Turnaj zabijáků

• Velká Británie The Tournament (více)

Jednou za sedm let se v náhodně vybraném městě koná „Turnaj zabijáků“: souboj na život a na smrt mezi třiceti špičkovými nájemnými vrahy z různých koutů světa. Poslední, kdo přežije, získá 10 miliónů dolarů. Titul jedničky ve svém oboru navíc otvírá cestu k prestižním zakázkám. Nepřetržitý přenos z jejich klání sleduje skrytou kamerou skupinka miliardářů, kteří si vsadili na vítěze. V drsném akčním thrilleru předvádí světová zabijácká elita to nejlepší ze všech možných disciplín. Turnaj zabijáků je nejen příběhem lásky, zrady a pomsty favoritů krvavého zápasu o přežití, ale také vykoupení. To když si konečně uvědomí, jakou má život cenu... (TV Nova)

Terva

30 zabijáků, 24 hodin, 1 pravidlo : Zabij nebo budeš zabit : 97 minut skoro šílené nudy. Pár dobrých scén nedělá dobrý film. Nesmyslně zabírající kamery, nelogické souboje, pokulhávající scénář, nulová hudba. CITÁT : Vy pípáte !! ?? ()

Expendable

Je to velmi špatný akční film u kterého by se dalo klidně použít béčko. Většina akčních sekvencích se vám na monitoru klepe jako kus rosolu, po chvíli se s toho zvedá žaludek a přichází na svět epilepsie. Na filmu se také podepsaly mizerné efekty, chybí tu kvalitní hlášky a charizmatičtí herci, potěší akorát svalnatý Ving Rhames, který je tu za pořádneho zabijáka. Bohužel se s dnešních akčních filmů vytratila skvělá akce jako třeba z Komanda, chybí hlášky, plynulá kamera, spousty výbuchů a tuny mrtvých. Pro mě velmi podřadný akčnák 25% ()

Skrk odpad!

Další z mnoha debilit, které jsem kdy viděl. Přehnanost, nereálnost, blbý scénář a zabití jednoho psa. ()

Marsik

Normálně uvažující a alespoň průměrně inteligentní člověk tento film zpravidla odsoudí. A já se také přidávám, film je jedna velká hloupost. Nicméně když se na film trochu zadíváte, nedá vám to a chcete vědět, kdo nakonec přežije, jak to dopadne s "Otcem" a kdo skutečně zabil Joshuovu manželku. Navíc film nemá kupodivu hodně hluchých míst, akcí je přiměřené množství a 90-ti minutová délka je také v pohodě. Takže film většina dokouká do úplného konce. Škoda, že nevydržel déle můj oblíbenec Scott Adkins. Když to tak sečtu, ve finále dostává divák nadprůměrnou akční vyvražďovačku. Nebudu se stydět za poměrně vysoké hodnocení a z lehce odborného pohledu chválím akci, napětí, obsazení a ne úplně stupidní příběh, který akční filmy často mají. 70% ()

DEXTER099

Průmerný film o turnaji zabijáku kde se musí dostat navzájem.Nic co by utkvělo v paměti ať se to týče akce či příběhu a hereckými výkony též.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy. ()

mysiak

Pre mňa štýlová vec...čakanie sa vyplatilo..je to béčko to je jasné..ale tých je v dnešných časoch pomenej..a dobrých ako toto..ešte menej...skvelé obsadenie..Ving Rhames vážny dršnák...a Kelly Hu jak by dal..skvelé scény..bar, konečná pri benzínke..proste fasa vec..pri ktorom si môj mozog oddýchol a vychutnával toto poctivo natočené akčné béčko ()

Wysch

Brutus!! Však je Turnaj béčko, o tom žádná. Dementní příběh, o tom žádná. Ale pořádná rubačka v tom pravém bé hávu by měla přeci potěšit každého fandu, kterej prostě ujíždí na béčkovým škváru, baví ho milionkrát viděné příběhy a je mu úplně u zadního otvoru, že film nemá širokou pointu a myšlenku a že závěrečná scéna v kostele je na pytel. Tohle by se prostě mělo líbit na těch 60-70% snad každýmu. A protože mě jako jednomu z mála Carlyle nevadil, ba naopak mě herecky mile překvapil a ustrašenýho ukňouranýho ožralýho faráře hrál jak z malíku, já těch 70% dám. [DVD] ()

