Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

bari68

Typický sequel pilotného hororového filmu.Vysvetlenie príčin deja z prvého filmu plus viac násilia,viac krvi a pod....Aj keď prítomný film nebol až tak priamo šablónovitý ako iné diela podobné tomuto, cez priemer sa nemá žiadnymi inými filmovými prostriedkami ako dostať. ()

BlackTom

Mimo fajn úvodu vlastne nie je načo pozerať. Trápna reality show nezaujme, militantný Henry Rollins je smiešny a zameranie sa na "degenov" (žiarlivosť, sex) moc nenadchne. Niektoré scény a pasáže však ujdú a nakoniec to nedopadne najhoršie. Oproti jednotke však sklamanie. ()

terin.manka

Dvojka je podle mě nejlepší díl od těch ostatních. Mladí herci a skřeti kteří je honí a mučí je. Z nichž už někteří umí mluvit,to je docela sranda. Za čas se na to kouknout můžu ale pokaždé tomu nedávám takovou pozornost jako když jsem to viděla poprvé. ()

iXtr3m3

Rambo vyvražďovačka so stále dobrým gore. Nič viac, nič menej. Na druhej strane, jediná časť okrem prvej, ktorá z celej série za niečo stojí. ()

borec999

Jedna z tých lepších "dvojok" v hororovom žánri, táto konkrétne je podľa mňa na rovnakej kvalitatívnej úrovni ako jednotka, čo je vzácnosť. Základy zostali neporušené (les,kanibali,krvavé vraždy,ich vysoký počet), podobne ako aj sprievodné neduhy série (hlúposť postáv, nelogickosť a jednoduchosť celého konceptu). Dvojka na rozdiel od jednotky už regulérne prepla do komediálnejšieho módu a je ešte o niečo oddychovejšia. Jemná dejová obmena (téma reality show) bola tiež na prospech veci a zaujímavo využitá. Zmeny hercov som ani nezachytil, keďže o tých tu aj tak nejde. Vo výsledku: nový režisér Joe Lynch svoju úlohu splnil a bavil som sa dobre aj druhý krát... 70% ()

zbysik

klasicke pokracovani; spise zamereno na efekt nez na nejake budovani atmosfery, ale musim uznat, ze v tomto pripade to docela plni svuj ucel ()

Krabak odpad!

Velice by mě zajímalo, proč se někomu vyplatí točit takovýhle, bezpardónu, sr**ky!! Je to totálně nechutnej film, ve kterém nic jinýho, než rozkuchávání lidí a sexu retardovaných dětí (nebo zvířat??) nenajdete! A aby toho nebylo málo, tak pokud člověk nemá u sebe dynamit, tak to monstrum nezabije! Jednička jakž takž za něco málo stála... Ale dvojka? Je to film, u kterého se mi chtělo blít. A to né kvůli hektolitrům krve, ale kvůli tomu, že něco takového vůbec vzniklo. Kdyby to šlo, dám tomu záporné hodnocení...Bohužel do mínusu se tu jít nedá.--->0% ()

divak84

chápu že chtěli tvůrci co nejvíc strašit ale povedlo se jim spíš donutit lidi zvracet. opravdu nemám zajem sledovat zmutované kanibali jak masturbují, souloží či něco podobného. pár chvilek (ale opravdu jen pár) tady bylo, proto nedávám odpad. neskutečně vška slabý film, který hororovou atmosféru podle mě nemá. mě to spíše přišlo jako obyčejný survival film s lidojedama. herci směšní, scenař ještě víc... ()

danielosbourne

Pane bože...oni mluví ??? To snad ne!! Aspoň že děj je ucházející a přežila má oblíbená postava...ale víc jak 3 hvězdy si to nezaslouží. ()

AdamesWWE

[6/10] Potenciál na dobré pokračovanie kvalitnej jednotky sa vytratili, ked´ som zistil že ide o DVD produkciu, takže " B film". Ale nedopadlo to až tak hrozne. Síce menej kvalitný a o niečo horší príbeh ale stále to bol dobrý, pozerateľný a zábavný horor. Kanibali veľmi dobrí ako v jednotke, ostatní herci trošku slabší a priemernejší ale vidieť že ide o DVD produkciu. Jedna z najlepších postáv v tomto filme bol pre mňa vojak v podaní skvelého Henryho Rollinsa. "Hra", ktorá sa hrala a bola súčastou príbehu sa mi pozdávala, bola aj zaujímavo spracovaná, len tie pohľady kamier mi trošku kazili dojem. Ale inak celkom dobré spracovanie, zabíjania v tomto filme tu je veľa, je dosť krvavé, brutálne, menej originálne ako v jednotke a aj okopírované z iných filmov, ale aj napriek tomu na potreby hororu celkom vhodná brutalita. Dosť momentov som si zapamätal, tie ma upútali aj svojím obsahom a aj spracovaním. Napr. preseknutie ženy na dve polovice, hod sekery na veľkú vzdialenosť atd. Ale niektoré scény boli už prehnane krvavé, ale stále brutálne. Film ešte má tú "originalitu", tempo celkom dobré aj ked´ vyvrcholenie mohol byť niečo lepšie. Určite nie takej úrovni ako jednotka, ale stále celkom dobrý horor. ()

Sayko

Ačkoliv se říká, že bývá druhý díl vždycky horší, u Wrong Turn tomu tak není. Spíše je tomu naopak. Druhý díl kopíruje jedničku jen v té nejstěžejnější části, a to že zůstávají stejní (i stejně ohavní) mutanti, místo konání hostiny je pořád West Virginia, ale námět tu máme zbrusu nový, originální a lákající na zhlédnutí. Logika postav (Američanů) samozřejmě opět nezklamala, způsoby házení sekyrek a rozsekávání těl (převážně gore) jsou opět na "úsměvné" úrovni a dokonce jsme se dozvěděli i něco nového o našich tříprstých přátelích, tedy i zajímavý plot twist zde je. Inu, co si přát víc? ()

venom14

Ještě o stupeň napínavější,brutálnější a nechutnější než první díl,ale kvalitně se mu nemůže rovnat. ()

Schuldiner odpad!

Jednička nebyla špatná... ale tohle? To byl votřes! Od půlky sem to už jen zrychleně posouval až do samotného (stupidního) konce.. ()

TERRORDROME

V úvode sa tvorcom podarilo upútať moju pozornosť vtipne ( sekerou ) rozpoltenou sexicou, zbytok filmu je potom už len hororová rutina narušená iba jedným vybuchujúcim dedom. Niekoľko dementov pobehuje lesom v rámci nejakej reality show a sú vyvražďovaní partou zmutovaných kanibalských hajzlov ktorých je už ako maku. Pozornosť dokáže udržať jedine Henry Rollins bojujúci proti kanibalom Schwarzeneggerovským štýlom, bohužiaľ ho nechajú dosť nezmyselne skapať, čím ma pekne nasrali a preto dám ešte nižšie hodnotenie než som pôvodne chcel. Tu máte! ()