Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

klichem

Dvoch tak preafektovanych hercov naraz v jednom serialy som uz davno nevidela. Okrem toho tie moralne ponaucenia z kazdeho dielu ako dobro je ta spravna cesta a bratska laska prekona vsetkych demonoch. Och boze v tak neskoru nocnu hodinu ako to chodi na nasich Tv staniciach to skor uspi ako zaujme... ()

Pejska

První dvě řady se dají považovat za strašidelné, ale jak člověk najede na stále se opakující systém dílu, už se dá hodně předvídat. Tuto předvídatelnost však docela slušně kompenzují vtipné poznámky, hlášky či scény. Při všech dostatcích či nedostatcích je to skvělý seriál a 5* je adekvátní. Navíc když jakožto žena mám možnost celou dobu na dva velmi pěkné herce a sem tam jako bonus jsou i bez trika, jsem maximálně spokojena. ()

gefr

Kulervoucí nářez co s každou řadou jen graduje! Kdo má rád bubáky, tohle nesmí prošvihnout. Co mě tu nejvíc zaujalo je schéma první sezóny, kdy autoři "zaseli semínka" a nechávají je postupně vyrůstat v dalších sériích. V dnešním světě kdy má seriál jednu sérii a poté je zrušen, je tohle opravdový zázrak. ()

Neronius

Komentovat tenhle seriál po pár dílech je fakt o hovně... jak tady vidím některé jedince psát. Seriál mně zaujal jak hereckou sestavou, tak originalitou a tím jak přesně umějí vystihnout dané situace mezi komedii a vážností. Taky se mi kurevsky líbí to, že seroš jde s dobou.. Takže se samozřejmě vyskytujou v seriálu Sociální sítě, Hra o Trůny a Deanovo porno a spoustu jiných překvapivých věcí. Co mě nejvíce sralo ? Ti dva šašci co si mysleli, že jsou lovci... jinak je seriál úplně boží a doporučuji se na něj podívat :) ()

Oxyk

První 4 série jsem to bral jako takovou menší oddychovku, na kterou se rád večer kouknu, ale potom se to tak neskutečně rozjelo. WOAH!! Už se nebojím, že pod postelí čeká bubák, protože to místo, je celé zaplněné solí. Jestli hledáte nějaké to super fantasy, které zahrnuje humor, akci, napětí, tak určitě mrkněte na Supernatural. Nemůžu si pomoct, ale tak kurevsky moc chci tu Impalu! Nemáte někdo? Nabízím ledvinu. ()

Dolli

Starý dobrý klasický seriál o všem nadpřirozeném. Sam a Dean si během 15 sérií prošli vším, včetně pekla (několikrát). Supernatural je seriál, na kterém vyrostl nejeden z nás a na který se bude s nostalgií vždy vzpomínat. Nebyl vždy dokonalý, má svá slabá místa (díly, série), ale dokázal (v rámci mezí) vždy trochu postrašit a zároveň pobavit. Po 15 letech strávených se Supernatural je čas si jej pustit zase od začátku a vydat se na tu dlouho jízdu. Carry on ... ()

spacemaster

Velká seriálová SSS trojka (Smallville, Stargate, Supernatural) bude navždy kultovní dědictví začátku třetího tisíciletí. ()

Chromeskull

Prvních 6 sérií je bez debaty za 100%, ale bohužel S7 jsem ani nedokoukal a už nemám chuť pokračovat dál. Je to škoda, kdyby se to neslo ve stejných kolejích jako první díly, tak jsem nadmíru spokojen. Snad se k tomu někdy vrátím. 80% ()

jukyn

Pro mě jasných pět, hlavní díky soupajícímu napětí a tempu po 2hé sérii, tam kde podobné seriály uvadají, tam Lovci duchů kvetou... To Eodeon:Možná bych zavedl aby mohli uživatelé hodnotit alespoň po shlédnutí první série, jelikož lidi typu tebe neví, ani co hodnotí...jak sjem řekl např.4tá série je mnohem lepší než první;-) ()

LiliJoe

Ano já vím, že je to pouze seriál s nikterak originálním tématem, ale co nadělám, prostě si mě bratři Dean a Sam získali. Předvádějí docela slibné herecké výkony. Děj je svižný a prostoupený příjemnými dialogy i zajímavými ukázy. OK, efekty nikterak promakané, ovšem mně to stačí. Už se nemohu dočkat druhé řady!!!! ()

crow-x

Supernatural je skvělý seriál, který ani se současnou 4-tou řadou neztrácí na kvalitě, u některých dílů (3-tí a 4-té) se mi zdá jako by překonával své předchozí díly. Stále má z čeho čerpat - z příběhu opravdu scénáristi opravdu těží maximum. K úspěchu seriálu jistě patří i přitažlivé postavy ... (pro mě samozřejmně ty opačného pohlaví) ()

MAST3R

Sympatičtí hl. hrdinové, celkem slušné díly na které se dalo v pohodě dívat. Moc dílů jsem teda neviděl, ale že by mi to nějak zvlášť vadilo?! ()

Pute

Velká sbírka klišé, občasné nelogičnosti, efekty "na úrovni", minimálně půlka dílů vykrádá jiné filmy, dokonce jsem viděl díl který vykrádal to co se dělo pár dílů nazpět ... , prostě většinou bída. Ale pár dílů dokáže překvapit, škoda že ne všechny. ()

sAreOn

Na to, že se jedná o TV produkci jsou efekty a výprava tohoto seriálu obdivuhodné. Jediné, co mi opravdu vadilo byla až přílišná šablanovitost jednotlivých dílů a také i epizodičnost. Hlavní dvojice je sympatická, ale moc hereckého talentu nepobrala, avšak to ani v tomto druhu seriálu nevadí. Jak to tak býva tak některé díly jsou lepší, jíné zase horší, ale celkově mám ze Supernatural velmi dobrý pocit. Navíc jak už bylo řečeno na začátku některé efekty, akční sekvence či atmosféra některých dílů by hravě překonala i nějaký ten film. [hodnocení zůstává i po konci zatím poslední čtvrté série; ikdyž už zde bylo poměrně patrné, že scénaristům dochází nápady, ale když vynecháte pár dílů, které byly opravdu nudné, tak zbytek zůstal opět velice kvalitní... možná škoda jen, že jako vždy konec série zůstává bez vyvrcholení - jako vždy) ()

redalert21

Musím za 5, Jensen se stává jedním z mých oblibených herců, hraje to naprosto uzasně, a jeho humor a grymasy to je radost pohledet, jen tak dal....doufam ze bude vic jak 5 rad. Za tyden 2 a pul rady myslim mluví za vše, řadím hooooooooooodně vysoko edit: s10 a stále jedeme :)))) ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu