Mentalista

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, (2008–2015), 106 h 57 min (Minutáž: 39–45 min)

Tvůrci:

Bruno Heller

Hudba:

Blake Neely

Simon Baker, Amanda Righetti, Robin Tunney, Steven Culp, Tim Kang, Tim Guinee, Owain Yeoman, Gail O'Grady, Shaun Toub, Tara Karsian, Morena Baccarin (více)

Série(7) / Epizody(151)

Detektív Patrick Jane je veľmi všímavý. Aj z tých najmenších detailov na mieste činu i z chovania ľudí dokáže vyvodiť precízne závery. Preto ako odborný poradca spolupracuje s CBI a pomáha hľadať nebezpečných zločincov. Ale po sériovom vrahovi zvanom "Red John", ktorý zavraždil jeho ženu a dieťa, márne pátra už niekoľko rokov... (oficiální text distributora)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2008) (S01)

Coolovy blondacik s extra chytrymi napadmi a rozsafnym spravanim vyvadza z miery svoje kolegynky a kolegov. Obcas cajicek, obcas pobavenie. Ano, je to naivna blbina, ale dalo sa na tom i zabavit. Ak nemate nic kvalitnejsie po ruke, i taketo odlahcenie obcas staci. 50% ()

Vražda golfovou holí (2008) (S01E01)

Cez dekadu stara vec a tak som ocakaval blbostku stylu CSI Miami. Ake to bolo kedysi jednoduche. Coolove vystupovanie, pekna sefka, ci clenka tymu, niekto chytry, niekto silny a mali ste super jednotku. ;) Ale celkom pobavilo. ()

Rudé vlasy a stříbrná páska (2008) (S01E02)

Taky saso je sice divacky zaujimavy, ale realne by u policie a zvlast u nasilnych trestnych cinoch, nemohol fungovat. Bachorka. Skoda. Ale na odlahcenie pri vypnuti hemisfer, sa to da. ;) ()

Nitky ke zločinu (2009) (S01E20)

Zatial navtipnejsia a najnapaditejsia cast tejto jednoduchej zabavy. ;) ()