Ellmariachi

Vážně jsem čekal větší zábavu. Vlastně jediná věc, která se mi opravdu zdála tak akorát je brutalita. Ne snad, že bych na tom ujížděl, ale že se mi to sem prostě hodí. Bitky pro mě osobně takovej lepší průměr, přestřelky nevyvážené. Jednou by pánové a dáma trefily komáří křídlo za letu a jindy nezasáhnou stojícího velblouda. Logičnost jednání některých jedinců postrádá smysl, ale to vem čert. Další zklamání bylo "účinkování Scotta. Pochválím asi hlavně to, že každá postava je mírně jiná, ale žádny propracovaný charaktery neočekávejte. Prostě koukatelný snímek na unuděný odpoledne. Nijak zvlášť nenadchne, ale ostudu žánru rozhodně nedělá. 60 procent ()

JJ.Gibson

Začlo to Běžícím mužem, skrz Battle Royale okolo The Condemned až k The Tournament. Brutální akce je povedená o tom žádná, např. Scott Adkins byl dokonalej nebo Sebastien Foucan jako parkour assasin, to nemělo chybu. Naopak co mě chybu byla Kelly Hu a Robert Carlyle, jejich side příběh zabíjel pointu příběhu, který již tak nebyl moc silný. Ale hlavně tu jde přeci o akci a té tu bylo až dost a poměrně kvalitní! Takže z pohledu zábavnosti si to zaslouží s přimouřením oka 4* ()

Popluh

Poctivě dementní béčko, které nad ostatní dementní béčka povyšuje pro mě mnohem lepší záliba v hutné a těžkopádné akci s minimem digitálních kudrlinek. Na něco víc než jen zábavu na jedno použití to ale The Tournament díky převaze WTF? momentů na úkor těch opravdu povedených pasáží nedotáhne. 50 % ()

Vojcl

Typické akční béčko s hloupoučkým scénářem plným stokrát ohranných klišé (věty typu "až tě zabiju, tak tě vošukám" vážně stojí za to), naštěstí díky solidně natočeným bojovým sekvencím, hereckému obsazení a přijatelné stopáži bez problémů koukatelné, pouze u toho nesmíte příliš přemýšlet. Kdyby se producentům bývalo podařilo zlákat nějakého představitele z první kung-fu ligy (třeba Jeta Li) a přidalo se pár vtipných hlášek, mohla to být docela dobrá podívaná. ()

blackrain

Čistokrevné béčko. Velmi svižná popcornovka. Akční a bojové scény byly parádní. Zábava holt začíná být zvrhlejší a zvrhlejší. Lidi už prostě roupama neví co dělat, zvláště pak ti zbohatlíci, kteří jsou svým jednotvárným životem unaveni a nebaví je přehazovat prachy vidlema. Přesně takový konec jsem očekávala. Dva lidi mě tu pořádně štvali, ten psychopat v tom koženém bílém kabátě a pak ten ajťák, co si neustále hrál se svými vlasy. To mě přivádělo k šílenství. Ving Rhames se na scéně objevil vždy v pravou chvíli. ()

Tony.cs

Dobrý nápad. Ale... Tupé dialogy, akce je jen lepší průměr, hudba je podprůměr a scénář to jen dodělává. ()

movieband

Neurazí, nepřekvapí, relativně pobaví a vyšumí z palice během pár hodin. Pokud nic jiného, tak minimálně akční sekvence jsou solidní pokoukání. 65% ()

MATADOR

Béčkový plakát unikoho neuhrane. Já jsem sebral odvahu a pustil se do turnaje, který má velmi lákavou výhru. Lákavé je všechno, námět, herci, prostředí, prakticky všechno. Jen by to nesmělo být tak béčkové, sakra, proč? Z tohohle mohla být setsakra pecka, ale hold, když si někdo řekne, tak mu neporučíte a tvůrcům už vůbec ne. Pokud hledáte akční blbinku, je pro Vás Turnaj jasná volba. ()

Thomassi

Vcelku povedený akční snímek o souboji nájemných zabijáků. Spousta dobré akce (obzvlášť ta v baru), slušní herci a hodně scén, kde se musí přestat myslel. Já jsem od toho dostal to, co jsem čekal. 70%. ()

Easykk

Střelba, střelba, střelba, bitka, střelba, bazuka, střelba, střelba, bitka, vaz, střelba, honička, střelba, střelba, střelba, vynikající honička auto vs. běžící muž (auto nepochopitelně muži ujede), střelba, střelba, bitka, milost, bum, střelba, skoro už bazuka ale nakonec autobus, honička se střelbou, honička bez střelby, velký bada bum, střelba, hrozba, podfuk, dvojitý bada bum a konec :))) ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných