl byste vědět, jak skončí?// Žádná přikázání, žádná vina.         VÝSLEDEK KVÍZU Cé je správně. Matka. Věřte jí. Ví, co říká. ()

Miagy

Milé prekvapenie, z filmu vidno, že nemá nejaké prehnané ambície, no práve to prekvapí. Mrazivé prostredie, v ktorom je film zasadený, malý "hustý" David, prekvapivé zvraty a rozuzlenie. Film na dlhé zimné večery ()

TommyDiamond

Horor o zlém hochovi, který má zajímavé schopnosti a své oběti si musí vždy řádně vychutnat, mě zrovna dvakrát nenadchl. Příběhově nic moc, ale musím uznat, že napětí tam bylo a zajímalo mě jak vše dopadne (kdo nakonec neumře). Za mě to jsou krásné dvě hvězdy ()

Mr.Roman

Zaujímavo riešená variácia na téma "posadnutého" malého chlapca. Môj (ztracený :)) obľúbenec Josh Holloway mi do svojej role sedel dokonale a aj peknučká (doktorka :)) Sarah Wayne Callies nebola, čo sa estetiky týka, najhoršia. Celkovo na mňa tento film pôsobil sviežim dojmom a páčil sa mi o veľa viac ako najnovší remake The Omen. ()

Cortesz

Sice je to splácanina všech možných hororů, především "Omen", konec mi zase připoměl "The Shining, ale to neznamená, že jsem se nebavil. Jako horor to fungovalo, pár lekaček se zde vyskytlo, dětský představitel toho chlapce měl přímo démonický kukuč a občas z něho šel strach. Josh "Sawyer" Holloway se celkem snažil a předvedl se, že je celkem schopnej herec, za to Sarah Wayne Callies se moc nepředvedla, možná to bylo tím, že měla špatně napsanou roli a nebo to prostě nezvládla. Škoda toho splácaného scénáře a děje, možná z toho šlo vyždímat více. ()

DJ Kritik

Už od začiatku nám hudba napovedá, že všetko je inak než to vypadá. Dobre rozohraný dej má veľmi slabý stred a to je hlavným nedostatkom tohto filmu. Akoby scenáristom došli nápady vytvoriť kvalitnú zápletku. Záver sa mi páčil ale dúfam, že nebude 2. Akcia: ** Napätie: *** Hororové prvky: ** Reálnosť: ** Vtiahnutie do deja: *** ()

Soubi

Další z hororových počinů, při kterém těm "zprvu záporným" musíte fandit :). Holloway hraje tak, jak ho známe, jeho výraz tvrďáka se celou dobu nezmění, ale položme si otázku - chceme, aby se vůbec změnil? Konec dobrý, všechno dobré :) ()

Brmbolec

Miestami dobré momenty, ale vyžarovala mi z toho až príliš veľká "televíznosť" a veru miestami som aj pozeral na hodiny... 2.5/5 ()

Solverino

Poměrně dobrý námět, ale bohužel nevalné herecké výkony zabíjející jakékoliv napětí...chvílema se člověk nudí a čeká na smrt dalšího kandidáta. Ale jinak celkem slušný standard. Dá se to jednou vidět. ()

macetoma

Tak to je nový Omen. Ten kluk je vážně postrach. Na to, že tento námět už tady byl, je to slušně odvedená práce. Blake Woodruff alias David mě velmi překvapil. Nečekal jsem, že by mě tak malé dítě dokázalo ještě tak vyděsit. Dávám 4 hvězdy. ()

tombarider

Do dvou třetin filmu jsem chtěl dát maximálně dvě * s odřenýma ušima. Poslední třetina to docela zachránila. Proč neřeknu, ať nespoileruju, , ale pokud tu nudu na začátku vydržíte, přijde malá odměna, film dostane atmosféru, která mu do té doby chybí. A plus půl hvězdy za Wolfy :) ()

Z Vatikánu se šíří hrůza

Z Vatikánu se šíří hrůza

13.02.2013

Člověk musí obdivovat Hollywood, jak dokáže reagovat na aktuální dění. Produkční společnost Lakeshore, stojící třeba za sérií Underworld, si do momentálního mediálního rozruchu pospíšila se zprávou o… (více)