Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

Antonymi

Výborný seriál, který trpí tím, že ho tvůrci neutli po páté sérii. Do páté série 100% za skvělý koncept, promyšlenost a provázanost scénáře. ()

Mr.Sock

Zaujímavy a pútavý seriál podľa môjho gusta naviac s výborným výberom hudobných doprovodov v podobe rockových klasík, aké sa už tak často bohužiaľ v TV nepočujú ()

Lenka414

Môj poklad. Objavila som ho neskoro ale za necelý mesiac som mala prezretých všetkých 7 sérií a čakala som vždy na nový a nový diel...hlavná dvojica úžasná, aj Jensen, aj Jared sú skvelí (hlavne Jensen) a keď prišiel v 4. sérií Misha, už to nemohlo byť lepšie. Táto trojica ovládla môj život a ja som pozerala niekoľko častí denne. Nemôžem sa dočkať na 8. sériu a zase na moju trojicu obľúbených chlapov :) ()

mine.slayer

Strašidelná ale i nekýčovitě vtipná, kvalitními efekty prosycená podívaná se silným příběhem končícím novým začátkem, jak poetické.. Pokud chcete pochopit rozdíl mezi (p)kýčovitou podívanou a dobrým démonským serošem, koukněte na Buffy přemožitelku upírů pak na Lovce duchů. Plus dodržte striktně toto pořadí Buffy a Lovce duchů, pokud nedodržíte doporučené pořadí hrozí posednutí depresivní nudou, nespavostí a tikem v jednom ze čtyřech očních koutků, někdy doprovázené poruchami peristaltiky. V případě dodržení postupu dojde k osvícení, indikace může být ale individální:D ()

Film2

Nuda, seriál som začal pozerať, videl som pár častí prvej série aa tak som sa nudil že som to ani nedopozeral a ani nechcem. Každá časť sa točí v podstate o tom istom. Nejaký duch ktorému niekto nejak ublížil terorizuje celé okolie a na konci každej časti toho ducha zničia. Takéto seriáli ďakujem neprosím. Kedysi ma bavili Čarodejky aj Buffy, ale toto nie, je to jedna velká NUDA. Ako ma nikdy nedokázal zaujať Akty X tak toto ma už vôbec nikdy nezaujme ()

Meike

Skvělej seriál. Koukala jsem na něj nejdřív, když ho dávali na primě a potom v originále s titulkama. Musim říct, že s titulkama je o mnoho lepší. Vřele doporučuji. ()

Ounak

Po první sérii hodnotím seriál jako nadprůměrný. Seriál se zvláštní tématikou a netradičním prostředím a scénářem. Hlavní aktéři jsou sympatičtí, nechybí humor, akce, napětí, strach. Vše v seriálu je dobře vyvážené a perfektně naservírované. ()

mbohdy1

Tenhle seriál je moje srdcovka! Prostě mě dostal. Hlavní hrdinové, kteří musí bojovat s nepřízní osudu... kdo by jim nefandil. Mám ráda takové hororově fantazijní seriály a ten tohle vše splňuje dokonale. Je sice pravda, že první série byly asi nejlepší, postupem času se to začalo komplikovat, ale stále je se na co dívat. Takže vřele doporučuji! ()

xxxLussyxxx

Tenhle seriál nemá nejmenší chybu! Vůbec ani sekundu se nenudím, protože každý díl je napínavý a zajímavý. Jsem zvědavá jaká bude další řada. Zatím jsem u první. ()

rime

Velice solidní se špetkou toho pořebného nadhledu a tím správným humorem. Výborná práce s atmosférou a navrch byl scénarista machr. ()

Mina230692

První série byla taková lehce nadprůměrná. V podstatě nevím co se přesně stalo ale od cca poloviny druhé serie to začala být pecka jako blázen. čekala jsem, že to bude upadat, ale je to pořád lepší a lepší. teď jsem v páté sérii a rozhodně to hodlám dokoukat až do konce. efekty jsou velmi hezké,charaktery postav jsou vyšperkované, do Castiela jsem zamilovaná, má to vtip a takový šarm, že mi ani nevadí ta amerika co z toho sálá (viz dlouhé významné pohledy, brokovnice co vypadají jako hračky a fast food) takže pokud hledáte seriál na dlouhou trať, tak z chutí do toho. ()

luphick

.. aneb když se seriál začne natolik zamotávat, že by si tvůrci měli říct - a dost. Ze začátku naprosto nadupaná duchařina. Minihorůrky schované za každým dílem, na pozadí zápletka s otcem a záhadnou minulostí rodiny. Když do toho přidali anděly, archanděly, 4 jezdce, mělo to pořád něco do sebe. Ale co se to sakra dělo potom?.. chaos chaos chaos.. byly tu i nějaké díly na zpestření, jako třeba Oktoberfest.. pobavila scéna s upírem ujíždějícím na skútru. Je jasné, že se s natáčením pokračuje kvůli skalním fanouškům, kterých je hlavně po Americe spousta, ale určitě to už nemá tu kvalitu co ze startu. Věc názoru ;) Hodnotím do 5. sezóny 4*, pak už to tak nějak ztratilo kouzlo. ()

