Solverino

Celkem dobré, dá se vidět (ale jenom jednou). Odvrácená tvář "slávy". Zvláštní sport, kde všichni něco předstírají - celkem to nechápu, i když je to tak "americké"... :) Předchozí Aronofskyho filmy, "Fontána" nebo "Pí" byly rozhodně mnohem zajímavější - tohle už je trochu komerčnější (že by hold vlastním dětským hrdinům?). ()

Dinsberg

Zápasník do morku kostí. Obraz člověka, žíjícího mezi provazy a odmítajícího tento vymezený prostor opustit i přes nalomené zdraví a nepříznivé doporučení doktorů. Mickey Rourke jako by ani nehrál, ale sám se ponořil do lamentování nad zašlou slávou z před dvaceti let. "Jedna, dvě, tři,...čtyři" ()

Soubi

Film, který mě chytil za srdce jako máloco...Mickey Rourke nehrál, on se jím stal :). Sem měla padnout cenná soška...zde je každé hodnocení příliš nízké. PS: Sweet child O'Mine byla výborně použita. ()

Brmbolec

Pre mňa osobne veľké prekvapenie aj keď Aronofosky bol samozrejme prekladom vysoko kvalitného filmu. Skôr som bol prekvapený samotným Rourkom, ktorý tu podáva životný výkon a v podstate celý film stojí na jeho výkone. Výborná dráma, ktorá stojí za to. ()

Hollister

Obrovsky příjemné překvapení. Bez jakéhokoliv patetismu a velkých gest natočený silný příběh o člověku, který se vypořádává s životem po svém. Možná by se dal nazvat ztroskotancem, jenže bojuje po svém a jde cestou, kterou si vybral. Výborná je chvílemi až dokumentární kamera. Jak už tady někdo psal, Rourke si snad v životě prošel vším právě proto, aby mohl ztvárnit tuto roli. Rourke působí jako Ram naprosto důvěryhodně a chvílemi snad hraje tak trochu sám sebe. Je vidět, že pořád je možné natočit dobrý film i bez vysokého rozpočtu a společensky "závažných a angažovaných" témat. Z kina jsem odcházel v ponuré náladě, ovšem po dlouhé době to nebylo díky kvalitě shlédnutého snímku. ()

Jerris008

Závidím lidem, kteří dali na svůj první dojem a přestali se na tohle dívat po prvních deseti minutách a proto sem nepřidali svá hodnocení. Mám z toho pocit, že ti, co hodnotili tak vysoko, tak hodnotili jako stádo ovcí proto, že to režíroval Aronofsky - ten Darren Aronofsky, co stvořil Requiem za sen. A nebo je tu ještě ta možnost, že jsem se na to v kině dívala se zavřenýma očima a zacpanýma ušima a celou tu hrůzu jsem si jen představila vlivem nějaké strašné deprese ()

miki68cz

Sólo pro jednu osobu, sólo pro první housle a to doslova. Mickey Rourke dostal šanci vrátit se na plátno v tom nejlepším světle a beze zbytku ji využil. Strašně mu závidím jeho tělo a vlasy. Nesmím zapomenout na Marisu Tomei, která je stále krásná a hraje moc dobře.Trochu netypický film pro režiséra Darrena Aronofskyho, bez jeho typických znaků z předchozích filmů. Odvedl ale opět skvělou práci i přesto, že tentokrát to měl řekl bych díky panu Rourkemu trochu snažší. Krásná tvrdá doprovodná muzika s písničkama, které mi jdou od srdce. Jsem moc rád, že nedošlo na americké klišé v podobě salutování a zbytečného pozlátka ohledně jejich národního sportu nesportu. Naopak je ve filmu znázorněna odvrácená strana wrestlingu jako je bolest, doping a podlomené zdraví na konci kariéry. Jsem také moc rád, že vím, že ne všechny rány jsou hrané ale většina jich bolí a krev není kečup :-) Uchvátila mne také přátelská atmosféra okolo hlavního hrdiny a klidná atmosféra celého filmu bez zbytečných konfrontací. Hádka s dcerou budiž brána jako tradiční životní situace. Nikdy mi wrestling nic neříkal a připadal mi tupý ale tenhle film můj názor trochu změnil a všem jej doporučuji takže 3.....2..... RamJam ()

pe3czech

co se obsazení hlavní role týče, osud dovedl Aronofského ke správné volbě. Nick Cage už hrál snad všechno, kromě wrestlera a tak by to mělo, myslím, zůstat, Sylvester Stalone by byl kýčem. Režiséra ale musím i pokárat. Snaží se nám přednést drama, svým způsobem dojemný příběh bývalého wrestlera, ale je to docela nuda(postavy mě zaujaly natolik, že nepamatuju jméno jediné) a s hlavním hrdinou příliš necítím, protože je divákovi na každém políčku filmu předhazováno, že si za to může úplně sám. Ano, chápu jeho situaci a nesjpíše bych se na hrdinově místě nedokázal zachovat lépe, ale soucit se u mě nedostavil. Čím mě ale Aronofsky opravdu vytočil je, že několikrát ve filmu násilným střihem přešel z poklidné tiché scény do jiné, velmi hlučné(například z večerní kuchyně do rámusícího bordelu). Možná je to metoda, jak zařídit, aby právě divák soucítil s infarktem postiženým hrdinou, protože takové střihy mé srdce přežilo jen velmi obtížně. Pane Aronofsky, Requiem za sen je paráda, oba máme rádi spisovatele Selbyho, ale takové kejkle vám rozhodně neodpustím. Tenhle film beru na vědomí, ale den kvůli němu lepší rozhodně nemám ()

lusa

Mickey Rourke je úžasný. Celý svoj prepitý a predrogovaný život sa mu v tejto roli pozitívne zúročil. Všetko stojí na ňom a ja z neho neviem odtrhnúť zrak. Tento film ma proste dojal. A potvrdil mi starú známu pravdu - starého psa novým kúskom nenaučíš. 4* ()

monikka87

Wrestling asi nikdy nepochopím a nebudem uznávať, no tento Wrestler ma úplne vtiahol... hlavnej postave som držala palce a súcitila s ňou, počas necelých dvoch hodín som sa ani na chvíľočku nenudila a užívala si film. Aronofsky proste "umí". ()

LuNaj

Stárnoucí wrestler, který zápasí v poloprázdných tělocvičnách. Jeho dcera, která jej nenávidí. A striptérka, která pro něj má trošku pochopení, ale zároveň jej i odmítá. Zní vám to jako jedno velké klišé nasycené cukrovou vatou? Kdeže. Počkejte si na závěr. Aronofsky nám necpe klasický happy-end, ale to už víme od dob Requiemu za sen. Kvalit tohoto snímku sice Wrestler nedosahuje, ale určitě byste se na něj měli podívat. Alespoň ti, kteří začali odepisovat M. Rourka a ti, jež si mysleli, že Marisa Tomei je jenom hezká tvářička bez špetky hereckého talentu. ()

vitac.

Aronofsky jinak a také skvěle. Upřímná, citlivá a v mém případě i hodně dojemná sonda do života dosluhujícího wrestlera. Tyto filmy u mě mají úspěch (první Rocky, Zuřící býk, ...) a Wrestler není výjimkou. Wrestler Randy "The Ram" má zdravotní potíže, přesto nechce končit s tím jediným, co umí a co miluje. Stárnoucí striptérka Pam by naopak skončit chtěla, ale nemůže. A v obou povoláních (:)) jde věk proti nim... Nemohu opomenout vhodně zvolený rockový hudební doprovod (např. Accept). ()

Bigfuckman

Převelice pěkně (tím nemyslím uhlazeně) natočený podzim života Wrestlera, jehož opravdu perfektně empaticky ztvárnil Mickey Rourke. Jeho roli jsem mu prostě žral a naprosto chápu režiséra, že právě na tuhle roli nechtěl nikoho jiného. Očekával jsem trošku pocukrovanější happy ending a díky tomu bych šel asi s hodnocením níže. Překvapivě to dopadlo relativně dobře. ()

JohnnyBoy

Naprosto dokonalý civilismus. Hodně emotivní film. Mickey Rourke a Marisa Tomei, herci od nichž bych něco takového nečekal. ()

ona.takova

Tenhle "sport" mě nechává chladnou. Film jsem zhlédla jen kvůli hlavnímu hrdinovi, snad o to víc mě potěšil. Věrně podané, živě, bolestivě aneb "Když zhasnou reflektory v sále" ()

Hank

Miky Rourka byl pro tuhle roli snad narozen, je naprosto brilantní, uvěřitelnej, prostě jsem mu to žral až do konce.... ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis