Max (Josh Holloway) a jeho přítelkyně Roxanne zoufale potřebují sehnat peníze. Nenapadne je nic lepšího, než unést malého chlapce Davida a požadovat za něj výkupné. Jenže David není obyčejné dítě... Ovládá totiž temné síly, se kterými není radno se zahrávat! (oficiální text distributora)

AmunRa

Partička drobných kriminálníků s nevysokým IQ se nechá najmout na únos boháčova synka. Zpackají co mohou a ještě jim zatápí klučina, ze kterého se vyklube vtělení Satana. Jako námět na komedii to zní dobře, ale autoři natočili horor - tedy snažili se. Bohužel nějaké srovnání s Omen dopadá pro tento film velice negativně - atmosféra mizerná, klučina se snaží, ale vypadá jako na dětském představení Hamleta, parta lumpů se chová jako zlodějíčci ze Sám doma. Scénář je plný klišé a mordování únosců mohlo být invenčnější. Ne, tohle je opravdu po všech stránkách podprůměrný film. ()

Nick321

Nic moc. Klučík jménem David byl v první půlce filmu spíše záhadný , ale ani trochu děsivý a v další půlce spíše tuctový a trapný , zejména mi přišla směšná jeho motivace, proč to všechno dělá . Dost neoriginální . ()

NitroMan

Naprosto ohromující!Čekal jsme klasicky nudný horor a místo toho jsme byl svědkem skvělého thrilleru s nadechem a zajímavým příběhem!Doporučuji! ()

Gorefa

Malý ďábelský chlapeček mohl být mnohem děsivější, kdyby film nevykrádal třeba již zmiňovaný Omen. Vlci, padající šroubovák (v Omen to byl hromosvod), utopení pod ledem (Omen 2) jsou pro neznalé asi příjemným zpestřením, znalce starého Damiena tyto detaily poněkud zprudí... ()

Dufaq

Lehce předvídatelná variace na The Omen, která sice chvílemi dokáže udržet pozornost, ale jinak se mi jeví jako poměrně utahaný film, v kterém se nic moc neděje. Zápletka kýčovitě čpí a filmové ztvárnění není moc přesvědčivé. Obzláště černí vlci a jejich svítící oči :) ()

Cralg

Film má kupodivu dobrý potenciál - nechápu, proč je tak podhodnocený, snad jen kvůli známému klišé u horrorů typu samota u lesa. Co nejvíce zachraňovalo film byla "pidi" role malého démonického loutkaře Davida, která byla opravdu úchvatná (divák by mu při každém jeho úsměvu nakopal do obličeje). Místy se film vlekl, zvláště pak konec, kdy už každý věděl jak to skončí, což je podle mě jeho největší slabinou, ale i tak si film dozajista užijete (nějaký ten zvrat v rolí "zabijáků", pátrání policií po chlapci aneb máme pomalé vedení či inspirace pro malování po zdech). 67% ()

C.A.T.

Opět jsem zasedla k filmu s očekáváním, které se nenaplnilo... Osobně moc nemusím filmy typu Přichází Satan!, protože zrovna netrpím "Dětifobií". Hlavně ten chlapec, který se chopil hlavní role, mi přišel chvílemi tak protivný a přechytralý. že jsem chtěla film vypnout. Jediné, co se mi na filmu opravdu líbilo, byly šelmy a Josh Holloway, kterého mám ve velké oblibě. On byl vlastně podnětem k tomu,abych film shléhla. Bohužel on sám film neutáhl a s mým "překvapením" se film zařadil do "škatulky" podprůměr...Zkrátka a dobřě - zklamání. ()

Bleis

Slušný nadpriemer: Aj keď .... chcel by som, aby bol príbeh oveľa silnejší a lepšie prerozprávaný . Napríklad prečo a odkiaľ sa tu ten démon zjavil. Tvorcovia nejaké to vysvetlenie vložili do úst práve tomu chlapcovi, čo je podľa mňa skôr na škodu. Taký scenár si priam pýta, aby celé to tajomno okolo chlapca odkrývali postavy z filmu, ale to je možno len moja predstava a vkus. Inak slušný film, ktorý celkom fajne drží tempo a diváka v napätí až do konca, ale o pár dní už asi ani nebudem vedieť, že som ho videl :) ()

Rupmen

Zbytečný horor s nesnesitelnými hrdiny v ochotnickém podání. Než koukat na tohle, tak raději třeba umyjte mamince okna. Je to taky otrava, alespoň ale uděláte dobrý skutek. ()

Nagasha

Standart, který sice ničím nenadchne, ale ani nijak neurazí.. Prostě pohodová jednohubka před spaním. Legandární Omen jen lehce okrádá, tvrdit o něm, že je to nějaký duchovní nástupce je dost odvážné a hlavně scestné.. ()

dedavena

Uněseny synek David robi unoscam problemy. Vubec to s nim němaju lechke. Bo David ma take schopnosti, že unoscam pjekně našeptava. Zahrava si s nima jak s figurkami na šachovnicy. Už je jasne, gdo nakoněc vyhra. Něbo žeby ni? Ešče tu je Max. Jedna za fajne pejsanki. ()

tompolicky

Tak tohle je fakt průser, tady se nic moc nepovedlo. Scénář katastrofa, nezajímavý, předvídatelný, plný chyb. Výkony herců snad ještě horší než už tak otřesný scénář. Navíc pokus o rekvizity a výpravu taky špatně. Hudbu jsem snad ani nepostřehnul, speciální efekty z modelíny a kečupu slabé a jediné čeho jsem se celý film bál, bylo abych neumřel nudou... Josh Holloway byl lepší , když na ostrově co se přesouvá od rovníku do Severního ledového oceánu vedl svou partu přeživších a kamarádil se s E. Lilly :o) ()

vrch07256732

Čistý Psycho horor s nejakými tými démonickými zabitiami. Ono nie je to zlé, má to atmosféru, napätie, no uvítal by som aj trocha viacej strašenia, (SPOILER PRIDE) ktoré sa tu obmedzilo na jediný záber na toho fagana s černýma očima. Záver filmu prekvapivo úsečný - a to doslova. ()

lineker

Damiena nám střídá David. Další dítko, které to umí s temnými silami se tentokrát stane obětí únosu. Brzy se však role zcela obrátí a těmi kdo bude bát ó svoje životy jsou právě únosci. Nevím, proč, ale mně to celé nesedlo. Nedokázalo mne to strhnout, chvílemi jsem ztrácel pozornost. A to by se asi stávat nemělo. ()

Z Vatikánu se šíří hrůza

Z Vatikánu se šíří hrůza

13.02.2013

Člověk musí obdivovat Hollywood, jak dokáže reagovat na aktuální dění. Produkční společnost Lakeshore, stojící třeba za sérií Underworld, si do momentálního mediálního rozruchu pospíšila se zprávou o… (více)