peta.b

Supernatural S1 - S5 * * * * * Příběh o Deanovi a jeho mladším bratrovi, kteří úpěnlivě bojují proti svému osudu, který pro ně andělé a démoni nachystali. Příběh se ze začátku rozvíjí pomalým tempem, první série je věnovaná více méně vztahům mezi postavami jejich představení. Ve druhé sérii už vídáme více střípky, které modelují celý budoucí děj. Třetí je plná humoru, nicméně hlavní cílem této série je zachránit Deana před peklem, což se nikomu nedaří, bezmoc a zoufalství bratrů se silně odráží v atmosféře každé epizody. děj zde nabírá mnohem svižnějšího tempa. S počátkem 4. epizody se Sam, otevřením Luciferovi klece, nevědomě vydá cestou kterou mu vyšlapali démoni, Dean se se svým osudem utká v páté sérii. Oba bratři společně bojují za lidskost a svobodu. Finále show je překvapující; Dean, je horkokrevný, bez váhání nasazuje svůj život za svého bratra, několikrát o něj i přijde, má to být on kdo porazí Lucifera. Nicméně je to Sam, mladší bratr, od mala vzdorující, svému otci a způsobu života který vedli, kdo se s Luciferem nakonec utká. Sam se chtěl vždy odtrhnout od rodiny a žít normální život, chtěl být normální. I přes to je to právě on kdo v boji proti Luciferovi obětuje svůj život. Závěr je tedy opravdu melancholický, nicméně skvěle propracovaný. Závěr: Show není nijak zvlášť natahovaná zbytečnými epizodami pojednávajícími o ničem, v momentě kdy je třeba přestat, nebojí se utnout děj (viz 3 série o pouhých 16 epizodách). Vývoj děje je plný zvratů, dramatu a hororu, nicméně je plynulý a postupně nenásilnou formou nabírá na obrátkách. Tvůrci se nebojí zariskovat viz. Monster movie (S4E5), Changing Channels (S5E8), Mystery spot (S3E11), The Monster at the End of this Book (S4E18). Ne vždy to ale končí úspěchem viz všeobecně nenáviděná epizoda Bugs (S1E8), Wendigo (S1E2) Doporučuji shlédnout alespoň 2x, se znalostí budoucího vývoje nic neztratíte, naopak věci dostanou větší hloubku. ()

Hadrian

Asi moje nejoblíbenější oddychovka...Ti dva prostě nejdou zabít..Dean umřel a byl v pekle..Sam umřel a byl v pekle, oba umřeli a byli v nebi...Dean umřel a byl v očistci...Sam byl pak taky v očistci..ztrácím přehled v tom kolikrát byl který z nich mrtvý...ale na co fakt nezapomenu byl archanděl Gabriel točící porno...škoda, že ho Lucifer zabil :( Jen takový dodatek po jedenácté řadě..zabili jsme démony, anděly i archanděly, monstra, leviatany, rytíře pekel, čarodějnice, dokonce jsme možná zabili lucifera, porazili bohovu sestru a skoro zabili boha, takže mi sakra řekněte, co budem zabíjet ve dvanácté řadě? :D ()

Thug_Leo

Supernatural je vynikající seriál v dobrém i zlém, co mě ale štve, že se tvůrci místo tvoření zlých záporáků jako Lucifer/Abadon atd. přesunuli k vytváření "záporáků", kteří jsou otravní a nesnesitelní..např. Metatron a Rowena, nemluivě o Charlie a zbytečných dílech které bobtnají s každou sezónou. I tak musím tento skvost ohodnotit 5*, Sam a Dean,Crowley, Bobby, rockové pecky...brilantní! ()

zuzrik

Jelikož je to pro mě srdeční záležitost dávám 100%. Seriál běží už 10 let a má po světě obrovské množství fanoušků. Ústřední trio je velmi sympatické a rychle si je oblíbíte. Pokud vás odrazuje délka celého seriálu jen do toho s klidem běžte stojí to opravdu za to. Po prvních dvou řadách které se týkají hlavně likvidování nejrůznějších příšer, se to začne celkem solidně rozjíždět a vyvrcholí to naprosto skvělým finálem v 5 sérii. 6 řada má sice nudnější rozjezd ale posledních asi pět epizod je naprosto úžasných. 7 řada je asi nejméně oblíbená z pohledu fanoušků ale taky má své dobré epizody. Od 8 řady se nám začíná rýsovat nová dějová linka která je dost zajímavá i když pro někoho mohou být andělé a démoni už okoukaní, já jsem byla nad míru spokojená. 9 a 10 série jsou potom jedny z mých nejoblíbenějších. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu